si robis srandu ze? ved pred volbami 2016 tam bol vareny peceny, uz len chybalo, aby hlasil pocasie, v dobe kedy bola SNS mimoparlamentna strana s mizernym vytlakom, a to ja telku sledujem fakt minimalne
28.02.2024 - 12:38:26
05
Aj vďaka Kmotríkovi či Gučíkovi TA3 bola veľmi nazvem to pekne, zmierlivá k Smeru. Tak User asi inú telku pozeral... :)
28.02.2024 - 12:40:22
05
alebo nedrzim v hlave kazdu blbost :-P
28.02.2024 - 12:43:39
00
...a potom od dezolatov Ficovolicov chces aby nezabudli na jeho kauzy ;)
..ked raz nejake medium sluzi propagande, ani o 10 rokov mu nebudem doverovat
28.02.2024 - 12:48:29
03
Potom by si nemal doverovat ani ziadnej vlade ani po zmene. Ved Vlada SR ako Vlada SR :-)
28.02.2024 - 12:59:15
00
Zaujímavá debata v tým TV. Pripúšťam, že môj obecný pohlaď na slovenské TV môže byť pokrivený, lebo zvyknem pozerať len určité relácie s určitými moderátormi (napr. Petrus, Dibáková z Joj). Všimol som si, že často ponúkajú napríklad komentáre relevantných českých odborníkov, čo je určite posun vpred. Obecne mi ale chýba od moderátorov/redaktorov (okrem pár výnimiek) väčšia angažovanosť (naliehavosť), pripravenosť a ochota konfrontácie. Možno je to ale tým, že väčšina ľudí z TV sú tiež len "dezoláti" bez vnútornej integrity.
28.02.2024 - 13:30:13
00
kedysi celkom davno (>15 rokov) som mal kolegynu, co mala frajera, ktory pracoval v Markize. Co ten rozpraval, ako to tam chodi, tak som len vyvaloval oci a obcas ma skoro naplo. A este dalsiej kolegyni znamy tam robil v ostrahe, ten raz pri obchodzke v noci na parkovisku nacapal Slintosa ako prijima oral od istej pani moderatorky. No humus...
28.02.2024 - 13:53:08
01
No tak v čase velkoprsnatych moderátoriek bolo všeobecne známe že sú mafiánske cuzy upratané za odmenu, prekvapuje ma iba ten čerstvý vzduch ...
28.02.2024 - 14:00:09
00
perez napísal:
... ten raz pri obchodzke v noci na parkovisku nacapal Slintosa ako prijima oral od istej pani moderatorky. No humus...

a vidis, dotiahla to na ministerku :D
28.02.2024 - 14:42:28
314
z FB
Základy kritického myslenia
18 h ·
Niekedy netreba byť špičkový analytik, stačí mať aspoň priemernú pamäť. Ukážkový príklad je vojna na Ukrajine.
Médiá, tajné služby aj vlády upozorňovali vo februári 2022 na nebezpečenstvo vypuknutia vojny.
Medzičasom slovenská dezinfo proruská scéna šírila toto:
- Rusko nemá dôvod napadnúť Ukrajinu, ktorá je súčasťou ruského domu (Harabin)
- Všetci tí, čo tvrdili, že Rusko dnes napadne Ukrajinu, by mali okamžite odísť z verejných funkcií (Danko)
- Nikto nikoho nejde napadnúť. (Fico)
- Nielen fundovaným odborníkom, ale aj všetkým príčetným ľuďom je dávno jasné, že Rusko na Ukrajinu zaútočiť nechcelo a ani nechce. Tí, ktorí to tvrdili, sa dokonale strápnili, ale to nie sú ľudia, ktorí by boli schopní uznať chybu a ospravedlniť sa. (Chmelár)
Uhrík, Marček či Blaha šírili obdobné naratívy. Samozrejme, Danko z politiky po vypuknutí vojny neodišiel a Chmelár si chybu neuznal, iba sa dokonale strápnil.
Naopak, odrazu sa objavila plejáda vysvetlení, prečo je ruská agresia v poriadku. Ukrajina nie je demokratická, sú tam nacisti, laboratóriá, Američania, navyše Chruščov im nikdy nemal dať ten Krym a tak podobne. Jasný manuál ruskej propagandy.
Úplne v pohode popri tom mlčky prehliadali vojnové zločiny - vraždy civilistov, znásilnené ženy, únosy detí, vyhrážky treťou svetovou vojnou a jadrovými zbraňami. Rabovanie bol nakoniec ten najmenší problém.
Vojnové zločiny sú paradoxná záležitosť, ľudstvo si aj na tak strašnú vec ako vedenie vojny vytvorilo pravidlá. Tie pravidlá sú dôležité preto, aby zmiernili utrpenie bezbranných civilistov a aby bolo po vojne možné obnoviť normálny chod spoločnosti. No a rusi tieto pravidlá ignorujú... a ich kolaboranti mlčia. Najhorší hnus.
Doma nasledovalo strašenie:
- zmrzneme bez ruského plynu
- ak pomôžeme Ukrajine, budeme zatiahnutí do vojny
- pomoc Ukrajine nám brutálne zníži životnú úroveň
- chystá sa mobilizácia
- okupujú nás Američania a môžu nám znásilňovať ženy.
Všetky tieto hrozby sa ukázali ako bludy. Úplne objektívne. Alebo nemáme plyn a niekto bol mobilizovaný?
Tu treba pripomenúť, že "jasne prozápadný" Pelle tiež populisticky zneužíval pomoc utečencom na útoky proti vláde. Akoby bol hriech pomôcť cudzím v zúfalej nezavinenej situácii keď ešte nemá každý Slovák vilu s bazénom. Ale inak sme na seba hrdí, akí sme pohostinní.
Dnes znovu Fico straší tým, že budeme zatiahnutí do vojny, že niekto chce našich vojakov vyslať na Ukrajinu, hoci žiadni "oni" na to nemajú ani teoretickú kompetenciu.
Klamstvá permanentne od roku 2022, strašenie, šírenie ruskej propagandy...
Je tak ťažké všimnúť si, že realita dlhodobo odporuje vyhláseniam rusofilných politikov?
28.02.2024 - 18:22:15
919
external-preview.redd.it

Pekny komentar z internetov, ze liberalni politici maju stastne manzelstva, len tito "bezchybny anti-liberali" šuká to kadetade jak o život... milenky... :D
Cize kde je ta tradicna rodina a zivotne hodnoty? U lúzy koaličnej asi tazko.
28.02.2024 - 19:04:45
02
Niekomu ***** bajpas 😆 Práve teraz bola v TV Markíza info, že ÚS pozastavuje niektoré paragrafy zo Smeráckeho promafiánskeho trestného zákona 🤗
28.02.2024 - 19:06:44
015
Kecy a politika - pekne rozobrali hranola
thumb_up0thumb_down
28.02.2024 - 19:10:11
08
Smutne citanie, kam su podaktori schopni zajst
https://www.instagram.com/p/C35h7AKqIrO/?igsh=dm56dTc2YXBvbzgz
28.02.2024 - 19:15:00
74
Vyzera to pozitivne:

“Rozhodnutie Ústavného súdu by malo znamenať, že od 15. marca sa neznížia trestné sadzby za ekonomické trestné činy a nezmenia sa ani premlčacie lehoty.

Zároveň to neznamená, že by ústavní sudcovia vyhlásili novelu alebo jej časti za protiústavné, o tom ešte budú rozhodovať.”
28.02.2024 - 19:22:42
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up