Ixnay napísal:
Tu mas taketo porovnanie
https://support.garmin.com/en-US/?faq=wDPUjg9SXi2jopTP2ZnMy9

Ja som este nasiel ze 7x oproti ostatnym verziam nemaju multiband GPS, maju len 16GB pamete a ten snimac asi bude starsi ako maju napr Instinct 2x kde uz je novy.
Ale vydrz baterky je rovnaka.


jedine co ma zatial brzdi, je ze behu sa nevenujem, iba cyklistika, tam mam Edge, tak ci to pre takyto pripad by neboli len zbytocne vyhodene peniaze (zbytocny luxus) :-D
Alebo su tu jedinci podobneho zamerania a aj tak tie fenixy najdu uplatnenie ? :-)
15.11.2023 - 14:44:10
00
Boli. To ti potom bohate stacia Venu 3, Venu 2, alebo Vivoactive 5. Pripadne este nieco lacnejsie. Fenix by som kupil, kebyze nemam Edge, ako hodinky na vsetko.
15.11.2023 - 14:53:53
00
Zbytočný luxus - to si musíš vyhodnotiť sám... ale nejaké Garmin hodinky ako doplnok k EDGE sú fajn. Skoro každý robí aj iný šport - hoci len výnimočne... (turistika, plávanie, vodné športy, lyžovanie, silový tréning...) - ďalšou vecou sú zdravotné funkcie... VST, spánok, regenerácia... a poslednou sú notifikácie vibrovaním na ruke - roky rokúce mám mobil vypnuté zvuky.
15.11.2023 - 14:54:25
00
zatiaľ mam mi band na notifikácie, tiež mobil prevažne na ticho. lepsie hodinky zvažujem len kvôli tomu sledovaniu tela/spánok atd, len ked tie senzory tepu, okyslicenia atď vylepšujú, ci spomínané nižšie rady dostatočne presne merajú tieto veci, alebo ma zmysel uvažovať o tých čo uz využívajú nove senzory. len ich cenovky sú uz mierne "mastné" aj v predvianočnom čase :-)
.
sorry za offtopic, ked tak kľudne to môžeš ísť do Garmin témy
15.11.2023 - 14:59:38
00
666biker napísal:
zatiaľ mam mi band na notifikácie, tiež mobil prevažne na ticho. lepsie hodinky zvažujem len kvôli tomu sledovaniu tela/spánok atd, len ked tie senzory tepu, okyslicenia atď vylepšujú, ci spomínané nižšie rady dostatočne presne merajú tieto veci, alebo ma zmysel uvažovať o tých čo uz využívajú nove senzory. len ich cenovky sú uz mierne "mastné" aj v predvianočnom čase :-)
.
sorry za offtopic, ked tak kľudne to môžeš ísť do Garmin témy


Kúp si Huawei Watch GT4 a budeš veľmi spokojný. ;)
15.11.2023 - 15:14:53
00
666biker napísal:
jedine co ma zatial brzdi, je ze behu sa nevenujem, iba cyklistika, tam mam Edge, tak ci to pre takyto pripad by neboli len zbytocne vyhodene peniaze (zbytocny luxus) :-D
Alebo su tu jedinci podobneho zamerania a aj tak tie fenixy najdu uplatnenie ? :-)


Pre teba asi ozaj len zbytocny luxus.. ja mam len Instinct 1tky a trackujem s tym vsetko..cyklistika..chodza/turistika..nedaj boze beh..takze pre mna je to hlavne upgrade..a hlavne sa tesim na poriadnu zivotnost baterky kedze u mna uz tie instincty po dvoch rokoch vydrzia tak 10h gps zaznamu.
15.11.2023 - 16:09:12
00
zvažujem uz tie venu 3 resp vivoactive 5, nakoľko zvyknem mat Bluetooth slúchadlo pre prípadný hovor sparovane, tak možnosť prijať resp spraviť hovor z hodiniek bez potreby vyberania mobilu by bolo plus. Ak ma niekto Venu 3 reálne skúsenosti, napíšte mi správu. dik
15.11.2023 - 16:15:27
00
Presunte sa pls do temy o hodinkach, toto je bohapusty spam :)
15.11.2023 - 16:57:08
215
ak tu je moderator, nech to pls presunie do garmin temy, vopred vdaka, sorry za offtopic
15.11.2023 - 17:03:36
01
Alza je aspon nasa distribucia...pre pripadnu reklamaciu urcite vhodnejsia alternativa
15.11.2023 - 17:50:07
00
666biker napísal:
zvažujem uz tie venu 3 resp vivoactive 5, nakoľko zvyknem mat Bluetooth slúchadlo pre prípadný hovor sparovane, tak možnosť prijať resp spraviť hovor z hodiniek bez potreby vyberania mobilu by bolo plus. Ak ma niekto Venu 3 reálne skúsenosti, napíšte mi správu. dik


Ja mam venu 2 plus, čo sú de facto venu 3. Chcel som ich kvôli funkcii volania, ale odkedy som vymenil Apple Watch za tieto hodinky, tak som s nimi toľko nevolal. Ručne treba cez apku pridávať kontakty, nedá sa len tak hocikomu volať. Nie sú také smart. Je to podľa mňa kompromis medzi smart hodinkami a športovými hodinkami.
15.11.2023 - 18:08:31
02
veľa info o garmin hodinkách tu:
https://www.hodinky-365.sk/blog/garmin-sprievodca-vyberom
testy, porovnania, info...
15.11.2023 - 18:21:01
10
sss5xxx napísal:
Objednať z alzy, nerozbalit, čakať na amazon. Ak bude amazon lacnejší, alzu vrátiť.


nad tymto presne aj aj rozmyslam aj ked realne o kolko lacnejsie by uz mohli ist?
15.11.2023 - 18:40:25
00
Kľudne môžeš aj rozbaliť, zo zákona (fyzická osoba) máš na vrátenie 14 dní. Už som takto testoval pár vecí. Ked budú bez poškodení, známok používania tak môžeš vrátiť, no questions asked. Keď sa s nimi zdrbeš na bajku a poškrabeš ich, už budú tvoje. :D
15.11.2023 - 19:47:24
00
Čoskoro sa dozvieme 😀amazon asi jedine keby tam boli za dobre ceny pro verzie o čom pochybujem, keďže je to relatívne novinka. Niekto sú spomínal ze nie pro verzie nemajú Multi band gps. Toto je asi nakoniec najväčšia výhoda pro verzii. Plus už spomínané, ze vsetke pro verzie majú svetielko.
15.11.2023 - 19:53:32
00

Výber z tovaru vo výpredaji

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up