"Ľudstvu klesá IQ. Podľa vedcov máme menšiu chuť vzdelávať sa a sme lenivejší. Odborníci sa domnievajú, že je tomu tak, pretože ľudstvo už dosiahlo svoj duševný vrchol."

"Ludom neklesa IQ, len je viac yebnutych..."
05.12.2023 - 18:49:24
05
Dosledok hum. pomoci Afrike :lol:
05.12.2023 - 18:51:16
00
Dudo napísal:
"Ľudstvu klesá IQ. Podľa vedcov máme menšiu chuť vzdelávať sa a sme lenivejší. Odborníci sa domnievajú, že je tomu tak, pretože ľudstvo už dosiahlo svoj duševný vrchol."

"Ludom neklesa IQ, len je viac yebnutych..."

ale prečo to zasiahlo najviac z celého sveta práve Slovensko, je mi záhadou...
05.12.2023 - 20:02:30
016
Nepoznáš ten o Pánboškovi a plnom náručí k0k0tov?
05.12.2023 - 20:09:27
02
Dudo napísal:
"Ľudstvu klesá IQ. Podľa vedcov máme menšiu chuť vzdelávať sa a sme lenivejší. Odborníci sa domnievajú, že je tomu tak, pretože ľudstvo už dosiahlo svoj duševný vrchol."

"Ludom neklesa IQ, len je viac yebnutych..."


viacery viete ze mam len jedno oko ..... ale na to co sa deje sa uz neda kukat ..... lutujem vas co mate oci dve

ale zas, da sa kukat a vidiet a kukat a vidiet nic :-)
05.12.2023 - 21:21:58
02
ale zas ako vravi Srsen, oko kotě
05.12.2023 - 21:39:33
01
Ako sa hovorí, celkové IQ vo vesmíre je konštantné, len ľudí pribúda.
05.12.2023 - 21:42:37
03
astro ??? Bicyklíky už ništ?
https://fb.watch/oM2epcQktA/
06.12.2023 - 11:40:05
01
Ale pozrime sa. :)

Inak ten komentar k videu musel pisat pekne jednoduchy jedinec. Alebo ani to nie a rovno ho dal vygenerovat...
Pozrite si toto úžasné video, ktoré nám poslal náš zákazník. Pripravte sa na dychberúce okamihy a adrenalínovú jazdu, ako by ste boli priamo vo vnútri auta! Toto video vám poskytne jedinečný pohľad na zážitok, ktorí naši zákazníci zažili s nami. Ďakujeme nášmu zákazníkovi za to, že nám umožnil zverejniť toto fantastické video. Sledujte náš profil na sociálnych sieťach, aby ste mohli sledovať ďalšie úžasné videá, fotografie a príspevky. Nechajte sa unášať do sveta adrenalínu a nezabudnuteľných zážitkov!
06.12.2023 - 12:01:30
00
Tak ten popis ma upútať iných potencionálnych zákazníkov a nie pilótka s letadélkem. :)
06.12.2023 - 12:42:19
00
trosku prehnane a hlavne ten nahladovy obrazok dat Toyotu a nie toho mustanga je tiez fail :) Inac video je pekne spracovane, ale kratke.
06.12.2023 - 13:21:48
00
Mňa ráno takmer nabral pluh v Leštinách v úzkej neprehľadnej zákrute, ktorý si to valil ako na diaľnici v lete a v mojom pruhu :tmi: :^) Hneď na brzdu a vzalo mi zadok do šmyku. Ani neviem akým zázrakom sa mi nič nestalo.
No a teraz cestou domov so synom v aute, vo Vyšnom Kubíne tri pubertálne dievčatá na chodníku a jedna sotila druhú na cestu pred moje auto. Ešteže si jazdím opatrne, pomaly, inak jej prejdeme po hlave. Fakt super zábavka ??‍♀️
A aby málo nebolo, prišla mi do triedy vyšilovať matka, ktorej agresívneho syna chcem z družiny vylúčiť, pretože ubližuje a hrubo nadáva deťom. Po dnešku sa jej naozaj bojím :( Úplná paráda dnes, tak ma bolí brucho a ľavá strana hrudníku, že ani nezaspím.
06.12.2023 - 18:29:21
00
Ked sa nenahnevas, na to pacik nedám. Ale rano mudrejsie večera :)
06.12.2023 - 18:45:16
01
Izzy68 napísal:
Ked sa nenahnevas, na to pacik nedám. Ale rano mudrejsie večera :)


Prečo by som sa mala hnevať? ;) :handshake: Páčik, nepáčik, veď o ne predsa nejde ;)
06.12.2023 - 18:59:06
11
Nedavno som cital o tomto, vraj narodna tragedia:
https://domov.sme.sk/c/23252890/vysledky-slovenskych-ziakov-v-merani-pisa-2022-su-tragicke-vyhlasil-drucker.html
No myslim, ze toto je viac nez adekvatna naplast - Kysuce, gratulujem:
https://mykysuce.sme.sk/c/23253883/jednou-ranou-vypol-supera-slovak-je-majstrom-sveta-v-sporte-ktory-moze-zanechat-vazne-nasledky.html?ref=mnt
Ako v tej Lasicovej/Filipovej pesnicke:
My sme nerozbili atóm - to je pravda a čo na tom.
Skúste zrátať ľudia premilí, tie kotrby, čo sme rozbili.

Skratka, paradny uspech. To je tak, ked nevies zarabat hlavou, tak zarabas tym, ze zatnes zuby a nechas sa po nej od inych mastodontov bit. A samozrejme im tiez podla moznosti vymlatit zvysok umu, ak nejaky este zostal. Braindead regiony slovenska musia byt bezodnou liahnou 'talentov' a tomu ver, ze sa tam trenuje od malicka

A ze Kysucky lifestyle vazne nasledky? Okrem volebnych vysledkov na kysuciach, sa da nieco odcitat aj odtialto https://www.trend.sk/financie/ako-dlho-zijeme-najdlhsie-bratislavcania-najkratsie-cadcania-revucanky
Toto su este data spred covidu, kedze zacne ockovanych vypinat, tak tuto stratu urcite dobehnu.
08.12.2023 - 15:03:49
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up