Najvacsia "sranda" je, ze bikeri su v podstate milovnici prirody a verim, ze by si dali povedat (tj dodrzali by zakazy atd), keby boli na stole rozumne argumenty. Ale, bohuzial, nevidim ani naznak, ze by sa o toto niekto snazil.
10.11.2023 - 16:17:34
08
Zaujímavé, že veľká väčšina cyklistov a turistov pravidlá chápe.
10.11.2023 - 16:19:35
00
rubik
Ešte skús tie naše akože mylné základy poopraviť, tým, že ako ochranári musíte uznať aj naše argumenty a celý pohyb na horách sa možno stane opäť príjemným pre nás všetkých. Vieš...ono tí ľudia čo porušujú so mnou zákon nie sú úplne v koši vysedení a o ochrane prírody toho vedia vcelku dosť a majú toho aj dosť prejazdeného. S tou eróziou to skutočne nie je úplne tak ako píšeš. Keby si mi napísal, že v tej a tej lokalite platí to a to, tak to beriem....A tam by sa potom dalo diskutovať, takto mi napíšeš : pozor som ten a ten čo je mega vzdelaný v tom a tom a pozor na mňa - no a je po diskusii.
10.11.2023 - 16:23:07
00
branomelis
Zákaz vjazdu cyklistov do národných parkov nie je len o erózii.
10.11.2023 - 16:25:05
00
zatiaľ si nám nevysvetlil tie ďalšie dôvody, píšeš tu ako automat na tvorbu viet...ja som ti odpovedal, rušenie zveri, erózia a mikroplasty....Ešte máš ďalšie veci na doplnenie? Prepáč ja nie som ekoterorista, ale ty, tak ja nemám také veľké znalosti. Skús to spísať tak v desiatich bodíkoch.
10.11.2023 - 16:27:26
01
branomelis
https://mountainbike-tourismusforum.de/unterlagen/Umweltauswirkungen%20MTB.pdf
10.11.2023 - 16:36:30
00
Vieš mi prosím poslať podmienky platiace na území SR? toto máš nejakú nemeckú zlátaninu. Žijeme na území SR...úradný jazyk Slovenčina, takže dokumenty o pohybe v NP musia byť v Slovenčine rešpektujúce miestne podmienky.

Ale idem čítať aj keď sa len nasilu týmto robíš dôležitý, namiesto toho aby si odpovedal stručne a vecne na to čo sa ťa tu pýtame.
10.11.2023 - 16:38:51
00
branomelis napísal:
zatiaľ si nám nevysvetlil tie ďalšie dôvody, píšeš tu ako automat na tvorbu viet...ja som ti odpovedal, rušenie zveri, erózia a mikroplasty....Ešte máš ďalšie veci na doplnenie? Prepáč ja nie som ekoterorista, ale ty, tak ja nemám také veľké znalosti. Skús to spísať tak v desiatich bodíkoch.



1. nie som červená karkulka
2.môzem tam stretnúť vlka
3. nemám orientačný zmysel
4. umriem tam od hladu/žiadny mékáč v dohlade/
5. členitý terén
6. môžem zmoknúť/v búrke sa skryť pod stromy nie je dobrý nápad /
7. žiadna wifi
8. riziko zablatenia bicykla
9.... aj mňa
10. v prípade prežitia nepoznám všetky druhy húb
10.11.2023 - 16:41:45
01
Neviem...čítam aktuálne bod 1..hovorí o vytvorení chodníkov pre trail a dopad na rôzne plazy a podobné tvory. Premýšľam nad chuderami salamandrami, ktorým denne dohováram nech nechodia u nás naprieč asfaltovou cestou na Rakytie. V štúdii sa píše, že takýto plaz neprejde ani cez 0,5m široký lesný chodník...ale idem to čítať celé. Fakt ma zaujímajú tieto štúdie.
10.11.2023 - 16:47:54
00
branomelis
Ja už viem aká bude odpoveď. Že je pamflet a toto písali ľudia odtrhnutí od reality.
10.11.2023 - 16:51:03
00
neboj....prečítam si aj súvisiacu literatúru. Tá ma zaujímala ako prvá. Ale skutočne beriem. Plazy na trailoch sú častá skutočnosť. Za mňa to je tak, že plaz vie prejsť a cyklista ho môže zabiť. ja všetko podobné konáru preskakujem a je to základná vec a technika ktorú musí každý zvládnuť. Ale nič , idem čítať ďalej. ...
10.11.2023 - 16:56:47
01
Tu je napríklad stať o erózii, čo ju spôsobuje, vplyv ebajkov a vplyv techniky jazdy...o tomto som sa chcel baviť, keby ste do mňa neryli:

"Andere Autoren betonen die Abhängigkeit vom Gefälle und Untergrund.6 Dabei übertrifft der durch das Gehen verursachte Bodenabtrag in steilem Gelände denjenigen durch das Mountainbiken.7 Pedelecs verursachen etwas mehr Erosion auf Wegen – allerdings sind die Auswirkungen denen eines Mountainbikes sehr viel näher als denen motorisierter Zweiräder. Deren Einfluss hängt bedeutend von der Bodenbeschaffenheit und den Wetterkonditionen ab (IMBA 2015). Bemerkenswert ist, dass es kaum einen Unterschied zwischen gutem und schlechtem Gehen gibt. Beim Mountainbiken ist die Fahrtechnik des Nutzers dagegen äußerst relevant – durch schlechte Fahrtechnik kann die verursachte Erosion auf dem Weg wesentlich stärker ausfallen. Dabei ist festzustellen, dass Erosion – bei aller Problematik für den Weg und evtl. für den Wegehalter – bei einem einmal angelegten und verdichteten Weg kein unmittelbares Problem des Naturschutzes darstellt. Problematisch sind bei beiden Nutzergruppen Abkürzungen – v. a. bei Spitzkehren im steilen Gelände – und Ausweichverhalten – v. a. bei durchnässtem bzw. verschlammtem Boden und Pfützen. Goeft und Alder (2001: 195) belegen, dass selbst das Bahnen von Pfaden oder das Verbreitern schmaler Wege folgenreich ist: Nach nur 50-maliger Nutzung benötigt Waldboden etwa 19 Monate, um sich in den ursprünglichen Zustand zurück zu entwickeln, falls überhaupt noch möglich.8 Dabei gilt: Je höher das Gelände gelegen, desto länger dauert die Regeneration. "
10.11.2023 - 17:02:16
00
Inak chcem podotknut, ze sukromny lesny pozemok je ine ako sukromny stavebny pozemok. Na lesny pozemok mame zakonne pravo vstupu a pohybu na nom (neriesim obutie), bez ohladu na statut vlastnictva (vynimka su lesne skolky a pod.). Argumenty ktore sa opieraju o podstatu sukromne vlastnictvo vs. pohyb na pozemku su irelevantne.

edit: zakaz bikov v NP je tusim od 2005, dovtedy chudak priroda trpela strasne az tak, ze museli aj ovce vo V Fatre zakazat :D Devastovali to tam vsetko :lol:
10.11.2023 - 17:13:06
00
Samozrejme je to bullshit ako všetko ostatné mentalista postuje ...
10.11.2023 - 17:32:32
00
Tá nemecká štúdia nie je úplne zlá. Sú tam presne veci, ktoré si sledujem aj ja v prírode. Ale čítam to pomaly, nie je to môj jazyk v ktorom som doma a nemám ani moc čas, ale prvé 2 body sú námet na diskusiu. Tú eróziu vplyvom jazdy by som určite bol za to, aby postupne dochádzalo k edukácii cyklistov, aby jazdili tak normálnejšie, ono všetko šmykom netreba jazdiť. Ak neviem vytočiť uzavretý switchback, tak tam neleziem a nestrihám to v šmyku rovno a tak...druhý bod hovorí o tom ako rýchlo zver zaregistruje cyklistu, píšu že na vzdialenosť 380m...to by mal byť medveď...vysoká zver cyklistu zaregistruje tak na 10m občas. ja skôr brzdím ako ma zver zaregistruje. Na zasneženej trati čo mám tu nad domom musím v zime bežne na 10m dohovárať jeleňom, že prosím ak môžu keby mi kúsok uhli. Potom sa naľakajú a idú si nohy zlámať, čo ma potom trápi...
10.11.2023 - 17:38:50
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up