Predsa je ten bike ukradnutý: https://www.facebook.com/share/p/ArPSm4gq5c9p2D65/?mibextid=K35XfP
15.02.2024 - 16:45:18
14
Caute. Mne bol taky bike ukradnuty ale podla spravania je pravdepodobne ze ten typek ziadny bike nema a bol to scam dakeho ineho druhu. Nemam kapacitu presviedcat PZ ze sa ho oplati nahanat.

Skoda, ten bike bol za sumu za ktory som ho kupoval uplna supa. Hned by som si ho kupil ak by sa este dalo :(
15.02.2024 - 20:23:22
00
A co ak dal tu foktu z netu naschval, aby si niekto ten bicykel nepoznal? Ja by som to urcite riesil, len z principu. Ty nemusis nikoho presviedcat. Ak mas dokaz, co mas, lebo ta fotka z jeho profilu tu je, tak policajt musi konat zo zakona.
15.02.2024 - 21:49:13
00
Ja castokrat, ked nieco predavam cez bazos napriklad, tak dam (aj) fotku z netu. Lebo je to skratka lepsie odfotene. Ale dobry point, ze typek mohol foto z netu dat, aby bajk niekto nespoznal. Ak ti ten bajk chyba tak velmi ako pises, tak by som to isto riesil.
15.02.2024 - 22:01:50
00
ak tu kradez mas nahlasenu, tak im to dolozit mozes, ale podla mna moc nezmozu, na to aby im facebook vydal info o uzivatelovi, musi ich sud vydat prikaz, a v kradezi bicykla to nevyda, vydavaju to len pre zavaznejsie trestne ciny a aj to trva minimalne rok. jedine zeby sa stotoznil iba podla infa na profile a v tomto pripade su to len fotky a krstne meno, ak ho nahodou niekto nespozna na fotke tak tazko
16.02.2024 - 06:23:26
00
ja by som to skusil a ak by ho nahodou kontaktovali tak ked uz nic aspon mu trochu nazenu strach
16.02.2024 - 06:46:08
00
Takýto tipci strach z polície teda rozhodne nemajú... Už som bol pár krast zapojený do riešenia kradezi, ako svedok, a je pomerne úsmevné ako to v skutočnosti funguje a akyclaxny prístup k tomu polícia má.... Príde mi ze tie vyriešené prípady sú skôr náhoda. Človek viac dosiahne ak si to rieši vo vlastnej réžii...
16.02.2024 - 07:10:24
05
cristoph napísal:
ach keby aspon na mtbiker boli rozumny ludia.. :D s nejakym smerom pri vlade to nema vobec ale ze vobec nic spolocne


Aha takze trestny zakon nemeni parlament/vlada, ale ruzovy jednorozec. A vedenie policie az do urovne okresu nevybera vitaz volieb, ale morska panna. Inspekciu tiez nenominoval minister vnutra, ale karkulka. A policajt vobec ale vobec nemusi pocuvat rozkazy tychto ludi a prikazy prokuratora (ktorych hierarchicky riadi gp), on si proste spravi domovku kde chce a kedy chce (a dokuruje nou posvatnu statistiku, podla ktorej zlocin neexistuje), staci ked mu clovek povie, ze airtag. Tak? Stretnutie s realitou ta bude boliet, od ruzovych rozpravok ma totiz daleko...
16.02.2024 - 12:37:08
012
ano, lebo okresny riaditel a generalna prokuratura zasahuje do kazdeho pripadu ukradnuteho bicykla :D taketo drobne tresne ciny vobec nezalezia od politickej situacii, ale od toho na akeho policajta clovek natrafi. ale hadat sa ja na internete nebudem, zi si dalej vo svojom ciernobielom svete :)
16.02.2024 - 16:27:19
00
Nehadaj sa, argumentuj.
Okresny riaditel si dosadi obvodnych riaditelov a ich zastupcov. A ti priamo rozhoduju, ktory policajt ten bicykel bude riesit. Aj ako ho ma riesit. A v prvom rade mu povedia, nech ho boh chrani ak by z toho chcel robit trestny cin. Z bicyklov sa az na vynimky robili priestupky. Lebo statistika. A zakladna (smeracka) taktika bola oznamovatela znechutit a odhovorit od toho, aby vobec nieco oznamil. Lebo statistika.
Hamran verejne hovoril, ze policajna posadnutost statistikou je mor a chcel, aby sa riesilo a nevyrabali pekne cisla. Pockaj, co bude hovorit na prvej tlacovke terajsi prezident so Sutajom. Este im ale na nu treba dat cas, kym povyhadzuju vsetkych srdciarov a zavedu stare poriadky. S novym trestnym zakonom a starymi mafianmi statistika zazracne vyleti, budeme mat najlepsiu v historii. Zarucene. A tu zacnu pribudat prispevky, ako policajti ludi odhovarali a nic zrazu nie je trestny cin, vsetko len neobjasneny priestupok. Stavim basu piva a zial vyhram...
16.02.2024 - 23:52:03
111
1. ani zdaleka sa nevymenili vsetci okresny riaditelia. 2. uz vobec nie riaditelia oo pz. 3. za minulej vlady to fungovalo presne tak isto ako za tej pred tym ako za tej potom. minula vlada nevymenila po nastupe nikoho, az postupne a aj to len na prezidiu a nake, dole boli stale ti isty funkcionari. a ti to nerobia preto zeby im to niekto zhora nakazal, robia to v drvivej vacsie zo svojej vlastnej hlupej iniciativy lebo sa chcu ukazat. preto to s politikou nema nic spolocne a je to vzdy o ludoch. ale najma je to casto o lenivosti toho ktoreho policajta nieco spisovat, robit obhliadku atd. bratrancovi ukradli bicykel na vianoce 2022, 1000e, z pivnice, jasna vlamacka, zavolal hliadku a aj tak to skoncilo nenahlasene a hadaj kto bol pri vlade.
17.02.2024 - 06:26:21
00
1. Ano nevymenili
2.ano nevymenili

Vies od kedy tam vacsina z nich sluzi? Od vlad smeru (zacal 2006), niektorych "vyberal" snad este meciar. Minula vlada ich nemenila, lebo nemohla a nechcela. Cez covid a vojnu by to bola samovrazda.

3. Nie celkom. Za minulej vlady uz aspon to prezidium a samotna vlada verejne deklarovala, ze tie tupe statistiky nechcu. A pomaly sa zacalo robit tak, ako sa ma. Zda sa to malo, ale ani to malo uz nebude.

4. Bratranca si mal poucit. Volat hliadku mal uz s tym, ze sa nenecha odhovorit. Stacilo spomenut odbor kontroly/inspekciu, alebo len medzi recou nadhodit, ze teda zavola na 158 a tam sa postazuje, ze odmietaju prijat oznamenie o vlamacke a stal by sa zazrak... len zial toto ludia nevedia. A teraz to bude uz len horsie a nie kvoli karkulke, ale sucasnej vlade
17.02.2024 - 07:41:23
04
tvoje povodne tvrdenie bolo ze tu bola smeracka policia a teraz je tu zase. takze tu asi medzi tym nebola, teraz pises ze tu bola stale. okej, a ak si myslis ze par medialnych vyjadreni prezidenta, ktory neurobil ziadnu realnu zmenu v policii a zaujimala ho len naka, ovplyvni system chovania ludi, ktori su tak z generacie na gerenaciu nauceny robit od komunizmu, tak si dost naivny. ale v pohode. mas svoju pravdu ja mam svoju, mozme to ukoncit ako kazdu internetovu diskusiu :)
17.02.2024 - 10:31:07
00
Ak by mi ukradli moje Pinarelo za 6 tis. € do 15. 3., tak by to bol trestny cin, ktory by isiel pred sudcu a nasledne do trestneho registra.
Po 15.3. to bude len priestupok, ktorych hajzlik moze urobit 20 a furt bude čisty.

Uz chapes, co vyrozumcekoval smerohlas, aby boli cisti?
17.02.2024 - 10:58:39
40
Zdá sa že ako rastie životné minimum tak rastie aj kriminálne minimum…
17.02.2024 - 11:09:27
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Zámky)
keyboard_arrow_up