Kto ujde z miesta nehody? Moze byt opity, zdrogovany, nezakonne vlastnena zbran, diler, osoba na uteku..., nikdy nevies s kym mas docinenia. Podla mna to bolo adekvatne okolnostiam.
12.02.2024 - 15:23:07
02
Nikdy nevies, kto je za volantom, to je taka univerzalna vyhovorka. Aj pri beznych fukackach to moze platit, pri namerani...
Porovnaj si takyto zasah za udajne oskrete auto s pristupom k pologramotnemu narodovcovi, ku ktoremu dosli s prosikom na druhy den (a to uz bola nehoda, nie skodova udalost).

Ja tam teda utek nevidim. Nie ze by sa typecek rutil a za kazdu cenu unikal, kludne mohol nevediet, ze ho chcu zastavit. Tiez sa mi to stalo, zaradilo sa za mna policajne auto, po chvili zaplo majaky a tak sme sli za sebou asi 50m (kde ma spokojne mohli v prazdnom pruhu obehnut), kde sme zastali obaja na svetlach. Po pol minutke na cervenej, kde sa stale nic nedialo, som sa na zelenu rozbehol, oni za mnou piskajuce gumy, mysicka a zapikovali sa predo mna, ani som krizovatkou nestacil prejst. Tam na mna starsi veducko pred ucnami zacal hukat, ze preco sa snazim utiect. Potom doklady, fukat, ked nic nebliklo tak chcel aspon vidiet povinnu vybavu.


Naposledy upravil Zoidberg dňa 12.02.2024 - 15:42:18, celkovo upravené 1 krát.

12.02.2024 - 15:31:53
03
majiteľ/vodič Peugeota 607 = ten koho údajne auto bolo oškreté, isto nebol ,,bežný,, občan :) ... tým by som to aj uzavrel z mojej strany
12.02.2024 - 15:37:07
04
bol to "nas clovek" ? :-D
EDIT : ono v tom organ mohol byt aj nevinne, nakolko podla spravania sa toho oskreteho cloveka by som sa necudoval, keby nahlasenie trochu prifarbil. To by mi davalo zmysel. Mozno sa zmienil o zbesilom uniku rodinnej mazdy 5 a ktovie, co este (pistoljet)
12.02.2024 - 15:50:40
01
Kto vie, aké informácie polícia dostala od toho, čo telefonoval.
12.02.2024 - 15:55:45
03
policia sa moze snazit kolko chce, imidz ma dany 15 hodinovym fukanim a prehadzovackou svojho sefa. lutujem slusnych policajtov lebo naprava bude zasa trvat roky. skoda ze na sk nefunguju precedensy. mohol nahlasit kto chcel co chcel.. chlapci malu vela adrenalinu. keby kazde “nahlasenie” riesia takto tak ti mame divoky zapad.
12.02.2024 - 18:14:48
06
Sesulak napísal:
PMJ nikto normalny za tie peniaze robit nejde a za druhe nikdy nevies, kto je za volantom. A to, ze si nevsimol, ze niekomu oskrel auto, to su take rozpravky...

mne sa to stalo, nevsimol som si, ze som oskrel auto... stali sme pozdlzne a ako som vychadzal tak som mojím zadným blatnikom oskrel kolegov zadny blatnik... on to zistil az doma, zavolal, a mal som jeho farbu na mojom blatniku, ktoru som prstom zotrel :-) riesilo sa to cez PZP a teda bol som zaskoceny, ked za opravu oskretia farby vypytali skoto 1000 €...
12.02.2024 - 18:21:58
00
Sesulak napísal:
Kto ujde z miesta nehody? Moze byt opity, zdrogovany, nezakonne vlastnena zbran, diler, osoba na uteku..., nikdy nevies s kym mas docinenia. Podla mna to bolo adekvatne okolnostiam.



este ze nebol ozraty a nezdemoloval smerafor na priechode
12.02.2024 - 18:28:02
04
Ja som si na biku rozrezal nohu niekde a netuším kde. Som to zistil, až keď som sa čudoval, že mám nejak veľmi mokrú ponožku. Žiadna bolesť, nič len to krvácalo. Oškrieť auto bez toho, aby o tom človek vedel sa dá.
12.02.2024 - 18:36:31
02
Čaute, na kii tento počet dielikov znamená dobre zohriaty motor? Myslím si, že asi by mala byť teplota až po rysku v strede, ale za celú cestu (80km) to bolo takto. Tak reku či je to OK 🙂

Prílohy:

IMG_5941.jpeg
IMG_5941.jpeg 128.82 KiB 2 thumb_up0thumb_down

12.02.2024 - 22:11:33
00
Na Hyundai to mávam tiež aj pri dlhších jazdách takto jeden dielik pod polovicou (a nespomínam si, že by to vôbec niekedy bolo vyššie) tak predpokladám, že Kia na tom bude podobne.
12.02.2024 - 23:52:32
01
A je celkom rozdiel teplota vody a teplota oleja
Ten znak mi príde skôr na teplotu vody, ale je to len dojem
13.02.2024 - 07:29:32
02
Skutocne cisla len cez diag.. staci aj bt dongle a mobil
13.02.2024 - 07:45:47
00
tomtoylc napísal:
majiteľ/vodič Peugeota 607 = ten koho údajne auto bolo oškreté, isto nebol ,,bežný,, občan :) ... tým by som to aj uzavrel z mojej strany

to bude ten plešatý yebek čo tam vyskočí za policajtmi v čiernom a sa tam rozdrapuje keď je druhý vodič spacifikovaný na zemi :tmi: asi vela GTA hrával
13.02.2024 - 08:16:09
01
Co stale v tomto pripade postradam je fotka ako dokaz "poskodeneho poskodenia". Ze to este neobletelo krajinu... Leda ak by to bolo len a jeho ego :fubar: Pretoze to ako vieme sa odfotit neda, ocividne by sa nezmestilo do zaberu... Keby tak naramne utrpel tak sa tym ohana, tiez organy si to na mieste nehody zdokumentovavaju, pokial teda prave neotupievavaju. Pretoze idiot to vyzera byt riadny.
13.02.2024 - 08:28:30
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up