mareno17 napísal:
Mne sa napriklad ten Haberov prispevok nepaci. Dovody, preco ho volit su opat ako prve spomenute LGBT a registrovane partnerstva. Za prve s tym prezident az tak vela neurobi, ale hlavne sa predvolebna diskusia bude zase aj vdaka takymto prispevkom uberat uplne zlym smerom. Rovnako ako pred parlamentnymi volbami.

Nie, registrovane partnerstva ani podpora LGBT nie je boj, ktory potrebujeme v prezidentskych volbach vyhrat. Tu ide o ovela viac a prave tie temy by mali v predvolebnych diskusiach dominovat. A nenechat sa stiahnut k debatam o XX pohlaviach.


lgbt a "preco habera voli korcoka" si si spojil ty. Mne z toho *haberovho* komentu nic take nevyplyva. Mne z neho vyplyva, a v tvojom komente sa to imo tiez pekne ukazalo, ze ludia ktorym korcok a podobne vadi, budu hned na kazdeho co ho/jemu podobnych podporuju, hned vyhadzovat na oci veci typu "ty slnieckar, lgbti, ua, antinrodovec" a podobne....
19.02.2024 - 22:29:22
08
Výsek z diskusie, veď viete o kom...link je niekde skor, vo Vtipkarovi by frflali;)

autor naj24a:
zrejme prvy slovak, ktory sa aleze vobec nezatazoval prekladom anglickeho "tattoo" ...
(ďalší autor):
dal sa potatovat..
20.02.2024 - 00:16:16
00
peter120 napísal:
vsimate si to urevane ticho pred volbami?
tie decibely hluchoty?
kde su prezidentske diskusie ?


Tiez ma to prekvapilo, lebo na Markize bola 1 diskusia (neviem ci to nazvat prezidentska) Korcok vs Danko a odvtedy nic. Cakal som dalsie v Na Telo.
20.02.2024 - 07:49:06
00
stanos4 napísal:
lgbt a "preco habera voli korcoka" si si spojil ty. Mne z toho *haberovho* komentu nic take nevyplyva. Mne z neho vyplyva, a v tvojom komente sa to imo tiez pekne ukazalo, ze ludia ktorym korcok a podobne vadi, budu hned na kazdeho co ho/jemu podobnych podporuju, hned vyhadzovat na oci veci typu "ty slnieckar, lgbti, ua, antinrodovec" a podobne....


No a presne o tom som pisal. Ze ta diskusia sa aj vdaka prispevkom Haberovho typu moze presunut uplne do inej roviny. Bohuzial to tak je a SmeroHlas si je toho velmi dobre vedomy. Ak stracaju podu pod nohami, okamzite otacaju diskusiu na slniecka, liberalov, zmeny pohlavi u deti a podobne.

Korcok ma podla poslednych prieskumov priblizne rovnako hlasov ako Pelle. Lenze jemu uz nemaju ake dalsie pribudnut v druhom kole, maximalne mozno Matovicove. Pelle zoberie este Dankove, Harabinove a podobne. Situacia vyzera dost kriticky a Korcok jednoducho potrebuje zobrat volicov od Pelleho a vyrazny pocet hlasov kandidatov, co nepostupia do druheho kola. A to diskusiou o LGBT neziska, skor naopak.

Treba riesit trestny zakon, samo-amnestie, preslapy ministrov za SNS, mafiu, korupciu, kritizovat retoriku Smeru doma voci hlasovaniam v EU ohladom vojny na UA, Ficove rozkradacky posledne vlady, zneuzivanie tajnych sluzieb a podobne. Na tieto temy pri kritizovani SmeroHlasu by nejake hlasy ziskat vedel. Ak zacne byt jednou z nosnych tem diskusii registrovane partnerstva, tak jednoducho nema sancu.

Nemysli, ako utvrdi teba v tom, ze ho mas volit. Ale ako dokaze pritiahnut nerozhodnych alebo odradi ludi volit Pelleho.
20.02.2024 - 08:21:37
02
Korčok by mohol na obmedzenú dobu prejsť na taktiku protistrany, tedy "strašenia a demagógie". Niečo ako: "Musíme okamžite pomôcť Ukrajine, lebo inak sem budú utekať ďalšie státisíce Ukrajincov, ktorí vám zoberú prácu vo fabrikách, službách, poliach....., keďže sú oveľa pracovitejší a budú ochotní pracovať aj za nižšiu mzdu." ;)
20.02.2024 - 09:18:50
00
V otvorených debatách proti “ chrumkavemu jamkatemu “ protikandidatovi vzhľadom na jeho bývalú stranícku príslušnosť , súčasné a vlastne dlhodobé nevyhranenie sa v mnohých témach , do huby si srajucim vyjadreniami , by kazdy aj stredne vybavený orator mal mať navrch … no pokial bude vystupovať Korčok takto “ tupo” , nevýrazne , akoby krev v pucke nemal , submisivne až priposrato , budeme svedkami ďalšej prehry lucídneho spektra našej slovenskej populácie … je skutočne už načase , aby začali “tvrdiť “ hru , bo ako povedal klasik “ velky pes jbe” . A história mi dáva zapravdu , že ti slušní , submisívni , uhľadení , bez iskry sa prezentujúci , zostali porazení …
20.02.2024 - 09:32:24
018
mareno17 napísal:
No a presne o tom som pisal. Ze ta diskusia sa aj vdaka prispevkom Haberovho typu moze presunut uplne do inej roviny. Bohuzial to tak je a SmeroHlas si je toho velmi dobre vedomy. Ak stracaju podu pod nohami, okamzite otacaju diskusiu na slniecka, liberalov, zmeny pohlavi u deti a podobne.

Korcok ma podla poslednych prieskumov priblizne rovnako hlasov ako Pelle. Lenze jemu uz nemaju ake dalsie pribudnut v druhom kole, maximalne mozno Matovicove. Pelle zoberie este Dankove, Harabinove a podobne. Situacia vyzera dost kriticky a Korcok jednoducho potrebuje zobrat volicov od Pelleho a vyrazny pocet hlasov kandidatov, co nepostupia do druheho kola. A to diskusiou o LGBT neziska, skor naopak.

Treba riesit trestny zakon, samo-amnestie, preslapy ministrov za SNS, mafiu, korupciu, kritizovat retoriku Smeru doma voci hlasovaniam v EU ohladom vojny na UA, Ficove rozkradacky posledne vlady, zneuzivanie tajnych sluzieb a podobne. Na tieto temy pri kritizovani SmeroHlasu by nejake hlasy ziskat vedel. Ak zacne byt jednou z nosnych tem diskusii registrovane partnerstva, tak jednoducho nema sancu.

Nemysli, ako utvrdi teba v tom, ze ho mas volit. Ale ako dokaze pritiahnut nerozhodnych alebo odradi ludi volit Pelleho.


Takze vlastne, diskusiu na tuto "nosnu temu" si tu strhol ty. Okrem inych veci.... Co tak skusit zacat od seba? Okrem toho ze z korcokovwj nosnej temy si spravil nieco, co napisala tretia strana, ktorej spravu si ani nepochopil. Ale tak opakujem sa. A ludia velmi vynimocne zacinaju od seba.....
20.02.2024 - 09:53:56
34
Ja len na margo: Pellekabelka odmietol vsetky diskusie myslim okrem jednej. Proste nikam nepojde, ako nikam uz dlho nechodi ani Fico. Oni si robia iba tlacovky, na ktore pozvu iba "novinarov" podla svojho vyberu a na ktorych nedostanu ziadne neprijemne otazky. Cize ak cakate predvolebne diskusie, zda sa ze marne a pelecukrik v nich nebude
20.02.2024 - 12:29:37
01
Mainstreamove media by mali okamzite prestat preberat tie ich jednostranne facebookove vylevy - napr. Markiza spravi prispevok, poziada politika o vyjadrenie k teme, ten odmietne reagovat, tak staci povedat ze sa odmietol vyjadrit a tym to haslo. Priestor dostal.

Ulohou medii nie je sirit facebookovu propagandu politikov.
20.02.2024 - 12:43:32
017
stanos4 napísal:
Takze vlastne, diskusiu na tuto "nosnu temu" si tu strhol ty. Okrem inych veci.... Co tak skusit zacat od seba? Okrem toho ze z korcokovwj nosnej temy si spravil nieco, co napisala tretia strana, ktorej spravu si ani nepochopil. Ale tak opakujem sa. A ludia velmi vynimocne zacinaju od seba.....

Ale co mam zacat od seba? Mna predsa nemusi Habera presviedcat.
Ten post ma/by mal oslovit nerozhodnuteho volica, ktory ma gulas v hlave, ak stale nie je jasne rozhodnuty. Preto vazim v kampani kazde slovo vzhladom na adresata, tiez si myslim, ze ten wording je nestastny. Podprahovo dane sprofanovane slovo v akomkolvek kontexte nepouzijem, najdem radsej ekvivalent.

skusim upravit:
"Ja viem,ze sa to par ludom tu nebude pacit a par z nich mi bude zase nadavat a nieco odkazovat,tak aby sme to teda vybavili vsetko naraz - som za registrovane partnerstva,nemam najmensie problemy s LGBT komunitou..."

...som za rovnosť ludskych prav a zakladnych slobod pre vsetkych bez rozdielu pohlavia, rasy ci vyznania.
20.02.2024 - 13:30:20
06
Deja vu
https://www.mtbiker.sk/forum/o-hocicom/kto-bol-na-proteste-t14201.html
20.02.2024 - 16:22:18
00
ruSSká hybridná vojna všade. Ilegálni migranti, dezinformácie a konšpirácie, "vlastný názor".
Teraz pre zmenu "traktoristi" krížom po európe, foto z Poľska kde prosia nech Pulter spraví poriadok na Ukrajine a v Európe

Prílohy:

Hybridna vojna aj v Polsku.jpg
Hybridna vojna aj v Polsku.jpg 194.81 KiB thumb_up0thumb_down

20.02.2024 - 18:32:41
01
protest proti Bruselu na John Deere traktoroch kúpených za EÚ agrodotácie....
by sa vozili na starých Ursus traktoroch bez členstva v EÚ
20.02.2024 - 18:42:00
023
cokupit napísal:
Ja len na margo: Pellekabelka odmietol vsetky diskusie myslim okrem jednej. Proste nikam nepojde, ako nikam uz dlho nechodi ani Fico. Oni si robia iba tlacovky, na ktore pozvu iba "novinarov" podla svojho vyberu a na ktorych nedostanu ziadne neprijemne otazky. Cize ak cakate predvolebne diskusie, zda sa ze marne a pelecukrik v nich nebude


Že jamkaty nikam nebude chodiť je jeho problem … o to lepšie ho môže akýkoľvek oponent rozobrat na súčiastky , bo debilko z princípu nechodí . Brániť sa treba hneď , bo ako sa hovorí “ pravda je ta, s ktorou prvý príde “ . Neboj , po pár “ ostrých na solar”, by sa rozchodil . No uvidíme …
20.02.2024 - 18:43:31
01
ten strajk zacal na zapade kvoli co2 sikanam zhora pre farmarov, to schvalujem.
len kto mohol vediet ze sa tam nasrobuju russofilne spiny a zneuziju pre svoju propagandu....

vtipek-
thumb_up0thumb_down
20.02.2024 - 18:48:19
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up