Dezolatov v SR moze byt tak 30%. Velmi pesimisticky mozno az 40%. Su to ludia inherentne zli, zavistlivi, sebecki, bez moralneho kompasu. Tym nie je ziadnej pomoci a su pre spolocnost pritazou. Su to ludia, ktori castokrat uz na pohlad v zivote prehrali, su si toho vedomi a tento pocit im pomaha zvladnut iba ak vidia inych, ze sa maju zle, horsie, trpia. Su z 99.9% velmi hlupi a lenivi - okrem ich ideovych vodcov, ktori su vypocitavi a pracoviti. Dalsich cca 30% SR to ma v hlave v poriadku, su vyrovnani a pomerne racionalni. Zvysok balansuje, castokrat volia napriklad Hlas, ale nie su to vyslovene svine ako dezolati - s tymi sa oplati pracovat a v nich vidim nadej. To su ti, ktori rozhodli o Meciarovom konci, Ficovych potupnych prehrach v 2.prezidentskych volbach a v predposlednych parlamentnych. Na konci dna dezolat vzdy 'ostrouha', aj ked kratkodobo si moze pripisat nejake skodoradostne "vitazstvo". Ludstvo existuje uz miliony rokov a ak by dezolati vyhrali alebo dlhodobejsie vladli, ludstvo by nikdy nenapredovalo a samo seba by vyhubilo pomerne rychlo. Takze ja mam nadej tiez a pripajam sa k PINY :)
28.02.2024 - 09:59:37
721
Pozeram rozhovor s Harabinom v Na Telo Plus. Tvrdi, ze Pellegriniho kandidatura je projekt Americanov na povalenie vlady kedze Pelle pred volbami tvrdil, ze kandodivat nebude a ani to nebolo v koalicnej zmluve. Ten clovek je uplne mimo. Normalne obdivujem toho moderatora, ze to dal s tym Harabinom.
28.02.2024 - 10:27:42
04
user_id napísal:
Nie, stale budu dokolecka tieto temy:
- Zdrazovanie! a ked nie to, tak Zlacnovanie!
- Pes si prdol, alebo ine pikosky zo Svidnika.
- V dalsej dedine verejny vodovod, alebo aj na Zahori sa stale nieco deje!
- kazdu nedelu ulizany Tribula na turistike . Zimnu ciapku odklada az pri teplotach 30C+
- platena reklama na niektoru z cestoviek
- platena reklama na Chorvatsko
- nezazivne Kovacicove diskusie
...

:-D


...a napriek tomu vsetkemu, su to bohuzial jedine pozeratelne Televizne noviny v slovenskom medialnom priestore.
Bonus tip: ked ich vypnes pri druhej reklamnej prestavke, odstranis 6 zo 7mich uvedenych bodov ;)
28.02.2024 - 10:36:20
00
Osobne mi je cela Markiza (aj ostatne tlevizie) uplne ukradnuta. TV vysielanie som nevidel snad 15 rokov (s vynimkou nejakych vianocnych klasik TV vysielanie nepozeraju ani deti, ani zena). Sem tam pozriem nieco "zaujimave" (ako napr. Na Telo) na YT. V kazdom pripade, uz ked doslo k vymene hlavneho veduceho v spravodajstve Markizy na jesen, uz vtedy som hovoril, ze to nie je dobre a nieco sa kuje.
28.02.2024 - 11:02:06
02
TV tiez pozeram len velmi sporadicky (v podstate len cyklista a Duel z archivu na STV pocas trenazerovania :) ) a na foobarovom prispevku ma doslova zarazila zmienka o druhej reklamnej prestavke. To vazne ma Markiza este aj pocas sprav 2+ reklamnych blokov?
28.02.2024 - 11:05:44
00
jj, ma 2, lebo ich natiahla na 1 hodinu a potom to vyplna nezmyslami... po pol hodine to nema zmysel dalej pozerat
28.02.2024 - 11:14:16
00
mareno17 ak si si nevsimol tak linearne vysielanie SK komercnych TV je suvisly prud reklamy obcas kratkodobo prerusovanej inym druhom obsahu ...
28.02.2024 - 11:15:51
01
foobar napísal:
...a napriek tomu vsetkemu, su to bohuzial jedine pozeratelne Televizne noviny v slovenskom medialnom priestore.
Bonus tip: ked ich vypnes pri druhej reklamnej prestavke, odstranis 6 zo 7mich uvedenych bodov ;)


A co TA3? Pride mi, ze je tam menej balastu.
28.02.2024 - 11:21:17
00
dislukas napísal:
Pozeram rozhovor s Harabinom v Na Telo Plus. Tvrdi, ze Pellegriniho kandidatura je projekt Americanov na povalenie vlady kedze Pelle pred volbami tvrdil, ze kandodivat nebude a ani to nebolo v koalicnej zmluve. Ten clovek je uplne mimo. Normalne obdivujem toho moderatora, ze to dal s tym Harabinom.


to mi pripomenulo nareky po minulych prezidentskych volbach v skupine "volim harabina".
samozrejme vsetko bolo z manipulovane a vsetci mali odstupit v prospech harabina. jeden z mojich najoblubenejsich bol "Kotleba je sorosova hracka" :D :D

za zmienku stoja aj dalsie, ktore pekne ukazuju ich zmyslanie...

- V druhom kole volím toho istého koho v prvom. Spravíme rekord v neplatných hlasoch ?
- napíšeme volyme Harabína

Od tejto chvíle pre mňa Kotleba zostáva fašistom

ved tie cisla stoja.20 percentne scitanie a Harabin 14 percent .60 percentne a zas 14.chodte do piiiii ceeee

voliť v druhom kole je urážka ježiša a jeho učenia o rodkine.s týmto nechcem nič mať!

teraz budeme mat v parlamente za dva roky čiernych moslimov,ktorý nám budú rozkazovať

na budúci rok bude toľko svadieb druhého pohlavia,že neviem či deti pustím vonku

ale pán Harabin nechcel ist do politiky ale do napravy a zachrany. Bol poereny na narodnej konferencii slovenskej inteligencie na kandidaturu a preto to aj prijal,aby pomohol Slovensku.

Odchádzam zo Slovenska aj s celou rodinou do Ruska.

nezaložíme v Rusku spoločnú dedinu? Tak by nam tam bolo fajne
28.02.2024 - 11:35:10
01
user_id napísal:
A co TA3? Pride mi, ze je tam menej balastu.


myslis tu TA3, ktora vytvorila Andreja Danka?
28.02.2024 - 11:36:30
05
Volodja napísal:
Takze ja mam nadej tiez a pripajam sa k PINY :)


veľmi vám to odhodlanie zavidím
28.02.2024 - 11:44:29
00
A co spravy na RTVS? Ja som zvykol pozerat tie. Markiza / JOJ zase vobec.
28.02.2024 - 11:52:06
00
foobar napísal:
myslis tu TA3, ktora vytvorila Andreja Danka?


Ako stvorila?
28.02.2024 - 12:05:30
00
v casoch ked TA3 vlastnil Ivan Kmotrik, kazdy den masirovala televizia divakov Andrejom Dankom az kym nevzkriesili SNS

RTVS je kapitola sama o sebe... za smerakov to bola cista propaganda a nikdy to celkom nevymizlo - este aj vojne na Ukrajine sa zozaciatku vyhybali a najradsej by ju ututlali

https://www.startitup.sk/chuguryan-konci-na-pozicii-sefa-spravodajstva-rtvs-nahradi-ho-skuseny-novinar/
28.02.2024 - 12:18:53
02
Sledujem TA3 uz roky a ziadne šoty s Dankom si nepamatam. Asi som to nepozeral v ten spravny cas.
28.02.2024 - 12:32:16
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up