Ešteže sa mu nestalo niekde na Čertovici, ešte teraz by sa vlnil v zapche. 🤣
30.12.2023 - 12:26:14
00
klasika, marseluspp je so svojou bio rozprávkou zas mimo, toto je téma Skúsenosti s vodičmi, by som chcel vidieť toho kto mu naletí na blbosť že 3 kilometre nebolo možné predbehnúť cyklistu, ale možno chcel predbiehat na e-biku so slabou baterkou a myslel si že šoferuje auto
30.12.2023 - 16:41:26
00
Oceňujem zaradenie do spravnej témy, Skúsenosti s vodičmi, nie do Ti,čo robia zlee meno cyklistom... Irony off..

Zaujala ma najmä táto dvojkombinacia:
" ... verím že dostal asi po papuli.

Myslím že cestní cyklisti by mali chodiť povinne na psychotesty ako vodiči nakladnych vozidiel. Ich spravanie totiž výrazne ohrozuje premavku "

Čiže jeden šofér auta zablokuje cyklistu, druhý to schvaľuje a ešte by ho fyzicky atakoval, ale na psychotesty má ísť cyklista/cyklisti. ...

A tak si tu pod Tatrami nažívame, po sviatkoch pokoja, všetci ostatní nám vadia a zavadzajú/ubližujú. Smutné
30.12.2023 - 18:07:53
06
nikdy naozaj nikdy som nezažil že by som sa až 3 km musel vliecť za pomalým autom / traktorom.. nieto ešte cyklistom... toto je doslovne neuveriteľné... na psychotesty by tu mal ísť podľa mňa autor tej rozprávky...
30.12.2023 - 18:22:01
05
Som vcera siel necely km za cyklistom v bb, lebo bud sli auta alebo plna ciara. On bol tak na nervy z toho ze zastal a pustil ma :)
Inak dovetok pre marsela. Bol na ebiku a vliekol len okolo tych 25kmh
30.12.2023 - 18:37:24
00
No, ja som predvčerom išiel cez stavenisko medzi Podkriváňom a Mýtnou, ako stavajú tú estakádu. Je tam všade päťdesiatka, išiel som cca 55 km/h. Na tom krátkom úseku cez stavenisko (!) ma predbehlo a zmizlo v diali šesť áut, plná-neplná, päťdesiatka-nepäťdesiatka... toto nie je štát, ale divočina.
30.12.2023 - 18:51:01
04
Mozno by cesťakom na ceste 1.triedy mal platit zakaz na jazdu v takom istom termine ako pomaly idúcim vozidlám….
Posudzujete to zo sedadla bicykla a chapem ze to tak vidíte, ale nieste na svete sami … ;)
30.12.2023 - 22:11:40
00
zaujimalo by ma ktora cesta to bola, 3 km serpentin
30.12.2023 - 22:23:54
01
Miki Dzurinda vraj dostal kdesi po papuli :D
30.12.2023 - 22:27:36
00
marseluspp napísal:
Mozno by cesťakom na ceste 1.triedy mal platit zakaz na jazdu v takom istom termine ako pomaly idúcim vozidlám….
Posudzujete to zo sedadla bicykla a chapem ze to tak vidíte, ale nieste na svete sami … ;)


by si neveril ale jazdím aj autom a cyklisti mi na ceste vôbec nevadia, plne ich tolerujem ked si predstavím nepríjemnosti na preplnených, obojsmerných úzkych cyklochodníkoch plných, chodcov, kočiarov, in line korčuliarov, malých detí, psíčkarov so svojimi ratolesťami, ...
30.12.2023 - 23:44:41
03
No co, ja som ráno šiel do Pezinka a pred Svätým Jurom cyklistka na cestnom bicykli na stvorprudovke...reku okej, je tu fajna cyklotrasa z Rače, ale v hmle to je asi väčší adrenalín po hlavnej...Trošku som pribrzdil, keďže just som ju vtedy nemohol obísť cez ľavý pruh, obišiel som a dogulal sa do Jura. Iní šoféri za mnou sa neobtazovali, obchádzali ju na pomerne malú vzdialenosť. Je to stále o vzájomnej tolerancii...z každej strany.
31.12.2023 - 00:07:24
00
Ja tolerujem cyklistov, lebo som jedným z nich, a tiež viem presne posúdiť kto ide ako debil a kto nie :)
31.12.2023 - 00:30:13
00
Tak sa este nauc soferovat. Ak nedokazes predbehnut cyklistu iduceho 30 km/h cez druhy pruh a schvalujes kvoli svojej neschopnosti jeho fyzicke napadnutie, tak by si nemal sadat za volant.

P.S. A este na zamyslenie - za teoretickeho predpokladu, ze soferovat vies, a aj tak si ho nedokazal predbehnut cez druhy pruh, tak by bolo asi pre cyklistu v danych podmienkach extremne nebezpecne, keby uhol na krajnicu aby si ho Ty pohodlne "lizol" spätakom vo svojom pruhu, ze?
31.12.2023 - 00:48:38
05
ked tak šoferuje jak píše rozprávky tak dakujem pekne, tri kilometre ide na jednotke za cyklistom
31.12.2023 - 01:57:05
00
Nie že by som chcel podporovať neschopakov, ale treba na vyváženie povedať že ziletkari na spominanej štvorprúdovke BA-SJ nielen porušujú legislatívu ale ešte sú aj úplne blbí. Totižto paralelne vedie bezpečná segrovana cyklotrasa so spevnenym povrchom vo výbornom stave.
31.12.2023 - 07:26:24
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up