Čo sa asi debilke honilo hlavou …

https://www.instagram.com/reel/C27yvjeoGMp/?igsh=OG84MGZxdzV1Zjdq
20.02.2024 - 23:44:59
02
Ja som tu a citam to. A zdielam Dudove nazory.

Dvakrat som napisal svoj pohlad na vec, niekto pochopil, co som chcel povedat. Niekto nie, resp so mnou nesuhlasi. To je OK. Ty si sa zacal moralne vyvysovat, odporucat mi zacat od seba (ani neviem cim mam zacat) a podobne a na take prispevky nemam potrebu reagovat, ani nepotrebujem mat posledne slovo. Tak som uz dalej nic nepisal.
21.02.2024 - 06:44:28
00
Vo vyše 30 mestách budú v dnes spomienkové zhromaždenia k 6. výročiu vraždy novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. „Dnes cítime, akoby sa na Slovensku vraždou Jána a Martiny nič nezmenilo. Staré časy sú späť,“ píšu organizátori z iniciatívy Za slušné Slovensko.

(zoznam)

https://dennikn.sk/minuta/3837353/?ref=mwat
21.02.2024 - 06:50:31
09
Dano5 napísal:
Vo vyše 30 mestách... .

BA dnes nestiham, v TT nic nie je, Ale Nitru o 18:00 mam podvecer cestou. Idete tam niekto? dotm?
21.02.2024 - 07:43:31
00
Srsen napísal:
Čaputová bola na tom rovnako, doteraz sa poniektorí rozčuľujú, že ju "nikto nepoznal"...
.......


Korčok je ale v úplne inej situácii.
Výhre Zuzany Čaputovej, ktorá fakt bola menej známa, pomohlo (možno dokonca rozhodlo) vzdanie sa Mistríka v jej prospech. Keby sa Mistrík nevzdal, mohli tie voľby dopadnúť inak.

Korčok nemá nikoho porovnateľného, kto by sa mohol vzdať v jeho prospech a s takým efektom.
21.02.2024 - 08:31:57
01
Šéfredaktori slovenských médií spísali list k šiestemu výročiu vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. "Nikdy neuhneme. Nikdy nebudeme ticho," píšu.
Pred šiestimi rokmi zavraždili nášho kolegu Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú. Zavraždili ho, lebo písal o korupcii a podvodoch ľudí, ktorí mali ochranu od štátu vedeného Robertom Ficom.

Vražda novinára otriasla celou spoločnosťou. Ľudia pochopili, že útok na novinára je útokom na všetkých. Robert Fico musel odísť a zdalo sa, že jeho éra sa skončila. Dnes je späť a znovu útočí na novinárov.

Za šesť rokov od vraždy sa nepoučil. Naopak. Ešte pritvrdzuje. Nepohodlných novinárov označuje za nepriateľov štátu. Odmieta odpovedať na ich otázky a uprednostňuje dezinformátorov. Chce si vybudovať propagandistické impérium podobné tomu, aké si vybudoval Viktor Orbán.

Znovu robí z novinárov terče a obracia na nich hnev svojich voličov. Fico si neobjednal vraždu Jána Kuciaka, ale je politicky zodpovedný za prostredie, v ktorom si niekto myslel, že vražda novinára mu prejde. Že ľudia ako Marian Kočner mali imunitu a mohli kradnúť, vydierať, uplácať, vyhrážať sa a nakoniec pravdepodobne aj objednať vraždu. Bez Ficovho systému mafiánskeho vládnutia by to nebolo možné.

Dnes Fico ochranu pre svojich ľudí posilňuje, chce ovládnuť políciu, ovplyvňovať prokuratúru a súdy. Jeho nový Trestný zákon bagatelizuje korupciu, ubližuje obetiam a amnestuje Ficových ľudí.

Sme novinári a našou úlohou nie je bojovať proti politikom. Musíme však písať o ich zlyhaniach, klamstvách a zločinoch. To nie je prejav nepriateľstva. To je naša služba verejnosti, snaha hľadať pravdu a záväzok, ktorý máme aj voči Jánovi Kuciakovi, Martine Kušnírovej a ich rodinám.

Prešlo šesť rokov od vraždy, ale ako by to bolo včera. Nikdy neuhneme. Nikdy nebudeme ticho.

Beata Balogová, SME

Peter Bardy, Aktuality.sk

Matúš Kostolný, Denník N

Lukáš Diko, ICJK

Štefan Hríb, .týždeň

Filip Minich, Refresher

Marcela Šimková, Hospodárske noviny

Martin Dargaj, SITA

Miroslava Kernová, O médiách

Jaroslav Vrábeľ, Korzár

Lucia Okšová, Forbes

Peter Dlhopolec, The Slovak Spectator

Lucia Yar, Euractiv

Radoslav Blažek, MY

Zoltán Szalay, Napunk

Igor Gressner, Šport

Csaba Nyerges, Új Szó

József Gazdag, Vasárnap
21.02.2024 - 08:36:01
811
Palo TT napísal:
BA dnes nestiham, v TT nic nie je, Ale Nitru o 18:00 mam podvecer cestou. Idete tam niekto? dotm?

je to dosť možné, dohadujeme sa s kolegami
21.02.2024 - 10:09:09
02
Nie že by to bolo niečo extra, ale toto môže byť celkom zábava
Očakávaný duel je tu. Erik Kaliňák proti Mariánovi Leškovi NAŽIVO v relácii Startitup
https://www.startitup.sk/exkluzivne-ocakavany-duel-je-tu-erik-kalinak-proti-marianovi-leskovi-nazivo-v-relacii-startitup/
21.02.2024 - 11:29:04
09
Srsen napísal:
Čaputová bola na tom rovnako, doteraz sa poniektorí rozčuľujú, že ju "nikto nepoznal" a pretlačili ju tam
- američania
- soroš
- NATO
- mainstreamové médiá ( bývalé ? :) )
- nadprirodzené sily
- židojaštery
- ilumináti
.......


a? Kaviarnovi povalaci si zabudol 🤭
21.02.2024 - 12:07:51
00
Ten Rasi u Zavodskeho je straaasny huj.
21.02.2024 - 12:30:54
06
Vzdy bol a bude,to vieme vsetci
21.02.2024 - 12:36:41
07
Počúvam to v aute, otrasné,ako sa vykrúca 🤪
21.02.2024 - 12:40:07
03
Sheila bude mat more casu na spievanie :lol:
https://dennikn.sk/minuta/3841311/?ref=mpm
Mal som rád život a mám ho rád. Žil som naplno, robil som naplno, dával som vám všetko, a čo teraz mám hovoriť? Poďme si (radšej) zaspievať.
21.02.2024 - 12:47:35
01
Panenkošaštínskasedembolestnámária načo som na to klikol?
21.02.2024 - 13:17:32
21
Špiny Smerácke,oni si fakt myslia, že sme všetci ***** 😡:

https://dennikn.sk/minuta/3841418/
21.02.2024 - 13:18:37
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up