Salzkammergut Trophy

15.07.2023
MTB maratón
Bad Goisern (Rakúsko)

Propozície, Reportáže, Výsledky
V 2016tom som spal pred 200 km trasou "pod širákom," dokonca mimo kempu a neprišlo mi to nijako psychošské :-) no vtedy boli normálne letné teploty a pršalo len chvíľu počas pretekov.
Zažil som ale aj nejeden ročník, kedy pred pretekmi, počas nich a čiastočne aj po nich doslova lialo ako z krhly, dole v údolí bolo ani nie 15° C, vo vyšších polohách jednociferne :-) a vtedy som bol za to ubytko dosť rád. :-)
07.12.2023 - 11:17:20
02
dole na ihrisku bolo to spanie ok, zazemie malo vsetko potrebne a bolo to blizko startu. ale to severske centrum hore je dost o drzku, je to na nerovnej zemi a defacto v kopci, nie je tam pitna voda, je to 150 vyskovych nad goisernom atd atd. tohto roku som sa rozhodol az v tyzden preteku, ze idem (za co ma inak skasli dodatocnymi 10 eurami pri registracii), tak neostavalo nic ine len camp. aj ked som vstaval o 4, ltt som stihol byt 4:57 dole na starte. regulovcici na zaciatku prveho stupania namna kukali jak na prizrak ked som v tom polosere zjazdoval k startu :D
tak aj ked to nebolo uplne prisnovzate psycho, jeden zazitok v tom novom campe stacil a nabuduce radsej nejake stornovatelne ubytko ako toto..
11.12.2023 - 13:16:03
00
shifty12 napísal:
Bol som na Salzke tento rok - 120 km trasu - ísť to ale kdesi zo stanu pred/po preteku je v tomto formáte závodenia podľa mňa čisté psycho :D


byt v kempe vôbec nebolo psycho a štartoval som odtiaľ na 200 aj 120. Je pravda že dosť záleží od počasia či prší alebo je moc horúco. No vždy to bol celkom dobrý zážitok. Minimálne v tom že stretneš kopec ľudi pokope.

Trochu iné je to so synom a logistikou. Pritom ako zvýšili cenu aj v kempe -drastický rozdiel medzi tým nájsť si ubytovanie pod strechou sa vytráca. Záleží natom ako je človek nastavený ak niesi zvyknutý stanovať, potom verím že to môže byť psycho.
05.01.2024 - 11:43:56
00
Ja som možno už len moc starý a mám rád pohodlie do určitej miery :D
05.01.2024 - 12:01:56
00
keyboard_arrow_up