vsetkovklude.gulas.sme.sk :rock:
12.01.2024 - 23:17:15
08
Srsen napísal:
a v Amerike bijú černochov
len aby sme nezabudli ....

ešte furt???
12.01.2024 - 23:18:33
00
double napísal:
Lipsic nedodrzal povolenu rychlost a zabil cloveka dostal podmienku a znova je v politike. Tak si ostatni povedali ze mozem aj jazdit tak nejak sa z toho tiez vysekam s podmienkou. Danko bol pravdepodobne opity a tak zdrhol kedze nikoho nezabil. Keby zavola policiu a nafuka bolo by to prenho horsie a tak ako Lipšic bude mat nasledovnikov ze vsak zdrhnem ak budem pit. Ved aj Danko tak spravil a pohoda este aj na prezidenta hrdo kandidoval. V inych statoch odstupuju u nas sa tvaria ze sa nic nestalo.


Zaujimave porovnania. By ma zaujimalo, ako velmi je tento clovek presvedceny/dava najavo o svojej vynimocnosti aj v offline zivote a ako velmi kvoli tomu trpi napr. blizka rodina.

P.s., ked uz chces takto zcestne porovnavat, takpovediac "z prvej ruky" viem o cloveku kde 2 ludia umreli pri dopravnej nehode a tiez sa z toho "tak nejak vysekal" s podmienkou a par rocnym zakazom soferovat, a bolo to este pred lipsicom.

Nemam najmensie pochybnosti ze ty prekracujes pravidelne a vedome rychlost o viac ako 5-10km/h
12.01.2024 - 23:41:36
02
double muz ktoreho lipsic zrazil boo opity ako doga, vbehol mu mimo priechodu pod kolesa… lipsic zotrval na mieste… nenafukal…

Co myslis preco danko zdrhol? Lebo keby zotrva na mieste… ak by dosli policajti, fukat mu daju… a verim tomu ze by nafukal…

To ze tam danko nikoho nezabil je len stastie, lebo tam zeovna nikto nebol…
12.01.2024 - 23:44:28
01
ale vlastne, jak si to double napisal, na svk je cim dalej tym viac takych ako ty a bude to so svk len a len horsie? Och, tak trefne, jak to tu niekto dobre zvyraznil tuto tvoju trefnu spojitost :)
12.01.2024 - 23:48:36
04
Double, ak ti za to platia … OK. Kazdy mame zivotny pribeh. Ale ak to pises, ze tomu veris a si presvedceny o svojich vyrokoch… skoda ta v civile.
13.01.2024 - 00:04:49
45
Je to semafor pre prechod.

Ak by tam v inom case boli dve mamicky skociarmi a dalsimi detmi… druha Zochova?



Zipsik napísal:
double muz ktoreho lipsic zrazil boo opity ako doga, vbehol mu mimo priechodu pod kolesa… lipsic zotrval na mieste… nenafukal…

Co myslis preco danko zdrhol? Lebo keby zotrva na mieste… ak by dosli policajti, fukat mu daju… a verim tomu ze by nafukal…

To ze tam danko nikoho nezabil je len stastie, lebo tam zeovna nikto nebol…
13.01.2024 - 00:06:24
01
Zipsik napísal:
double muz ktoreho lipsic zrazil boo opity ako doga, vbehol mu mimo priechodu pod kolesa……

Ta práveže to bolo na priechode pre chodcov + prekročenie rýchlosti....
To je nočná mora vodiča zraziť niekoho na priechode ....
13.01.2024 - 00:06:51
00
Jasne ze to bude horsie ci vidite ze sa to zlepsuje? Lipsic ma advokatsku kancelariu a ta je podstatna aby fungovala a nie ci bude poslanec takze islo mu oto aby sa nedostal do basy co sa mu podarilo v sudnych procesoch aby dostal len podmienku. Nevenoval sa riadeniu a siel 60. hlavne ze chcel Skrucaneho poslat do basy ale.ked sa to stalo jemu tak uz bolo vsetko inak. Politik ma byt vzorom a Danko by mal tiez odstupit ale bude to tak ze priaznivci lipsica a danka a teda jednej aj druhej strany budu hovorit ze sa nic nedeje.
Keby specialna prokuratura nema.nic docinenia s politikou tak fico by kaslal.nanu ale zrejme mala nejaky vyznam moze si na nej spravit nejaku jeho osobnu pomstu. Citam zvacsa len komenty ked ma niekto oznaci ostatne samozrejme ze necitam takze neviem ocom ste sa tu bavili.
13.01.2024 - 00:11:25
00
Ked to rozoberame… Lipsic ho zrazil/zabil na prechode - fakt. Brutalne odskodnil pozostalych a postaral sa o pohreb a pod.
Pozrite to video, on zastavil a siel riesit. Auto za nim mysicka a skoro preslo zrazeneho a nezastavil pomoct.
13.01.2024 - 00:13:02
04
Nie si ty nahodou pan Blaha?

double napísal:
Jasne ze to bude horsie ci vidite ze sa to zlepsuje? Lipsic ma advokatsku kancelariu a ta je podstatna aby fungovala a nie ci bude poslanec takze islo mu oto aby sa nedostal do basy co sa mu podarilo v sudnych procesoch aby dostal len podmienku. Nevenoval sa riadeniu a siel 60. hlavne ze chcel Skrucaneho poslat do basy ale.ked sa to stalo jemu tak uz bolo vsetko inak. Politik ma byt vzorom a Danko by mal tiez odstupit ale bude to tak ze priaznivci lipsica a danka a teda jednej aj druhej strany budu hovorit ze sa nic nedeje.
Keby specialna prokuratura nema.nic docinenia s politikou tak fico by kaslal.nanu ale zrejme mala nejaky vyznam moze si na nej spravit nejaku jeho osobnu pomstu. Citam zvacsa len komenty ked ma niekto oznaci ostatne samozrejme ze necitam takze neviem ocom ste sa tu bavili.
13.01.2024 - 00:14:39
07
Ja osobne tiez trpnem v takom zlom dazdivom pocasi kto sa mi vrhne v meste pod kolesa. Ludia si idu a ani sa nepozru ci nieco ide a moze ich ohrozit. Preto som dal kamery (P+Z) do aut doma.
13.01.2024 - 00:17:26
02
Lipšic podľa policajného uznesenia išiel rýchlo a nevenoval dostatočnú pozornosť riadeniu vozidla /blížil sa k prechodu pre chodcov/ , keby jeho rýchlosť bola v rámci MPR a venoval dostatočnú pozornosť riadeniu, tak by asi stihol ubrzdiť a zabrániť zrážke.
Ten chodec však išiel svojmu osudu dosť oproti....k čomu asi prispel aj alkohol. Ja by som takto smelo cez cestu neprechádzal....
13.01.2024 - 00:53:18
01
:D :D nejaki ludia tu vraveli ze doubleho poznaju nazivo, stretavaju sa - to on je ozaj taky, no jak to slusne povedat....
S tebou double, sa to jednoznacne nezlepsuje. Budes rad ak sa to s tebou cim dalej nezhorsuje. Ci uz demencia abo slepota abo svinskost abo co neviem, ale je to dost zle uz teraz :D
13.01.2024 - 00:59:48
010
socani a ich whataboutism 🤘

double ved uz si tu nemal byt, tak slovami klasika, bez bez, val val a uz se nevracej 😉
13.01.2024 - 07:05:57
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up