Kellys Greenbike Tour 2011

20.08.2011
4. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (40)
ander13bikerka40BonitobukoDANOzPKdocentik19DusoMjamminjana1janci30janoheftyjanovargaJezusJojojurajko1975JuroDkepoktmpatrikmaja148Mamutkomatts41mawosMikeeobororvaqpatoooPeto02petrikproximityR-u-d-eRaverromanxstawovankesWladixxemanpetyojoyurayzuzu3011
Laco, spomínal si že okolo Somára to pôjde nie po značke... kade?
dnes som to vrzol priamo obvyklým traverzíkom a v závere tým chodníčkom cez les ako ide značka, jediné čo mi udrelo do očí bolo už len pokračovanie priamo (alebo diretissima po hrebeňovke)
jak ma bolí riť asi pôjdem napokon krátku (deformujem poprdelie na Gobi, vyzerá to, že riť sa nechá ukecať)


Ahoj, okolo Somara treba ist traverzikom a hned za Somarom sa vratit na cervenu turisticku znacku... Tento obchvat je vyznaceny zelenymi "C", aby bol i celorocne pouzitelny... Zajtra na celej dlhej pribudnu stuzky, takze to bude na orientaciu ovela prehladnejsie...
Chod dlhu, nebud tulen... :D
21.08.2008 - 20:25:26
00
Caute, nenasiel by sa zajtra (piatok) ;-) nejaky slabsi cyklista ;-) co by si chcel prejst trat dopredu? ;-) diki.. ma viac menej cas kedykolvek ale najradsej aj hned rano.. dikes
21.08.2008 - 21:37:05
00
Boli sme dnes krátku, pekne to schne, niekde až moc. Dúfam, že do soboty nezaprší, nech nemusím prezúvať. :) Stužky ešte visia, myslím, že nie je kde zablúdiť.
2 Laco - Pod Pánovou lúkou je "naplavený" piesok - čo vy už pre tú Bubu nespravíte?! :D :D :D
21.08.2008 - 23:39:29
00
Ja v tom prsty nemám :lol: :lol: :oops: :roll: Ale fakt nie :lol:
21.08.2008 - 23:53:27
00
Nooooooooooo, ale myslim, ze prave na tom piesocku som stretol bubu... :D :D
Chceme, aby kazdy mal na trati vsetko..., teda i pisocek... nech si kazdy hrabe na svojom... :wink:
22.08.2008 - 05:58:08
00
Laco okrem snehu a ľadu sa to myslím podarilo :) na dlhej určite.
22.08.2008 - 06:51:40
00
Vcera som to bol okuknut, ale len taku skratenu verziu.
Aj Laca som stretol ;-)
Vyzera to pekne, znacenie je v pohode, snad to daky dobrak nestrhne... (aj ked potom by bolo menej prace so strhavanim :-) )
Blatka je malo, takze super, snad to vydrzi.
Ten stupak pred kolibou je fakt slusna stojka. Som musel zastat, prehodit na gasparka a pokracovat....No, bude prca. Snad to na tej dlhej prezijem....

To tulenik:
Co sa tyka Gobi, tiez mi zatial moc nesedi, hlavne prvych cca. 30 km sedlo hodne citim. Potom to je uz akosi lepsie. Rit ma este na druhy den nebolela...No, mam pocit ze na kratke trate je lepsie moje stare OEM sedlo, Gobi asi skor na dlhe trate...
22.08.2008 - 09:22:27
00
pocuj, laco, dufam ze sa da zaplatit aj pri prezentacii??
22.08.2008 - 11:28:11
00
Prezentácia v predajni rýchla, super :P Tá Lucka mi bodla lebo som si zabudol do auta zobrať piť :oops:
22.08.2008 - 12:06:48
00
Odprezentovany. 8)

Prsat takmer naisto nebude, maximalne moze len velmi decentne padnut par kvapiek. Staci si pozriet treti graf (zrazky) tu:
http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_num_mgram#tab

Tymto chcem podakovat Lacovi za nas vsetkych za to mnozstvo prace ktore doteraz odviedol a tiez za to, ze okrem vsetkych dalsich veci suvisiacich s maratonom zabezpecil trvale vyznacenie oblubenych usekov v Karpatoch pre cyklistov, takze konecne je cervena znacka aj oficialna cyklotrasa a neporusujeme zakon. :)

Velke dakujem.
22.08.2008 - 13:15:30
00
Tak mám už číselko- 30. Tá voda aj mne a mame dobre padla, lebo som zdochíňala smädom odkedy som vyšla z domu... Pekne rýchlo prebehla celá prezentácia bez problémov. Teraz idem zas s priateľom :lol: , lebo on nevie kde je tá predajňa(aj my sme to hľadali, lebo sme išli zo zlého smeru). Už iba začarovať mraky aby nepršalo a nebolo ani veľmi dusno a bude to úplne najsamfasa. :) Teším sa.
Peace
22.08.2008 - 14:00:08
00
Jezus v MK sú ti oficiálne cyklotrasy almost na prd - však červená bola "vyznačená trasa" a to je podľa toho paškvilu OK :) v práve nem hľadaj logiku :) teda, to platí pokiaľ nevlezie tá červená do 3+ stupňa ochrany... viď Vápenná, Vysoká, Klokoč, ... čo sú zas z hľadiska biku nie celkom relevantné miesta :)
Ale je fajn že konečne sú vyznačené veci ako somárotraverz (čo som sa kedysi natipoval či "už" alebo "ešte nie"), spodný somárotraverz z Medvedej dol., zjazd okolo Vydrice, spojka z Malého Slavína na žltú, hlavne pre neznalých miestnych chodníčkov. Budeme musieť oveľa menej vysvetľovať :).
22.08.2008 - 14:58:13
00
tulenik, nepochopil si... Jezusovi slo HLAVNE o to DAKUJEM za nas vsetkych :roll: ...
22.08.2008 - 16:01:08
00
Odprezentovaný, rýchlo a v pohode. Smädný som síce nebol, ale taká Lucka vždy dobre padne :D :D :D .
22.08.2008 - 16:30:11
00
kokos, zajtra to bude des a hrôza...som nesedel na biku ani nepamätám :roll:
22.08.2008 - 18:28:01
00
keyboard_arrow_up