Tato opozicia je vysmech volicom tiez,slabucki su jak caj
08.02.2024 - 10:22:19
04
Postav sa na čelo, hrdina ...
08.02.2024 - 10:26:04
06
Najvyspelejsia krajina na svete, skoda ze tam jej obdivovatelia nechcu zit: "Ruská volebná komisia nezaregistrovala Borisa Nadeždina ako kandidáta do marcových prezidentských volieb. Oznámil to samotný politik, ktorý ako jediný z Putinových vyzývateľov vystupoval proti vojne na Ukrajine."
08.02.2024 - 10:43:26
00
canopus napísal:
Tato opozicia je vysmech volicom tiez,slabucki su jak caj

Čakali sme na teba. Môžeš ukázať, ako sa to robí.
08.02.2024 - 10:44:50
01
Kaper napísal:


z toho ešte bude cirkus
https://dennikn.sk/minuta/3817435/?ref=mwat
08.02.2024 - 10:46:24
00
len ak na to budu reagovat inak ako jedinou vetou, ze (na rozdiel od koalicnych politikov) vyvodil osobnu zodpovednost a zvysok je OCTK
08.02.2024 - 10:53:16
00
Nahodou, Simecka je na tych protestoch skvely, vzdy ma dobru rec. Ale musi byt este tvrdsi, bit tych tupych dezolov po hlavach. A takisto nemoze v tom byt sam, vsetci mu musime pomoct
08.02.2024 - 10:56:10
08
canopus napísal:
Tato opozicia je vysmech volicom tiez,slabucki su jak caj


uz skoro mesiac mala byt Specialna Prokuratura zrusena, kedy sa Ficovi podarilo takymto sposobom v opozicii zablokovat koalicne navrhy? co prosim ta cakas ze dokaze 55 poslancov v NR? vojensky prevrat?
08.02.2024 - 11:03:57
07
musia pritvrdit a zacat diktovat narativ, maju proti sebe prorusku zberbu, ta reaguje iba na silu

a ako?

no napriklad moze Caputova vymenovat sudcu na US bez cakania na parlament, alebo mohla odmietnut vymenovat Ministra sportu, ci co je to za nove ministerstvo, jednoducho to dat na Gasoarovica, co spravia? daju podanie na US? vyborne, pol roka kym sa rozhodne, je pravnicka, vsetko sa da

slusnost je mi sympatickejsia, ale doba sa zmenila, pravda a laska dostavaju na prdel
08.02.2024 - 11:19:34
07
myslienka pouzit proti nim ich vlastne zbrane je mi celkom sympaticka ...
08.02.2024 - 11:22:23
00
Je to tak, pretoze slusnostou a drzania sa dekoru sa proti nim bojovat neda. Je az neuveritelne, aky obrat sme ako spolocnost urobili za tych par rokov. Ja mam ale zaroven neskutocne stastie, ze v mojom blizkom okoli sa podobne "individua" vobec nevyskytuju.
Ako tu spominal strenki tie komenty pod prispevkom IMHD, tak to je uplne ze vykladna skrina dezolatskej mentality (Ukrajinec sem, Ukrajinec tam..). Slusne, riadne ohlasene protesty bez vulgarizmov im nevonaju. Ti ludia musia mat velmi smutne zivoty, lebo tolko nenavisti a sovinizmu sa len tak nevidi. Tak pridal som tam aj ja par teplych slov.
Vsimol som si vsak, ze poniektori sa uz naucili aspon ako tak slovencinu a nebolia ma tak oci, ked to citam.


Naposledy upravil romanx dňa 08.02.2024 - 11:48:55, celkovo upravené 1 krát.

08.02.2024 - 11:39:43
21
iron.hide napísal:
Nahodou, Simecka je na tych protestoch skvely, vzdy ma dobru rec. Ale musi byt este tvrdsi, bit tych tupych dezolov po hlavach. A takisto nemoze v tom byt sam, vsetci mu musime pomoct

Pozor na nenavist a nasilie. Toto je nieco, co Ruska propaganda zneuzije. Aj ked tam smeruje celu spolocnost. Rozbit na skupiny a vyvolat nenavist medzi nimi. Cim horsie, tym pre nich lepsie.
08.02.2024 - 11:45:37
01
mirec16 napísal:
musia pritvrdit a zacat diktovat narativ, maju proti sebe prorusku zberbu, ta reaguje iba na silu

a ako?

no napriklad moze Caputova vymenovat sudcu na US bez cakania na parlament, alebo mohla odmietnut vymenovat Ministra sportu, ci co je to za nove ministerstvo, jednoducho to dat na Gasoarovica, co spravia?


Caputova to spravit nemoze, lebo je to zjavne protiustavne a jej svedomie jej to nedovoli. Okrem toho Caputova nie je opozicia, ale prezident. Otazka bola co viac moze opozicia spravit.

btw :party:
https://www.aktuality.sk/clanok/Zkf0wLQ/europska-komisia-pozastavila-slovensku-cerpanie-takmer-miliardy-eur-z-planu-obnovy/
08.02.2024 - 11:45:44
00
Ako chcete proti Ficovi bojovať s takým "materiálom" aký je teraz v opozícii? Matovič mal slušný nábeh ako Fica odstaviť ale pohnojil to. PS sú takí školáci čo sa hrajú na politiku.
08.02.2024 - 11:51:35
01
romanx napísal:
Je to tak, pretoze slusnostou a drzania sa dekoru sa proti nim bojovat neda. Je az neuveritelne, aky obrat sme ako spolocnost urobili za tych par rokov. Ja mam ale zaroven neskutocne stastie, ze v mojom blizkom okoli sa podobne "individua" vobec nevyskytuju.
Ako tu spominal strenki tie komenty pod prispevkom IMHD, tak to je uplne ze vykladna skrina dezolatskej mentality (Ukrajinec sem, Ukrajinec tam..). Slusne, riadne ohlasene protesty bez vulgarizmov im nevonaju. Ti ludia musia mat velmi smutne zivoty, lebo tolko nenavisti a sovinizmu sa len tak nevidi. Tak pridal som tam aj ja par teplych slov.
Vsimol som si vsak, ze poniektori sa uz naucili aspon ako tak slovencinu a nebolia ma tak oci, ked to citam.


Tie prispevky jasne vykazuju znaky trolej farmy. Bezne pri citani sprav pri ranjkach narazim na diskusiach na nepodarene trolovanie, kde jeden user je strceny v kazdom druhom prispevku a dokonca uverejnenych v takych casoch, zeby to clovek nestihal...preto pisem nepodarene trolovanie.
Tie sofistikovanejsie moze mat rozne IP adresy, rozne nicky, rozne cas prispevkov, ale uz podla stylu a dikcie sa da vytusit, ze su to len obycajni boti.
Ovela veselsie je zazit skutocneho ziveho trola, nie toho robotickeho. Btw ti zivi sa malokedy zucastnuju diskusii na nete, vacsina tychto vytvorov pod diskusiami su naozaj dielom fariem.
08.02.2024 - 12:06:11
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up