jasne, aj v prieskumoch su trolovia? na namestiach je viac ludi ako po Goteborgu a percentami to ani nepohlo, uz sa zobudme, valcuju nas

foobar a ako dopadol Centes? a ako dlho to trvalo? plus citujem: Ústava totiž hovorí, že ak parlament nezvolí potrebný počet kandidátov do šiestich mesiacov od zániku funkcie ústavného sudcu z takzvaných iných dôvodov, prezident môže vymenovať sudcov z už zvolených kandidátov na sudcov Ústavného súdu.

takze aj ked si ju velmi vazim za jej celkovy prejav, myslim, ze je cas pritvrdit
08.02.2024 - 12:28:13
00
ved prave - pri Centesovi povedal US ze bola porusena ustava a ty chces aby to iste spravila pravnicka, ktora si ustavu vazi (a mimochodom nie je opozicny politik ale prezident)
08.02.2024 - 12:35:05
00
musi dobre yebat na hlavy bolsevickej oligomafii


Skracovanie premlčacích lehôt zasiahne aj trestný čin znásilnenia, upozornil pred hlasovaním Alojz Hlina (SaS) a žiadal predstaviteľov koalície, aby to vysvetlili. Ostalo to bez odozvy.

Premlčanie znásilnenia sa skracuje z 20 rokov na 10 rokov. Konkrétne ide o tento trestný čin: „Kto násilím alebo hrozbou bezprostredného násilia donúti ženu k súloži alebo kto na taký čin zneužije jej bezbrannosť, potrestá sa odňatím slobody na päť rokov až desať rokov.“

Pri závažnejších formách znásilnenia a aj s fatálnymi následkami sa skracuje premlčanie z 20 na 15 rokov.
08.02.2024 - 13:46:15
02
asi sa nejaky Smerak boji, ze za nim raz pride Kövešová z Markizy... mozno Kuffa nieco skryva...
08.02.2024 - 13:52:04
02
foobar akurat, ze to trvalo 3 roky, Centes dostal 60tis eur a na GP sa moze ist pozriet v ramci Dna otvorenych dveri, vyborne, pravda zvitazila a Machiavelli sa moze smiechom udusit

viem, ze sa snazi byt ako Havel, ale toto dopadne ako za Benesa a je jedno ci to bude 38 alebo 48
08.02.2024 - 13:54:07
00
flegko napísal:
Tie prispevky jasne vykazuju znaky trolej farmy. Btw ti zivi sa malokedy zucastnuju diskusii na nete, vacsina tychto vytvorov pod diskusiami su naozaj dielom fariem.

Všetko pekné. Ja som poukázal iba na 1 jediný príspevok, sú ich tísíce, desiatky tisíc. Takto zasratý je celý internet, hádam okrem diskusií na Denníku N, kde môžu prispievať iba predplatitelia, aj debata tu má ešte akú takú úroveň. No a čo je najhoršie, že výsledky volieb odrážajú, ako keby nevolili ľudia, ale tí boti. Resp. snažím sa vám nastaviť budíček, že tých botov sledujú jednoduchí a starí ľudia bez kritického myslenia a preberajú od nich morálne hodnoty a názory. Následne títo neštastní ľudia idú reálne voliť a máme Zlovensko ...
08.02.2024 - 14:15:29
115
Toto tvrdím už dlhší čas. Ďakujem Strenki
08.02.2024 - 14:17:58
11
Toto už je naozaj paralelný vesmír :facepalm:

Generálny prokurátor Maroš Žilinka v parlamente tlieskal Robertovi Ficovi, ktorý kritizoval PS. Fico hovoril o úradníckej vláde Ľudovíta Ódora, že bola „podvodom“, na ktorom sa podieľalo PS a že to bude „éra slovenských dejín, ktorú budeme označovať za temnú“.

Fico pripisoval Progresívnemu Slovensku, že je zodpovedné za to, čo sa dialo na Slovensku v predchádzajúcom volebnom období. Táto strana pritom ani nebola v parlamente a nebola súčasťou vlády.

Fico ako dôkaz ponúkol to, že Ódor bude viesť kandidátku PS v júnových eurovoľbách.

Keď sa poslanci PS ohradili voči Ficovým slovám, predsedajúci Ľuboš Blaha zo Smeru ich napomínal slovami: „Toto nie je detský tábor, prestaňte vyrušovať premiéra.“

Vo svojom prejave predseda vlády tiež spochybňoval novinára Milana M. Šimečku, otca predsedu PS Michala Šimečku a komentátora Denníka N.
08.02.2024 - 14:38:00
00
scontent.fbts6-1.fna.fbcdn.net
08.02.2024 - 14:44:23
113
k tomu, kto koho voli a aka je vekova struktura, u nas na dedine (vychod) skoro 50% ludi volilo smerohlas, zial nie su medzi nimi len dochodcovia a krcmovi ludia, ale vela mladych. A kto raz ma v hlave nastavene, z akehokolvek dovodu, ze tento je ten spravny a ten druhy je zlo, tak nie je mozne ho prevratit, aj ked ideme partia spolu bikovat, tak aj ked racionalne a realne zdovodnis alebo vyvratis fakty, stale si bude volit tu svoju stranu ci sa nieco zmenilo, nezmenilo, kto tam je, lebo....proste lebo (napr. SNS). Jeden mozno priklad za vsetky, moj spoluziak zo zakladky (39 rokov), v case covidu chodil vsade bez ruska, covid neexistuje, vakciny su vymyslene, ja nebudem nic dodrziavat a vsetci co mi nieco zakazuju mi mozu fukat praskovy cukor do zadku....otec mu zomrel na covid, mama sa z toho dostala LTT na poslednu chvilu, jeho sestra taktiez...mal to z prvej ruky, ze to nie je vymyslene, bol priamo v centre s tymi najhorsimi dosledkami, ale svoj postoj nezmenil a asi tyzden dozadu sa hrdo chvalil na fb fotkou seba a zeny spolu s Huliakom v lesackom obleceni pri polovacke....co k tomu viac dodat a takychto ludi je strasne vela. a takychto prikladov by som vedel dat viac
08.02.2024 - 14:52:00
05
ze volia smerohlas dochodcovia, to by som este vedel pochopit. Nezostava im vela rokov zivota, chcu peniaze hned a nepotrebuju mysliet na buducnost (ak im nezalezi na detoch a vnucatach). Ale ze ich volia aj mladi ludia, je nepochopitelne. Ked to napisem cynicky, dochodcovia sa dalsich volieb mozno nedoziju. Ale sucasni mladi budu volit este velakrat a to je strasidelne.
08.02.2024 - 15:13:21
11
Opominate odveky boj proti liberalizmu, nie "za nieco" ale "proti niecomu". Ako starozakonici bojovali proti liberalnemu Kristovi, katolici proti reformatorom, proti hlasovaciemu pravu zien, proti zruseniu otrokarstva atd.
Aktualny boj s liberalmi zacali konzervativci uz v 50tych rokoch v USA a trva dodnes. Dnesna slovenska scena je podla mna o tom istom. Ziadne zmeny ohladom prirody, migracie, rovnopravnosti - bojuju PROTI. Ludia kludne akceptuju aj Trumpa, Putina, Fica aj s ich "drobnymi" chybami, no predovsetkym su chraneni proti "liberalnym" zmenam.


Naposledy upravil Dudo dňa 08.02.2024 - 15:20:53, celkovo upravené 1 krát.

08.02.2024 - 15:19:40
06
Srsen napísal:
To je útok troll fariem, priveľa variácií na to isté.
napr na yt :
menopriezvisko1234
:)
08.02.2024 - 15:20:32
00
K súdruhovi generálnemu prokurátorovi len tolko "chce se mi blejt" :puke:

8. februára 2024 14:59

K skráteniu premlčacích lehôt Maroš Žilinka pred poslancami vyhlásil, že „je to legitímne právo navrhovateľa“. Koalícia presadzuje v novele Trestného zákona výrazné skrátenie lehôt, vďaka čomu by boli premlčané kauza Gorila, emisná kauza, ale aj prípady Miroslava Výboha, Petra Žigu z Hlasu či Petra Kažimíra.

https://dennikn.sk/minuta/3818189/
08.02.2024 - 15:36:52
03
KDH nie je moja šálka kávy,ale rád si vypočujem ich tlačovky-táto je o znižovaní premlčacej doby pri znásilnení:

https://www.aktuality.sk/nazivo/q14GiY0BqlaiEVhu_9iS
08.02.2024 - 16:00:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up