neskutočné,čo si dovolujú tí Smerácky nominati :tmi:

Minister Tomáš Taraba zastavil vydávanie rozhodnutí pri posudzovaní vplyvov na životné prostredie, podmieňuje ich svojim osobným súhlasom.

https://e.dennikn.sk/minuta/3668746
09.11.2023 - 09:38:16
01
Fajn- Saska ide podať trestné oznámenie na Eštoka, bude k tomu tlačovka po 10.00 na TA3
09.11.2023 - 09:51:40
09
Dnes bol v relácii B. Závodského erik aj tomáš. To sa nedalo počúvať tie pokrytecké drísty! Ako sa on nemôže dívať na mamičky s chorými deťmi a ani jedna neziskovka a spolok neprídu ani o 1 cent. To nie sú ľudia, ale obyčajní zločinci!
09.11.2023 - 13:02:49
011
Ten Taraba je pekne odtrhnutý z reality. V živote nikdy by som nemohol pracovať pod takýmto človekom, ktorý si myslí, že tam je nejakým monarchom. Ale tak dezolati spokojní, že sa im serie do huby...
09.11.2023 - 14:04:59
00
www.rouming.cz
09.11.2023 - 14:39:19
421
Podobnosť s autokratickými a teroristickými režimami čisto náhodná. :)
09.11.2023 - 14:42:43
04
Dano5 napísal:
neskutočné,čo si dovolujú tí Smerácky nominati :tmi:

Minister Tomáš Taraba zastavil vydávanie rozhodnutí pri posudzovaní vplyvov na životné prostredie, podmieňuje ich svojim osobným súhlasom.

https://e.dennikn.sk/minuta/3668746

Ja veličenstvo, vám zamietam...
09.11.2023 - 15:58:30
00
Blaha je proste neuveritelna svina

Ľuboš Blaha nezniesol, že naňho podal historik trestné oznámenie. Vyhráža sa celému ústavu, ktorý skúma totalitné režimy
09.11.2023 - 16:12:19
09
Eštok porušil zákon pri odstavení policajného viceprezidenta Branka Kišša,práve teraz informoval advokát Peter Kubína 🥴 hmm,som veľmi zvedavý,ako dlho ten Eštok vydrží na poste ministra, skoro každý deň niečo ...
09.11.2023 - 16:49:29
02
Kkt utrel horkú slinku 😂😂😂 …

Súd rozhodol, že Šutaj Eštok porušil zákon pri odstavení policajného viceprezidenta Kišša

Súd rozhodol, že minister vnútra Matúš Šutaj Eštok pochybil pri odstavení policajného viceprezidenta Branka Kišša z funkcie. Kišš bol chráneným oznamovateľom. Jeho advokát Peter Kubina informoval, že im doručili neodkladné opatrenie.

„Mestský súd Bratislava IV dnes v celom rozsahu vyhovel nášmu návrhu a vrátil na pôvodné pracovné miesto 1. viceprezidenta Policajného zboru Branka Kišša. Máme tu teda prvé rozhodnutie súdu potvrdzujúce nezákonnosť konania ministra vnútra, už po 9 dňoch od podania návrhu. Čakáme na ďalších šesť,“ informoval Kubina.

Šutaj Eštok vydal organizačné opatrenie, ktorým od 1. novembra zrušil funkcie viceprezidentov.

Denník N
09.11.2023 - 16:50:26
013
Som zvedavý,ako sa ten besný Smerácky pes Eštok bude tváriť,keď ten súd neodkladným opatrením vráti do práce aj Čurilu a spol. 8) plná huba rečí o zákonnosti postupu,a Mestský súd Bratislava IV s ním vytrel podlahu :D
A tipnime si-bude za ním stáť šéf strany Hlas (teda Smer 2) alebo ho pustia kade lahšie? lebo to aj slepí vidí,že Šukáj Eštok je len obyčajný primitív-pridelený na špinavú robotu :^)
09.11.2023 - 17:10:51
00
https://www.aktuality.sk/clanok/Um30zn7/lubos-blaha-nezniesol-ze-nanho-podal-historik-trestne-oznamenie-vyhraza-sa-celemu-ustavu-ktory-skuma-totalitne-rezimy/
Dubovský podal na Blahu trestné oznámenie tento týždeň. Reagoval tak na konanie poslanca, ktorý si vo svojej kancelárii vyvesil obraz revolucionára Ernesta Che Guevaru.

Historik si myslí, že poslanec Smeru sa verejným vystavením portrétu Che Guevaru v kancelárii podpredsedu parlamentu mohol dopustiť trestného činu extrémizmu.

Blaha podľa Dubovského „prejavil sympatie k predstaviteľovi komunistickej ideológie, resp. kubánskej revolúcie a totalitnej praxe tejto ideológie a revolúcie, ktorá dokázateľne vykonala množstvo vrážd a popráv na nevinných obetiach a tým hrubo potláčala základné práva a slobody“.

Dubovský hovorí, že trestné oznámenie podával ako historik, ale aj ako občan, o iniciatívu ÚPN podľa neho v žiadnom prípade nešlo.
:handshake: konecne


https://www.instagram.com/p/CzWSmyrqG0t/?utm_source=ig_embed&ig_rid=df3e1b38-1773-4bf9-9fd5-1e5460d8c269 13 dochodok
09.11.2023 - 17:11:38
02
Dano5 napísal:
Smer pred volbami-dodávky munície a zbraní predlžuje vojnu :call:
Smer po volbách-na delostreleckej munícii sa dá dobre zarobiť,budeme vyrábať a posielať čo najviac 8)
Smerácky voliči :doh:


Malý náhľad do Finstatu a človek vidí ,že tá Kaliho firma je od roku 2019 permanentne v strate, dokopy za tie roky cca 900tis eur. By ma zaujímal dôvod....Firma , čo je stále z roka na rok vo väčšej a väčšej strate na mňa nepôsobí dôveryhodne. Osobne si myslím, že to je asi len nejaký medziclanok pri tunelovaní. Inak mi existenecia takej firmy nedáva zmysel. Kto ste v tomto zbehly, nechám sa poučiť...
09.11.2023 - 20:26:17
00
Tecka napísal:
Na Sme.sk citam titulok… Štátny tajomník Gašpar chcel diskreditovať sudkyňu. Je to neprípustné, odkázal mu Najvyšší súd

To uz beru bagrom vsetko? Boze, ako len mohli tie ich ovce uverit tymto grazlom?!?!?!?!

Necitaj titulky, citaj aj clanky.
Gaspar je debil, ale Zaleska je prinajmensom divna a za mna je to klasicky spor, kedy svinu nemozes hned odsudit lebo za usami ma aj protistrana.
Priznala tykanie s Gasparom, ale vraj preto, ze boli spolu na Spartanovi, inak neudrziavali ziaden nadstandardny vztah.
Z tej mailovej komunikacie to vsak vyzeralo, ze to bol jej IT guru a navyse stale nechapem preco prijala tie hodinky ako dar od nizsieho sudneho uradnika. To ako sudkyna nechape, ze nema prijimat ziadne dary? O kariere na NS asi vtedy ani nesnivala, ale to bola tak blba, ze mu takto skocila na navnadu?
Ten nb si len vymyslel, dokazy an to nema a ani z mailov nevypliva, zeby jej okrem hodiniek nieco daroval, ale preco ma sudca (kludne zacinajuci) tendenciu prijimat dary, ktore moze niekto o par rokov vyiahnut ako uplatok a clovek zacne o nom potom pochybovat?
Zaleska je za mna blba ako tago, najprv nahrava dementom s Todovou, teraz na nu vytiahli toto...to je taky problem mat moralne nepriestrelne konto, ked niekto bojuje proti tej cvarge?
09.11.2023 - 21:33:16
00
tvl :facepalm:
a vyhlásiť, že Zaleská je blbá :facepalm: čo si potom ty ?
09.11.2023 - 21:41:57
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up