Ten štvorček by som chápal, ak by na opačnej strane riadka bol na logu MTHikeri čierny rámček uvedenej veľkosti - čo by napovedalo, že tam môže alternatívne pre zmenu e-shopu kliknúť. Možno stačilo pod obe loga napísať príslušné názvy MTBiker MTHiker. Bojím sa, že za krátky čas to tu bude preplácané ... a ak niečo aj pridáte, tak nepostrehneme.
02.02.2024 - 15:54:40
00
ale je iste, ze zakaznici si vzdy spomenu, jaj to som kupil v tom obchode s tym divnym ciernym stvorcom namiesto loga co mam vypalene na sietnici :-D
02.02.2024 - 15:56:42
02
Ale no tak vospolok, však vy tu hundrete úplne vždy keď sa urobí dizajnová zmena. Ale dajte si ruku na srdce, chceli by ste dizajn MTBikera z pred X rokov keď ste hundrali aj na vtedajšie zmeny? Ja rozhodne nie, vy hundrete len ako "zvyk je železná košeľa"

Rachela mne sa to páči, len by som asi vychytal (keďže logo zasahuje do tmavých líšt) aby sa neprekrývalo 50 odtieňov čiernej...

EDIT: keď na to pozerám dlhšie, tak mi už ani rozdiel čiernej farby na lište nejako nevadí.
02.02.2024 - 16:44:30
01
Tiež pravda ... potom môže zakladateľ tému uzavrieť. Na lajky bude stačiť tlačítko so smajlíkom OK . Tak ... ;)
02.02.2024 - 17:35:23
00
lakara ano bolo tam normalne logo a napis mtbiker - a po kliknuti ma presmerovalo na hlavnu stranku - presne tak isto ako teraz.
chcel som si problem vyriesit tym, ze si nastavim pozadie stranky uplne cierne, nech sa to zleje dokopy, ale zistil som ze je max. tmave.
02.02.2024 - 17:54:54
00
Za mna by sme mali zmeny robit casto, a castokrat veci len skusat. Nebat sa nieco dat von a potom nelpiet zbytocne na tom len pre investovany cas. Vyhodnotit efekt a s kludom to bez obav zahodit a zacat zase odznova. Proste, bol by som rad, keby sme boli flexibilnejsi a dynamickejsi v tom, co na webe skusame.

Tato dnesna diskusia pekne ilustruje jeden z nasich problemov, co sa vyvoja tyka. Nieco sa na tejto stranke zmeni, a castokrat su to veci, ktore v ramci nasej agendy povazujem za uplne drobnosti, ludia nam verejne adresuju svoj nazor ocakavajuc diskusiu (paradoxne, niekedy veci, ktore mi pridu zasadne, ostavaju na fore bez odozvy). Toto ma kopec vyhod a velakrat nam to aj pomoze (za to uprimna vdaka), avsak tiez kopec nevyhod, a najvacsim negativnym dosledkom u nas je akasi "obava" zo zmien. Niekedy az cielena snaha chodit v rukavickach okolo foristov a robit zmeny tak, aby ini ich mali a foristi nie, a podobne.

Prirodzene, snazime sa zlepsovat veci, ktore vidime, ze su problematicke, a nemame v umysle sa o nich rozpravat interne pol roka, kym cosi dame von, ked to jednoducho mozeme skusit a sledovat dopad.
A ano, pisem problematicke, a rozumiem, ze vy ste nemali ziadny problem. Problem bol nas a bol v kontexte inych navstevnikov ako ste vy.
Proste, zmenili sme logo v headeri len na desktopoch, mne sa az nechce verit, ze o takej banalite si tu piseme, a teraz tu vypalujeme sietnice (ktore btw. sme vraj vypalili uz v januari 2021). Cielom je, aby ludia, ktori na webe landnu prvykrat z Google/PPC, zaregistrovali brand MTBIKERa, ktory bol na desktopoch velmi nevyrazny. To, ze vy viete, co je to MTBIKER, to je dane, ale vie to aj moja 70 rocna mama, ked si googli "DH integraly" a nahodne pootvara 5 shopov?

Vzdy to tu citam, viaceri to citame, a aj napriek niekedy necitlivej komunikacii urcite budeme, aj ked len malokedy odpiseme, pokial sa vyslovene nejedna o bug. Feedback si cenime, no kym sa bavime o nazoroch, vkuse a pouzivatelskych navykoch, tak cisto kvalitativny feedback na fore nepokladam za objektivny a je tazke, naozaj tazke, najst si cas o tomto podiskutovat, a vobec, nemalo by to byt o nazoroch, ale skor o realnom spravani a meratelnych dopadoch. Najlepsie pre nas je hladat sposoby ako vyhodnotit uspech/neuspech zmien kvantitativne, snad sa nam to bude darit. Tak prosim, diskutujte o svorci aj dalej, mne ostava verit, ze si zvykneme.

K afere stvorca v hlavicke viac asi napisat neviem. Mozno tu bude s nami este 4 roky a mozno tu o mesiac nebude, ja k nemu ziadnu afinitu nemam, tak ak sa ukaze byt problematicky, alebo nebodaj sposobi nejaky drop v konverziach na shope, rozlucime sa.
02.02.2024 - 18:25:53
06
lapaloma napísal:
toto tak ostane?

Mne tiez OCD trigger aktivovalo :D

Prílohy:

Screen Shot 02-02-24 at 07.03 PM.PNG
Screen Shot 02-02-24 at 07.03 PM.PNG 15.27 KiB thumb_up0thumb_down

02.02.2024 - 19:06:38
00
Rachela tak ale januar 2021 si velmi dobre pamatam. vecer, vsade tma, otvorim mtbiker a drb ziara do hlavy :-D po burlivej diskusii ste pridali volitelne pozadie stranky - mam nastavene tmave sede, az vtedy to zacalo byt znesitelne.
teraz do tej bielo - bledosedej ziary vrazite cierny stvorec :-D
ja som rad za tuto temu, aj za to ze ju citate (aj ked niekedy su tie diskusie divoke) a aj podla nej menite zmeny. v tomto je mtbiker vynimocny.
02.02.2024 - 19:38:52
01
pred par minútami vy vyhodilo stranku v stave ... pri nezakazanom baneri , zreplikujem a nabehne ...

Prílohy:

Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg 129.04 KiB thumb_up0thumb_down

02.02.2024 - 19:43:18
00
Rachela napísal:
...Cielom je, aby ludia, ktori na webe landnu prvykrat z Google/PPC, zaregistrovali brand MTBIKERa, ktory bol na desktopoch velmi nevyrazny...


Mam ideu.
Novy/neprihlaseny user, pristane na MTBiker, header o vyske aktualneho bannera, logo detto rovnako velke. Posun kurzorom dolu, header sa zmrsti na aktualny, banner zmizne.

Prihlaseny user, aktualny header + banner zapnuty/vypnuty podla preferencii usera
02.02.2024 - 20:01:32
20
To uz je velka fajnovost a to je inde pre uzivatela platene
02.02.2024 - 20:37:55
00
Pocuvajte, to logo je je tam teraz hnusne. Oko si zvykne, ale uz neposuvajte vas "taliansky design" smerom k multiple.
05.02.2024 - 17:39:14
10
Mne osobne to logo vobec nevadi. Praveze mi to pride ako moderny prvok rozbijajuci jednoliate linie a vyvolavajuci dojem zalozky.
05.02.2024 - 17:54:13
00
Ked som si precital z posledneho prispevku od Rachelu prvy odstavec, tak som stuhol ... "Za mna by sme mali zmeny robit casto, a castokrat veci len skusat .... " To tu moze byt veselo ... :) pokus omyl (?) a mozno som zle pochopil ... :)
05.02.2024 - 18:03:29
00
Inak Rachela skuste sa s tymi logami trochu viac pohrat. Napisy nie su zarovnane na rovnakej vyske a nemaju ani rovnaku pixelovu vysku / sirku a ani ostrost. Je to detail, ale ked som sa preklikol na MTHiker, hned mi to vyosenie aj rozdiely vo velkosti udreli do oka. :)

EDIT: A dokonca ani samotny znak nie je rovnakej velkosti, MTHiker logo ma mensi priemer ako MTBiker...

Prílohy:

logo.gif
logo.gif 12.65 KiB thumb_up0thumb_down

05.02.2024 - 18:07:06
02
keyboard_arrow_up