double napísal:
Ale tak mozno castejsie demonstracie za slušné Slovensko a nadavanie do dezolatov nejak ten stav zlepsi:) alebo aspoň minimalne kazdy na duši pookreje.

Fanuskovi stran (smeraci a Rusi), ktorych strategia je rozostvavat, to zrazu vadi? :)
10.02.2024 - 07:47:06
09
Keď Smerácky hajzli v čase covidu zvážali dezolátov na zakázané zhromaždenia autobusmi,to bolo v porádečku,že double ?
A keď tam súdruh Blaha navádzal besný dav,nech kričia "Čaputová je americká *****" to bolo len vyjadrenie názoru,že double ?
Chce sem mi "blejt" z takých pokrytcov,ako si ty :puke:
10.02.2024 - 08:07:42
532
double napísal:
No ja som schytal pluvanec a jedine co som pochopil, ze tejto spolocnosti pomoct sa uz nijako neda. A to pred nedávnom Vam vadilo ze sa nezdravime navzájom. Ale tak mozno castejsie demonstracie za slušné Slovensko a nadavanie do dezolatov nejak ten stav zlepsi:) alebo aspoň minimalne kazdy na duši pookreje.



A vsimas si rozdiel v priebehu a celkovom vyzore protestov teraz a protestov ktore ste organizovali vy pocas covidu v Ba ze?

Vtedy to bola banda hulvatov a nevzdelancov ktori sa dosli do BA vyburit ako take zvieratka, blokovali cesty, utocili na vodicov co chceli prejst, nadavali, robili bordel (az ich nakoniec splachlo aj vodne delo….)

Teraz tam mas slusnych ludi, starsich, mladsich, rodiny s detmi… ktore spolu protestuju, slusne, vychovane a po proteste sa normalne ludsky rozidu ulicami Ba, neeobia bordel, neblokuju hlavne tahy v BA, nenadavaju prezidentke do kuriev, atd…
10.02.2024 - 08:52:52
415
A zase raz ste mu na to skocili. Skuste si predstavit, ze by na neho nikto nereagoval. Rovnako ako na Fica. Blahu a celu dezole scenu. Pisete ako by ich mali media ignorovat a zaroven im sami venujete pozornost a komentare. A to je to, co chcu. To ich drzi, z toho ziju a rastu. Odplujem si, dam palec dole a ignorujem. F(L)ustrovany odide...
10.02.2024 - 09:11:43
06
Toho som si vedomy. Mne to obcasne nahliadnutie do duse nazoroveho oponenta nevadi. Tu ho prevladujuca vacsina razdva uprace.
Netreba zabudat, ze ako sam pripomina, jemu podobnych je vela. Podla vysledkov volieb je to cca. kazdy treti Slovak. Takze nech aj ti jemu podobni, co to tu citaju, ale hanbia sa vyjadrit, vidia nejaku protiargumentaciu. Aj ked pri "sektaroch" je to teda ako hrach na stenu hadzat.
Okrem toho sa pozname osobne.


Naposledy upravil Palo TT dňa 10.02.2024 - 09:46:03, celkovo upravené 1 krát.

10.02.2024 - 09:34:22
46
cokupit napísal:
A zase raz ste mu na to skocili. Skuste si predstavit, ze by na neho nikto nereagoval. Rovnako ako na Fica. Blahu a celu dezole scenu. Pisete ako by ich mali media ignorovat a zaroven im sami venujete pozornost a komentare. A to je to, co chcu. To ich drzi, z toho ziju a rastu. Odplujem si, dam palec dole a ignorujem. F(L)ustrovany odide...


Uz si treba konecne uvedomit ze sa neda vkuse ustupovat debilom a nevsimat si ich…treba ich konfrontovat, treba im vyvracat ich netmysli…
10.02.2024 - 09:44:51
27
Presne v tom vidím problém, že len mávneme rukou, potom majú pocit, že je ich väčšina a že teda oni majú praUdu.
10.02.2024 - 10:07:58
02
Ake nezmysli? Ze lepsie nebude, ze spolocnost je rozvratena ,ze ma zacinate nenavidiet , ze som pre Vas hlupak a to ani niesom fanusik Smeru. Ze cim agresivnejsie na mna tym co ako? zmenim nazor alebo co? ze sa spolu so mnou viac ako polovica Slovenska nazorovo inych vypari spolu s Ruskom a Cinou. Nic sa nezmeni akurat sa na chvilu mozno ulavi od frustracie. Raz za styri roky mozete nieco spravit ze sa zucasnite volieb to je vsetko alebo teda ist do politiky a presadzovat si svoj nazor a mozno niekoho presvedcite. Stale Vam nedochadza ze niesom ziaden fanusik smeru sns a podobnych stran ale rozhodne niesom ani fanusik PS. Takych ako ja je kopec ale podla propagandy kto nieje s nami je automaticky proti nam.
10.02.2024 - 10:21:48
00
presne tak, Chmelar a nezmysly alebo Chmelar a Smer predsa nejdu dohromady, vsetko je to propaganda, nevzdavaj sa a bojuj dalej 😉
10.02.2024 - 10:36:31
213
double, ja k tebe necítim žiadnu nenávisť, len mi je ľúto, že nechceš akceptovať fakty, resp. sú ti ukradnuté a máš vychýlený morálny kompas.
10.02.2024 - 13:15:32
410
thumb_up2thumb_down
https://twitter.com/JozefSaman/status/1756198909548834907?t=wAw_HsZNEsZazlcVUf0xOg&s=19
10.02.2024 - 14:02:29
12
Už aby tie bajpasy yebli.....
10.02.2024 - 14:47:02
19
nezda sa vam, ze je Danko uz nejak dlho ticho?

thumb_up0thumb_down
10.02.2024 - 14:49:43
23
Dyslekticky kkt nie je ticho … vyprodukoval ďalšiu <>inu .

SNS žiada, aby hlavný hygienik Ján Mikas odstúpil v súvislosti s manažovaním pandémie covidu-19. Ak neodíde, strana Andreja Danka ho navrhne odvolať na najbližšej koaličnej rade.

„Ján Mikas bok po boku s Igorom Matovičom spoločne zavádzali neprehľadné nebezpečné testovanie a očkovanie. Ján Mikas musí bezodkladne vo svojej funkcii skončiť,“ napísala SNS na Facebooku.

Vláda nedávno vymenovala poslanca z klubu SNS Petra Kotlára za vládneho splnomocnenca, ktorý má vyšetrovať covidový manažment. V uplynulých dňoch Kotlár kritizoval Mikasa a rozprával, že by mal byť kajúcnikom.

Denník N
10.02.2024 - 15:00:52
00
je to divny pocit, ale v tomto s dezole suhlasim, sice z uplne inych dovodov, ale ten pan mal uz davno vyvodit zodpovednost

na zufale/arogantne regionalne hygienicky a hygienikov, ktore nemali sajnu co robit a odmietali akukolvek radu, nezabudnem nikdy
10.02.2024 - 15:51:53
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up