lol


Naposledy upravil fiLoooo dňa 20.08.2008 - 12:15:14, celkovo upravené 1 krát.

19.08.2008 - 23:26:12
00
No, takze tento maraton ma vyliecil aspon na rok z podobnych bahennych zazitkov...nove platnicky, lanka a bovdeny dokopy 1500 Sk :cry: Zazitok sice paradny, ale bohuzial nie som milionar, takze dufam, ze na najblizskom maratone (Dubnica) uz bude suchsie :D Ale na druhej strane tolko fotiek z maratonov som v zivote nemal, a este k tomu take akcne 8)

Fotka "predtym..."

Prílohy:

Komentár súboru: Predtym...
_DSC6652.JPG
_DSC6652.JPG 453.24 KiB thumb_up0thumb_down

20.08.2008 - 00:05:03
00
"...a potom "

Prílohy:

Komentár súboru: 4 hours later :)
_DSC7504.JPG
_DSC7504.JPG 359 KiB thumb_up0thumb_down

20.08.2008 - 00:06:02
00
Ja som sice dostal tricko ake som chcel, ale po prvom oprani polovica toho paradneho profilu zliezla (ostala v pracke). A to som pral na 30°C, takze ziadna drastarna z mojej strany :shock:
Ale maraton bol fakt super.
20.08.2008 - 00:59:35
00
no tak som konecne rozbalil tasku s darcekmi z maratonu a ake prekvapenie. vyfasoval som tricko XXL aj ked sa ma mila slecna na prezentacii pytala ze ake chcem a povedal som jej ze L. no co uz. aspon budem mat nocnu koselu :) ale tesil som sa ze budem mat konecne bikove tricko z maratonu aj s profilom.... :(


ja si vždy pýtam maximálne M-ko, inak profil bol aj na tom škaredom šedom tričku z horala z 2003tieho myslím, ale už je z neho handra... :lol:
20.08.2008 - 08:13:22
00
joj v 2003 roku som este postaval na strelnici a ani netusil o com MTB je. teda nieze by som teraz bol nejaky guru, ale pomaly prichadzam ze to je niekdy funny a niekedy... vsak viete...
20.08.2008 - 08:23:17
00
Nie, to nemoze byt duracer, ten totiz vzdal po 6 km a siel plakat domov ze roztrhol retaz a tento ucastnik na fotke je vo vysledkoch ako finisher s casom 3:38:50. Zeby chyba vo vysledkoch? Abo si duracer ani nepamäta ze dosiel do ciela?


Tak podľa mňa chlapec čo v prvých kilometroch ide s touto bandou chrtov nemôže skončiť hodinu a pol za prvým 8) Duracer priznaj sa že si to ty! Navyše vidno len prvé dve čísla 3 a 5, tretie nie je vidno na žiadnej fotke, Duracer písal, že organizátorom povedal aby ho vymazali z výsledkovky...

to si bol ty co dosiel na kolibu s retazou v ruke. mal si modry dres


:cry:....jj, to som bol presne ja. Bol som nahlasit kompetentnym, aby ma vymazali so startovky. Zobral som si este ruksak a hned som bezal v dazdi nasraty domov...
20.08.2008 - 09:43:04
00
Ano, mas pravdu. Je to Duracer a evidentne ma okrem problemu s nosenim prilby aj problem s pravdovravnostou a radsej zavadza, akoby priznal, ze je to on, ze je len priemerny biker a nema na dobre umiestnenie, ktore by zodpovedalo jeho silnym reciam na fore. Smutne. :( Asi po tych svojich vyrokoch o umiestneni na Sulove (citacia nizsie) a o Fatransko-strazovskom maratone, kde sa domaci vraj nepredviedli, si uvedomil, ake blbosti trepal a teraz radsej stiahol chvost. Zboznujem takychto anonymnych internetovych "hrdinov". :o

duracer a jeho jediny "prinos" k Sulovu:
187. na 50km trati

:shock: :shock:...fíha, to aj take umiestnenia existuju :roll:



...v tychto miestach trate mi po druhy krat retaz ostala zaseknuta v strednej pile a o pol kilometra dalej sa uplne roztrhla :cry:

Tu je to miesto, o ktorom aj pisal a kde trhol retaz. Len nechapem, preco namiesto odstavenia na kraj isiel v protismere a zavadzal ostatnym. :roll:

www.xcmaraton.sk/kubin2008/Pictures/_DSC6936.JPG
www.xcmaraton.sk/kubin2008/Pictures/_DSC6937.JPG
www.xcmaraton.sk/kubin2008/Pictures/_DSC6938.JPG
www.xcmaraton.sk/kubin2008/Pictures/_DSC6939.JPG
20.08.2008 - 12:23:04
00
Mne z tej Duracerovej odpovede bolo jasné že je to on, len nechápal ako som mohol na to prísť, keď nebol vo výsledkovej listine... :idea: som skoro ako Hercule Poirot :D

takže - klik na icq ikonu :arrow: dozvieme sa prvé meno :arrow: klik na výsledky na skimountaineering.sk kto je v klube James DK :arrow: zalovíme v pamäti :arrow: bike Author, tenisky, nový šalter XT shadow, spojené brzdové páky a radenie XT, vysekaný výraz v tvári a ďalšie drobnosti.... 8)
20.08.2008 - 12:34:13
00
Tak tento patraci kanal mi este chybal - ICQ totiz nepoznam a nepouzivam. Dobre vediet. Ale nezverejnuj svoje vysetrovacie metody, chran si know-how. :)
20.08.2008 - 12:36:35
00
mily jezusko ...ako fakt si nespominam, kedy som tu mal nejake silne reci. Ta prva hlaska, co si uviedol bolo z mojej stany len prekvapenie na pocet ludi kolki sa zucastnuju na danej trati. Nemozem za to, ze si to ty zle pochopil.
A ta druha hlaska k Zilincanom nemala samozrejme na zaciatku obsahovat predlozku "Od". Som sa proste vtedy sekol...ciastocne moja chyba. Teda som cakal, ze v Stranavach bude Zilincanov viac, kedze boli v podstate domaci. :wink: Ja bikemaratony nejazdim, teda neviem ako to tam chodi a tak by som si urcite nikdy nedovoli pohrdat ostatnymi ucastnikmi. Fakt by ti niekedy nezaskodilo (a nie len tebe) troska viac dovtipu. :!: HOWK
20.08.2008 - 14:05:13
00
to duracer: neda mi, ale vsimol som si ze slovo dovtip je tvoje oblubene pri vymene nazorov :)
vsimol si to este niekto? :D
PEACE
20.08.2008 - 19:53:46
00
Duracera nepoznám, ale myslím si, že je to výborný bežec. Ak sa nemýlim, beháva (alebo behával) Slovenský pohár behu do vrchu, čo je oveľa ťažšie ako cyklomaratóny. Duracer medzi nami moc súperov nemá, možno Igor Otepka a pod. A iste mu to ide aj na biku.

Akosi toto fórum stráca úroveň. Raz je to lepšie, inokedy slabšie. Ako teraz.

Duracer, napíš niečo o sebe, nech Ťa spoznáme. Iste aj iní sú zvedaví. Možno sa Ti cez SS ozve aj celoživotná láska.
20.08.2008 - 21:17:16
00
ja osobne si nemyslim ze by sme tu duracera nejako osocovali alebo urazali...sem tam zahviezdi a potom uz to ani pomylene predlozky nezachrania...az sa raz duracer bude pysit novou prilbou, vela ludi zmeni na neho nazor - tak malo staci...dovtedy bude chtiac ci nechtiac "sikanovany" 8)
20.08.2008 - 21:55:32
00
To MirecBB: ..veru aj mne sa zda, ze som si to slovo dovoli pouzit uz nehorazny druhy krat :wink: Asi zacnem robit nieco so svojou slovnou zasobou. :P

To Latanka: Slovo "behava" by bolo lepsie pouzit skor v minulom case.
Tento rok sa o behu v mojom pripade moc neda hovorit. Skor to bolo len take habkanie resp. poskakovanie na lavej nohe, kedze som mal dost vazne problemy so zilami v pravom lytku. Nastastie sa to za posledne dni rapidne zlepsilo (konecne sa po 3,5 mesiacoch zacali v pozitivnom smere prejavovat ucinky liekov) a uz je len otazka kratkeho casu, kedy zacnem zas behavat v plnej sile :twisted:
20.08.2008 - 22:03:10
00
keyboard_arrow_up