rozmyslam stale aj nad SE 2022 - teraz 64GB verziu maju za 460€ (vs. 13 mini za 700€) - akosi si stale neviem obhajit tych 7 stoviek za telefon ktory nosim v drese na vyjazdy a je realna hrozba jeho poskodenia - asi najvacsia dilema - cena vs. realna hrozba poskodenia. nad 13mini uvazujem len koli fotaku no cena nieje umerna mojmu platu, ulozisko je na zvazenie koli planovanemu dlhorocnemu pouzivaniu (4-5rokov)
64GB mi staci - nedrzim data v telefone. (teraz mam z 32GB zaplnenych 28GB).
moje pouzitie - vacsinu dna nevyuzity - polozeny na stole alebo vo vacku - hlavne: fotak, hodinky+budik, poznamky, hudba, obcasne: navigacia, nutny internet - email (chat), pocasie, nutne app ako napr. packeta
priority - cena, fotak, vydrz baterie, spolahlivost, dlha podpora
displej a ramiky ma netrapia, face id neviem ci je vyhoda - odomknutie v prilbe+okuliare
neviem ako su na tom s mrznutim baterie v zime - ci rovnako alebo to v 13 vyriesili.
10.11.2023 - 11:17:44
00
gusto samsung S23jku ktora je paradne kompaktna vies kupit novu zabalenu za 600. SE 2022 mam ako firemny (prechod z SE2020) a je to taky hnoj ze pouzivam to ako tazitko na stole a nedal by som za ten telefon ani 200e
10.11.2023 - 12:02:20
10
mal som stare SE bol to perfektny fon mal som ho rok a pol. ale tie nove SE su zaoblene ako iphone 8 a to sa mne osobne strasne zle drzi v ruke. ked telefon a obzvlast iphone tak hranaty.
10.11.2023 - 12:09:23
00
Mal niekoľko rokov staré SE a bol som spokojný. Minulý rok som chcel upgrade na SE 2022, lebo som nechcel veľký telefón. Brat ma prehováral na 12 mini, čomu som sa bránil, lebo som chcel Home button. potom som bol s bratom v elektre a skúšal som tam oba. SE 2022 nemá klasický Home button, ako staré SE (nestláča sa ako klasické tlačidlo), čo mne osobne vadilo. Nakoniec som zobral 12 mini, lebo je menšie, má väčší displej a aj do ruky padol lepšie. S Face ID nefunguje iba keď mám Fullface prilbu.
10.11.2023 - 12:27:43
00
Povodne SE vychadzalo z tela iPhone8, ktory tiez nemal klasicke home tlacitko. Bola to len ploska s haptickou odozvou. A zjavne dobre spravenou.
10.11.2023 - 13:05:28
00
akosi sa to tu rozbehlo. tiez teda potrebujem poradit. mam malicky Samsung S10e. je to krasny, mensi telefon do ruky. avsak chcel som si spravit radost a tak som si zaobstaral novy Samsung S23. co cert nechcel, tento telefon sa mi uz tak dobre nedrzi v ruke, pocitovo je vacsi a tazky. v drese sa uz tak dobre nosit nebude. tu S10e som mal v plane predat, ale neviem ju predat ani za 150 EUR na inzerat. vo vykupe mi ju vedia zobrat za 140 EUR. lenze ten telefon som si tak oblubil, ze sa ho nechcem vzdat za tie peniaze. napadlo ma, ze tu S10e mozem nosit niekedy na bike, hlavne ked jazdim len u nas v okoli, ked idem po tme, v zime a tak (S23 si aspon viac pošanujem). nechat si ho ako taky zalozny telefonik pre kazdy pripad.

otazka teda znie, je blbost si nechavat stary telefon? mate aj vy niektori dva telefony? napriklad jeden na bike a druhy ako "hlavny"?
10.11.2023 - 13:06:11
00
Ja mám typicky vždy aspoň jeden Android a jeden iPhone, bo každý z nich má svoje prednosti aj nedostatky a baterka sa nezvykne vybiť v obidvoch naraz. :-)
10.11.2023 - 13:10:36
00
divo kde si kupoval novu s23jku. skus pripadne vyuzit vykupny bonus: https://www.novysamsung.sk/akcia/bonus-galaxy-s23
10.11.2023 - 13:22:59
00
flyte napísal:
Povodne SE vychadzalo z tela iPhone8, ktory tiez nemal klasicke home tlacitko. Bola to len ploska s haptickou odozvou. A zjavne dobre spravenou.

Myslel som úplne staré SE, ktoré vychádzalo z IPhone 5. Presne tá haptická odozva mi vadila.
10.11.2023 - 13:23:59
00
divo napísal:
akosi sa to tu rozbehlo. tiez teda potrebujem poradit. mam malicky Samsung S10e. je to krasny, mensi telefon do ruky. avsak chcel som si spravit radost a tak som si zaobstaral novy Samsung S23. co cert nechcel, tento telefon sa mi uz tak dobre nedrzi v ruke, pocitovo je vacsi a tazky. v drese sa uz tak dobre nosit nebude. tu S10e som mal v plane predat, ale neviem ju predat ani za 150 EUR na inzerat. vo vykupe mi ju vedia zobrat za 140 EUR. lenze ten telefon som si tak oblubil, ze sa ho nechcem vzdat za tie peniaze. napadlo ma, ze tu S10e mozem nosit niekedy na bike, hlavne ked jazdim len u nas v okoli, ked idem po tme, v zime a tak (S23 si aspon viac pošanujem). nechat si ho ako taky zalozny telefonik pre kazdy pripad.

otazka teda znie, je blbost si nechavat stary telefon? mate aj vy niektori dva telefony? napriklad jeden na bike a druhy ako "hlavny"?


S10e je pecka, rýchly, akurát do ruky, displej paráda, foťák slušný, výdrž batérie ok a viac nepotrebujem.
Ja som si ho nedávno zaobstaral nový...za 220eur :) Ja tým dnešným tehlám neviem prísť na chuť a dať za takú blbosť ako je mobil 700, 800 a viac eur mi je proti srsti :D

Ak ho neplánuješ používať a vieš ho predať použitý za 140, tak je to dobrá cena..pre teba.
10.11.2023 - 13:56:11
00
misung napísal:
divo kde si kupoval novu s23jku. skus pripadne vyuzit vykupny bonus: https://www.novysamsung.sk/akcia/bonus-galaxy-s23

S23 som kupil myslim dost dobre. v Telekome mam internet + tv. predlzoval by som zmluvu tak ci tak, aj bez akcie. bezne stoji 1009 EUR, ale Telekom ju dal za 730 EUR spolu aj s hodinkami a druhym telefonom, ktore vsak predavam. k tomu vykupny bonus od Samsungu 120 EUR.... ak by som teraz predal tu moju staru S10e za 140 eur vo vykupe tak ma vyjde nova S23 na 170 EUR, co je myslim kupa roka.

a to som nemusel brat nijaky predrazeny pausal. preniesol som si cislo na ich predplatenku bez viazanosti a mam tak za 8 eur mesacne nekonecne hovory a vyse 70 GB dat. tomu hovorim pekne vianoce v Telekome ?

len stale neviem, ci predat tu S10e vo vykupe a mat tak lepsi pocit, ze ma novy telefon nestal vela penazi

LMS: ano, S10e je paradny telefonik. poviem ti tak, ze teraz spatne by som tu S23 uz nebral v Telekome a nechal si svoju S10e este aspon dva roky.
10.11.2023 - 13:59:38
00
Tak nie je na škodu mať doma záložný mobil pre prípad pokazenia/rozbitia primárneho mobilu. Tiež tak mám odložený 5 ročný Huawei Mate 10 Pro.
10.11.2023 - 14:37:46
00
flyte napísal:
Povodne SE vychadzalo z tela iPhone8, ktory tiez nemal klasicke home tlacitko. Bola to len ploska s haptickou odozvou. A zjavne dobre spravenou.


ja som myslel https://en.wikipedia.org/wiki/IPhone_SE_(1st_generation) a to malo klasicke home tlacidlo

ty hovoris asi o SE 2gen
10.11.2023 - 14:38:50
00
Pravda, na henten kusok som naozaj zabudol. To vychadzalo tusim este z 5ky.
10.11.2023 - 15:10:19
00
Tie samace su fakt tazke tehly
Xiaomi ma teraz pekelne vypredaje
10.11.2023 - 15:29:13
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up