To je dôvod prečo by som mu to podpisal😉
04.01.2024 - 11:44:32
01
ano presne! idem to uz aj podpisat
04.01.2024 - 11:48:35
00
Este nech vyhrá prezidentské voľby pele a sme v riti úplnej … inak preco je na SK taká fobia proti USA ?
04.01.2024 - 12:03:30
00
Lebo sme narod pokrytcov. Lebo SMER, Republika, SNS, ..., tlacia (hlavne) cez americke socialne siete ako za vsetko zle moze zapad na cele s USA. Pritom sa nikto z nich nestiti pouzivat zapadne technologie na zlepsenie si zapadneho stylu zivota. Ani zapadne peniaze Uhrikovi a jeho zene nesmrdia (vlastne nikomu, kto hlasa tie dristy).


Naposledy upravil clxno1 dňa 04.01.2024 - 12:11:41, celkovo upravené 1 krát.

04.01.2024 - 12:05:05
013
si sa teraz zobudil? no však preto, lebo nám to matička rus povedala, že koho sa treba báť
04.01.2024 - 12:05:49
03
Rusa som nikdy nemal rad
04.01.2024 - 12:09:18
00
Sovicka30 napísal:
Este nech vyhrá prezidentské voľby pele a sme v riti úplnej … inak preco je na SK taká fobia proti USA ?

Lebo Američania nám nikdy nič zlé neurobili, narozdiel od ruzzov :)
04.01.2024 - 12:11:16
02
Pretoze je to luza, alkoholici, vrahovia a zlodeji co nas 40 rokov dusili, okupovali a rozvratili spolocnost… aha pardon, pomylil som si svetove strany… :)
04.01.2024 - 12:11:48
03
Ajaj bude este veselo😆
Danko viackrát zopakoval, že o svojej prezidentskej kandidatúre nie je rozhodnutý, a dával najavo, že sa s Hlasom chce dohodnúť. No zároveň hovoril, že mu môže byť v kampani tvrdým súperom. „Ja vám poviem, aký som, na rozdiel od Pellegriniho. Ale to si nechám na február. Ak sa nedohodnem s Pellegrinim, budem jeho tvrdý súper.“
04.01.2024 - 12:44:57
00
Nemyslím si, že keď vyhrá Pelé tak sa bude prezentovať proti EU. Na to je veľmi inteligentný. Skôr sa bude angažovať v domácej politike a podporovať smerácke sr... politiku.
04.01.2024 - 13:17:05
05
double napísal:
Tak ako je smutny pribem že čítam Eda je rovnako smutný príbeh rozoberat politku tu a čitat len jedno medium.


Nie je jasné, či sa to týka priamo mňa, ale jedno médium nečítam hádam od trinástich - a to už je teda nejaká doba. Súbežne si platím tri naše, čítam pravidelne české, odoberám pár zdrojov v angličtine a môžem aj krvou podpísať, že napr. negatívny postoj k Edovi nemám kvôli nejakým bezdôvodným predsudkom, ale kvôli tomu že čítam aj jeho "tvorbu" a ten postoj je už len toho dôsledkom. Pripadá mi celkom úsmevné, že podľa toho popisu som skoro optimálny "človek zmeny", lebo fungujem v OZ, pracujem pre viacero samospráv a pomáham s politikou na najnižšej úrovni, pravidelne finančne podporujem neziskovky od zdravotníctva cez krízovú intervenciu po podporu mládeže, akurát kvôli vizuálu a nedostatku charizmy som štúdio, videoklipy a podcasty s definitívnou platnosťou zavrhol ...
04.01.2024 - 13:41:59
015
Podla tých Dankových vyjadrení, co som zachytil, ani možno nebude treba Matoviča, aby urobil špinavu prácu čo sa týka Pellegriniho. :*
04.01.2024 - 14:17:46
03
Nebolo to tebe. ved aj preto hovorím,že rešpektujem tvoje názory a čítam, majú hlavu a patu a je vidieť, že si sčítany aj ked máme odlišný názor. Problém je takých ľudí ako napr. ty a z mojho pohľadu Edo bude stále menej. Politika sa bude vyhrávať agresivitou, populizmom a budú v nej ľudia síce so silným sebavedomím ale malou kapacitou mozgu. Aspon ja to tak vnímam, keď vidím kto všetko po svete vyhráva volby. Podľa mna si treba držať nejakú slušnost, úctu a ohladuplnost aj ked má človek iný názor a toto je podla mna upadá. Aj ked jasné vo vela prípadoch, ked sa nedá tak sa nedá a radšej teda prestat po sebe kričať.
04.01.2024 - 14:18:37
00
Cocooot Robo daj si uz pokoj prosim Ta!Ozaj vidis,ze ten tvoj Edo tu ziadnu podporu nema,ani mat nebude,tak zo seba nerob hnupa uz vazne.
04.01.2024 - 14:26:55
56
petersa napísal:
Podla tých Dankových vyjadrení, co som zachytil, ani možno nebude treba Matoviča, aby urobil špinavu prácu čo sa týka Pellegriniho. :*

Ja som tiež zachytil,že Danko bude riešiť prvú dámu-to v prípade Pelleho bude kto ? :lol: Možno práve to je dôvod,prečo sa do toho Ficova hlavná podržtaška nehrnie-predvolebné diskusie vedia byť naozaj tvrdé:

„Ja vám poviem, aký som, na rozdiel od Pellegriniho. Ale to si nechám na február. Ak sa nedohodnem s Pellegrinim, budem jeho tvrdý súper. Ak idete za prezidenta, novinári vás doslova vyzlečú. Budú sa pozerať, kto je prvá dáma.“
04.01.2024 - 14:36:25
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up