double hejt na PS je iba dezinforácia, ktorej si sa rozhodol veriť. Nepresvedčíme ťa. Ani svokra nepresvedčím. Pred pár rokmi som mu postavil PC s SSD, dali sme tam 16GB RAM, daroval parádny 1600x1200 IPS monitor. Nech môže užívať dôchodok. Má rád články o históríí, online flashové hry atď. Občas ma poprosí, nech skontrolujem počítač, či je všetko ok.
Naposledy som skontrolval, a tam vymývač mozgov Chmelár na youtube. Konfrontoval som svokra (cez mail, na živo sa pre pokoj rodine tvárime, že nič). Spadol do dezinfo žumpy ako ty a hotovo. Nečíta mejnstrím, nechodí voliť, PS a Čaputová je mor. Pritom jeho dcéra, mojá žena je super inteligentná vzdelaná žena, čo volila PS. Aj jeho syn, švagor PS. Akože spôsom, ako dokážu doslova ***** a opantať mysle ľudom, to sa musí nechať. Radšej bude najväčším šmejdom veriť ako svojím deťom, ja som "iba" zať.
Navaril som si teda. Dal som mu PC a on ho použil proti sebe (ani o tom nevie) aj proti svojim deťom. Lebo uveril zlu.
Toto je skutočný svet v ktorom teraz žijeme. Riešenie tiež neviem, bohužiaľ.
24.11.2023 - 12:58:35
027
double napísal:
Keby je vo vlade PS do lesa sa uz nedostanem a ked hej zjedia ma medvede a vlci.

Dufam, ze len trollujes.
24.11.2023 - 12:58:43
03
Strenki jedna debata nestaci, to je sakra dlhy proces

trosku k tomu, ak ta zaujima co je za tym:
https://podcasts.apple.com/sk/podcast/armchair-expert-with-dax-shepard/id1345682353?l=sk&i=1000633444839
24.11.2023 - 13:09:38
00
double napísal:
Tak Vam poviem z pohladu cyklistu. Keby je vo vlade PS do lesa sa uz nedostanem a ked hej zjedia ma medvede a vlci. A ked je vo vlade SNS tak sa sice do lesa dostanem no nebude to les ale holorub:)


Asi najsmutnejšie je, že tu prítomný cyklista medzi oponentmi objektívne zastupuje tú príčetnejšiu a inteligentnejšiu časť. To však stále nebráni v tom, aby sa tu opúšťal kvôli teoretickej hrozbe, že PS ako nováčikovia a snílkovia bez ohľadu na volebný výsledok a zloženie koalície presadia 100 % svojho programu, aj keď matadori čo tu vládli desaťročia a občas aj úplne sami to nedokázali ani raz. A to ešte bez mučenia priznávam, že som ani len v náznakoch nezachytil v ktorom bode má PS to umožnenie konzumácie ľavicovo zameraných cyklistov zo strany našich najrozšírenejších mäsožravých šeliem ...
24.11.2023 - 13:16:04
012
Tú s úspešnosťou tej propagandy môžem potvrdiť. V rodine máme jedného čo verí, že Gates a spol. sú mimozemšťania lietajú do vesmíru radiť sa ako zničiť ľudstvo. Najkrajšia hudba je ruzká hymna. Keby to nebolo smutné tak je to smiešne.
24.11.2023 - 13:23:23
00
Ono to bolo smiesne az do chvile kym sa to nedostane do rodiny. Vtedy som si uvedomil ze problem je ta neobmedzena tolerancia k j3bnutym ludom. Pretoze namieto toho aby som takych ludi ako je double zosmiesnoval, urazal a drzal daleko od seba, tak ja som to proste toleroval ze sak sa obcas zasmejem na tych hlupostiach a dobre bude. A vysledok tolerancie mame prave pred ocami.
24.11.2023 - 13:46:23
03
Kopirujem z inej temy:

24.11.2023 - 13:51:34
217
zosmiesnovanie a ostrakizacia udajne nepomoze, skor naopak, svoj kmen si najdu a v dobe socialnych sieti o to rychlejsie a viac, zacnu sa im hromadit lajky, dopamin stupa a si v tom ani nevies ako a seknut sa s tym lahko neda, hlavne ti, ktori do toho vrazili velke mnozstvo svojho aj spolocenskeho kapitalu

nelamat palicu, nesmiat sa, diskutovat, pytat sa, ukazovat iny pohlad na svet, postupne, male kroky, hoc aj prikladmi, vies ako funguje ockovanie? super, pozri tu mam knihu Zaklady imunologie pre lekarov a pisu tu toto, co si o tom myslis? a podobne
24.11.2023 - 13:54:25
03
nastavili pekne zrkadlo zakomplexovanemu homofobnemu Slopensku :D

https://www.aktuality.sk/clanok/ivUYI6y/spermie-su-odborny-pojem-mlady-muz-nemusi-hladat-partnera-rada-pre-reklamu-zamietla-staznosti-na-spot-od-telekomu/
24.11.2023 - 16:26:30
04
Drzim ti palce mirec v tejto faze ale po case sam uvidis ze to bola strata casu ale hlavne to dalo d3bilkom pocit ze sa ked sa o tych srackach chce s nimi niekto bavit tak na tom nieco bude. Zase tu pouzijem miestneho pacienta ktoremu tu trpezlivo a slusne naozaj vela ludi poukazuje na to ze je uplne mimo a s nim to roky ani nepohne. Len si bude srat do huby stale dokola svoje....
24.11.2023 - 16:29:57
01
foobar napísal:



Akoze vobec ma nezaujimaju nejake skryte odkazy v tej reklame,ale tak d3bilnu, nervy drasajucu a dokonca zaludok dvihajucu som uz davno nevidel :puke:
24.11.2023 - 17:00:27
01
Mentálne nastavenie Slovákov je v ....
Predvčerom 15 ročný chlapec pre šikanovanie skočil zo strechy školy...
Dnes učiteľka na východe...
V blízkych Sečovciach tr. učiteľka žiakom ôsmakom vykladala, že chudáci ľudia, čo sa tomu museli prizerať. Že sa chlapec mal radšej obesiť ďaleko v lese...
veľmi smutné,nemám slov
24.11.2023 - 17:24:20
11
Z diskusie pod článkom o chlapcovi na sme...
Zdieľam názor rozumného človeka z nickom vuk7...
uz som to pisal vela krat - vzdelanostna a moralno-mentalna uroven tohto naroda je viac ako mizerna! vidime to na cestach, v nemocniciach, vlastne v kazdodennom zivote a odzrkadluje sa to na stave tohto bezpravneho, skorumpovaneho, rozkradnuteho a vytunelovaneho (vlastnymi spoluobcanmi) absurdistanu viac ako 30 rokov po neznej…
vynimky samozrejme existuju, ale na „celkovy efekt“ maju zial zanedbatelny ucinok!
24.11.2023 - 17:31:25
01
Kaper napísal:
Akoze vobec ma nezaujimaju nejake skryte odkazy v tej reklame,ale tak d3bilnu, nervy drasajucu a dokonca zaludok dvihajucu som uz davno nevidel :puke:


To sa da povedat skoro o kazdej slovenskej reklame. Riesenim je bud vypnut zvuk, alebo pustat program z archivu a reklamy posuvat. :lol:
24.11.2023 - 18:28:51
00
thumb_up0thumb_down
a 2 vtipy na zaver :y:
https://www.youtube.com/shorts/b5anw8AiZ_w
https://www.youtube.com/shorts/_Y91A_6xTDg
25.11.2023 - 08:00:19
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up