Cela tato krajina melie z posledneho. Aby sme vsetci nesli s nim.....do pekla.
06.12.2023 - 08:43:06
01
Tak pojdu len tí, čo tu fyzicky ostanu, resp. majetok, ktorý tu nechaju. Slovensko už len na základe zlej povesti, pojde dole vodou, aj keby to nebola uplna pravda. Dufam ale, že sa mylim.
06.12.2023 - 09:07:06
00
Ten Dekan Právnickej fakulty UK Eduard Burda je tiež dobrá proSmerácka ***** :puke: to snáď ani nie je možné,že na tom našom malom "Slopensku" sa vyskytuje tolko ***** :tmi:

https://www.aktuality.sk/fotogaleria/JqH0qgx/prokuratori-specialnej-prokuratury-sa-dorazne-ohradili-voci-vyjadreniam-dekana-burdu-pre-ficovu-vladu/1/
06.12.2023 - 09:14:24
00
dalsi dekan do zbierky 😅

42 rocny dekan, co nevytiahol paty z UK, si robia prdel snad? ved to uz ani smiesne nie je

https://www.flaw.uniba.sk/fileadmin/praf/O_fakulte/Akademicky_senat/Ine/Zivotopis_Burda.pdf
06.12.2023 - 09:17:19
02
Dano5 napísal:
aj to bude,tá nenávisť čo ho zožiera,sa mu vypomstí-stačí sa pozrieť,ako má podliate viečka pod očami-pečienka mu melie z posledného ...
cirhozovnik topolciansky ci tak nejak. inym clenom strany snezi pod nosom, partia jak z casopisu
06.12.2023 - 11:39:22
00
Smerácky valec ideee :puke:
https://dennikn.sk/minuta/3715784/

edit:kopírujem post z FB od P.Kubinu:

TAKTO VYZERÁ LEGISLATÍVNE NÁSILIE
Keď nevedia konať podľa zákona a kvôli tomu prehrávajú na súdoch, tak si ten zákon jednoducho zmenia. Je to ako keby uprostred partie šachu hráč, ktorému sa nedarí, presadil zmenu pravidiel hry, podľa ktorej sa odteraz každý jeho pešiak považuje za kráľovnú alebo vežu a zároveň súperova kráľovná a obidve veže idú z hry von. Alebo uprostred hokejového zápasu by si tím, ktorý prehráva 0:4, zmenou vynútil zmenou pravidiel zrušenie zápasu a kontumačné víťazstvo.
Zverejnený návrh novely zákona o ochrane oznamovateľov je v rozpore s ústavou (pretože je retroaktívny a mení pravidlá hry počas hry a pod rúškom zákona zasahuje do konkrétnych individuálnych prípadov a súdnych rozhodnutí, s ktorými sa súčasná moc nedokáže zákonným spôsobom vysporiadať). Okrem toho je aj v rozpore s právom Európskej únie, pretože nad rámec smernice vylučuje z ochrany veľmi veľkú a významnú kategóriu štátnych zamestnancov.
Prečo rovno neschvália zákon, ktorý by stanovil, že osoby Čurilla, Ďurka, Mašin, Sabota, Magula a Dunčko (aj s uvedením ich fotografií a dátumov narodenia) nemajú právo obracať sa na súdy a iné inštitúcie Slovenskej republiky? Bolo by to tak jednoduchšie a efektívnejšie.
Myslím, že pre ústavný súd a inštitúcie Európskej únie bude toto veľmi zaujímavé odborné sústo.
Potešujúce ale je, že za predpokladu sily a odolnosti súdnej moci a jej inštitúcii si budeme vedieť poradiť aj po tejto zmene. Sú totiž aj iné zákony, ktoré čestných a odvážnych ľudí (vrátane policajtov) chránia pred pomstou.

https://www.facebook.com/peter.kubina/posts/pfbid04127fo2RVsC9wN7kjUda4vaSTsrCQhe6Gf7XmxGrp2P3dMgUGYPQ3J43Ue1irNQsl
06.12.2023 - 12:25:39
08
nechysta sa nejaka demonstracia? s radostou podporim a dobehnem, idu strasne bomby, Poliaci a Cesi by uz boli na namestiach
06.12.2023 - 12:51:18
012
Napríklad na Vianoce. Rodičia a starí rodičia to isto pochopia, že budu tento rok osamote a tiež pochopia, že žiadne darčeky nebudu, kedže ich už za mna kupil a doručil štát. ;(
06.12.2023 - 13:04:17
04
trošku nechápem prečo by som akokoľvek mal trestať mojich rodičov za činy tejto vlády... a mne len ostáva dúfať, že tak ako ja podporujem tých mojich tak potom budú podporovať moje deti mňa :)
06.12.2023 - 13:42:05
00
neprejde im to len tak,toto je nahrávka opozícii,aby urobila velký krik-ak to aj napriek tomu pretlačia,budú žaloby na ÚS a pod.
PS sa už vyjadrilo:
Progresívne Slovensko odmieta zrušenie špeciálnej prokuratúry. „Ide o najhorší scenár, pred ktorým sme opakovane varovali. Právomoci nad vyšetrovaním v pôsobnosti Špecializovaného trestného súdu chce Robert Fico vrátiť krajským prokuratúram a dohľad nad nimi generálnemu prokurátorovi Marošovi „363“ Žilinkovi.“
„V PS sa voči nemu tvrdo postavíme – v parlamente, vo verejnom priestore aj v EÚ,“ píšu v stanovisku.
06.12.2023 - 13:42:52
00
takže preto, že je Fico vo vláde tak nech starí rodicia zabudnu na návštevy, vnúčatá a na darčeky. Dobrým smerom ideme keď peniaze a politika je viac ako rodinné vztahy.
06.12.2023 - 13:46:38
01
Ak sú ficovski kkti , áno nech zabudnú … moji svokrovci uz pocítili môj spravodlivý hnev . A bude horšie . Nenechám ich , aby myseľ mojich deti otrávili svojim zhnitým a pomýleným videním sveta . Majú názor , budú niest nasledky svojho presvedčenia … a mám pokoj .
06.12.2023 - 13:53:58
222
podla tohoto za chvilku bude spravodlive ludom po 60tke dávat eutanáziu lebo do ekonomiky neprispievajú a ešte debilnejú. Realita je taká Dôchodcov na Slovensku je stále viac takže budu volit tých čo im naslubujú a umela inteligencia cez internet im dá do hláv čo budu chciet počut a možno aj ja tak dopadnem. Hlavne tí čo najviac vykrikujú proti Ficovi nemajú ani jedno dieta aby tento stav zvrátili. Takže ano bude horšie . celkom fajne som už vymínskovaný ale predchádzajúci prispevok je uplne v pohode:)
06.12.2023 - 14:09:46
00
double a ty si spokojny s tym, ze tvoj buduci dochodok vlada dnes rozdava sucasnym dochodcom ktori to vobec nepotrebuju? Ty dostanes o 20 rokov o +-200eur mesacne menej, aby dnesny dochodca dostal 300 eur raz za rok.
06.12.2023 - 14:14:01
05
kto má záujem,môže pridať podpis:
https://www.mojapeticia.sk/campaign/ochranme-pravny-stat/18212ce9-48b8-4e9d-aee4-39e90aaf0fcb
06.12.2023 - 14:19:43
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up