Proti asi len ta vaha a bordel čo sa drží na tlmiči, keďže je excentricky a zadné kolo tam vyhadzuje nejaké to blato, aj cez blatník
17.01.2024 - 19:14:02
00
Ahoj, taktiez je v mojom hladaciku. Ako je to s tym zadnym pruzenim? Vsade ho na youtube zhodili, ze je velmi tvrde (v kazdom hodnoteni aj poliaci a madari). Planujem ebike na tury a lahky a stredny trail. Pripadne este mam v hladaciku GHOST e-ASX 160 Universal. Co by ste odporucili? Diik.
25.02.2024 - 16:42:41
00
Je to take tvrdsie, trailovejsie, ale mne to vyhovuje, že sa z toho lahsie odraza na skokoch. Ako trailovy ebike to uplne staci. Na tazke enduro by to uz bolo asi malo 130 mm vzadu. Ale bajk funguje pekne aj na kamenoch a korenoch
25.02.2024 - 16:49:01
00
Ivanpav napísal:
Ahoj, taktiez je v mojom hladaciku. Ako je to s tym zadnym pruzenim? Vsade ho na youtube zhodili, ze je velmi tvrde (v kazdom hodnoteni aj poliaci a madari). Planujem ebike na tury a lahky a stredny trail. Pripadne este mam v hladaciku GHOST e-ASX 160 Universal. Co by ste odporucili? Diik.


pozri nové CTM Areon, majú pre novú sezónu Panasonic motory, aj dizajnovo je to lepšie oproti starším modelom https://www.ctm.sk/e-bicykle/e-mtb/e-trail
ak ťa pustí rozpočet, vezmi Boscha
25.02.2024 - 17:20:02
00
sorcerer napísal:
pozri nové CTM Areon, majú pre novú sezónu Panasonic motory, aj dizajnovo je to lepšie oproti starším modelom https://www.ctm.sk/e-bicykle/e-mtb/e-trail
ak ťa pustí rozpočet, vezmi Boscha

No je to na zvazenie. Skusenosti s Ghost? Laka ma tam 750Wh baterka a Bosh. Na druhej strane novy Areon xpert s 880Wh a Gx Ultimate. Niekde som cital, ze Ghosty su shit. Asi to bolo na sposob Jedna babka povedala :) . Ctm maju dobre ramy? Tam asi by som hodil Bomber z2 miesto rs recon silver a mohol by to byt super bike.
25.02.2024 - 18:16:50
00
Tie ghosty na enduro ramoch prskaly zadne stavby, kto vie ako je na tom ebike. Co sa zas CTM tyka, tak presnost vyroby geometrie ramu oproti tomu Kellysu bude menej presna
25.02.2024 - 18:19:21
01
keyboard_arrow_up