Zdravim vas. Mam bike s motorom Bosch Performance Generation 3 (65Nm) Cruise (250Watt) a nerobi mi to vzdy, ale niekedy ked prestanem pedalovat a nohy mam na pedaloch, tie mi ako keby pokracovali dalej a pri snahe ich zastavit pocitim nieco ako spätný ráz, teda kopnutie. Som z toho prekvapeny, bol som na prvej jazde a toto som necakal. Mal som pred tym Bafang motor a toto nerobil.
29.12.2023 - 14:36:30
00
Dobry vecer, toto je normalne chovanie Gen3 motorov Bosch eBike. Je to sposobene konstrukciou motora a prepojenia s oskou a klukami. Jedna sa systemove riesenie. Ine riesenie bolo pouzite pri Gen4 motoroch, kde toto chovanie uz bolo odstranene.
Nie je to chyba, neda sa to odstranit cez Bosch eBike servis, iba vymena motora za Gen4.
29.12.2023 - 21:52:25
01
Hello, aký ste mal Bafang? Móžete sa podeliť o skusenosti a porovnať ich? ďakujem.
29.12.2023 - 22:13:57
01
Ďakujem pekne za odpoved. O tom spravani sa motora museli v Bosch vedieť. V navode o tom nie je ani zmienka. Skusim im napísať. Mal som jeden Bagang stredovy 500w domontovany do klasického bicykla. Odjazdených 10 tis km bez jedinej poruchy, zvuku z motora, pohon aj s páčkou na rajdoch počas jazdy, nemusel som sliapat. Vozil som aj rezervnu bat. Dojazd po kopcoch vyse 100km. Samozrejme so sliapanim. Packu s pohonom som si vychut posledne km pred bytom. Druhy Bafang tiez stredovy 500w orig.v Crussise. Odjazd.5000km bez chyby. Od Bosch motora som take nieco necakal.
30.12.2023 - 08:49:57
00
keyboard_arrow_up