Srsen napísal:
Ešte rozviniem tarabu
Začalo to tak, že tá na nič nepoužiteľná SNS lúza, ktorá sa dostala na posty na ktoré nemá ani tú štipku intelektu, aby aspoň v základe pochopila - vo co go
sa asi úplne na začiatku chodila radiť čo a ako ku kapitánovi semaforovi,
ale keďže ten je ešte menej použiteľný,
tak túto rolu prevzal "charakter" taraba, ktorý má na všetko odpoveď a očividne sa mu to zapáčilo.

mame zhodu v usudku 8)
https://www.mtbiker.sk/forum/post2000247.html#p2000247
06.03.2024 - 22:17:31
10
peter120
so zdrojom Rusky standard opatrne...
https://m.facebook.com/zaslusnerusko
06.03.2024 - 22:23:24
00
Ciste tupela… to je neskutocne kam sa valime.

Chlapi, ked tak vecer rychlo prebehnem co Vsetko sem date… az sa bojim co tu pre syna ostane. 🤦🏻‍♂️

peter120 napísal:
06.03.2024 - 22:37:00
05
Musíme zabrať,aby nemali všetko-Korčok na hrad :nod:

https://www.facebook.com/ivan.korcok/videos/376505171843549/
07.03.2024 - 06:46:55
21
Včera som pozrela na nete všetky možné tlačovky, diskusie, komentáre na FB, prečítala správy a išlo mi hlavu rozdrapiť. Potom som prečítala fórum a bolo mi trochu lepšie. Aspoň tu sa nájde pár ľudí, ktorí majú zdravý rozum :l:
Dnes ide Šimečka do Prahy tlmočiť jasné proeurópske a demokratické hodnoty množstva ľudí na Slovensku. To je pekné, len pokiaľ sa tu nič zásadné neudeje, no tak nám to ani nikto neuverí. A my predsa nemusíme čakať na pokyn opozície, kým zvolajú protest. Kde je kultúrna obec, študenti a vlastne úplne všetci. Nejako sme sa zasekli, či čo :( Jednu NEŽNÚ REVOLÚCIU ✌🏻 sme už zažili, no tak si urobíme ešte jednu. Kľudne aj tri! Ak si tí idioti myslia, že ja tu budem žiť v krajine, kde nám krvavými rukami kradnú slobodu, tak to sa veľmi mýlia!
07.03.2024 - 06:47:45
522
Fajn status na FB: (komentáre ešte lepšie) :y:

A to já mám s podobnými debily stejně. Zkouším nejdříve poctivě rozpoznat co i jenom mikroskopický intelekt.
Ale kde není, ani čert nebere. 👹

https://www.facebook.com/peter.lelovic/posts/pfbid02X5qeizsuPjby4YfkVqkZp1u6uPsAUUWVTUJUqkGgBEtJKFdmtxChaLFZrns1J33ql
07.03.2024 - 06:53:10
01
PINY napísal:
Včera som pozrela na nete všetky možné tlačovky, diskusie, komentáre na FB, prečítala správy a išlo mi hlavu rozdrapiť. Potom som prečítala fórum a bolo mi trochu lepšie. Aspoň tu sa nájde pár ľudí, ktorí majú zdravý rozum :l:
Dnes ide Šimečka do Prahy tlmočiť jasné proeurópske a demokratické hodnoty množstva ľudí na Slovensku. To je pekné, len pokiaľ sa tu nič zásadné neudeje, no tak nám to ani nikto neuverí. A my predsa nemusíme čakať na pokyn opozície, kým zvolajú protest. Kde je kultúrna obec, študenti a vlastne úplne všetci. Nejako sme sa zasekli, či čo :( Jednu NEŽNÚ REVOLÚCIU ✌🏻 sme už zažili, no tak si urobíme ešte jednu. Kľudne aj tri! Ak si tí idioti myslia, že ja tu budem žiť v krajine, kde nám krvavými rukami kradnú slobodu, tak to sa veľmi mýlia!


Nežná revolúcia - nemáme taký výtlak ,ako mala Praha,bohuzial 😔
07.03.2024 - 08:22:16
00
Výborná analýza ako vždy cca 26:20
thumb_up0thumb_down
07.03.2024 - 09:42:48
19
Ja dufam, ze sa konecne zacnu o cele toto dianie zaujimat aj ludia, ktori politiku uz radsej ani nesleduju a velakrat sa volieb nezucastnuju lebo su za tie roky z toho uz znechuteni. Prave aj tuto skupinu by mali opozicne a mimoparlamentne strany oslovovat aby sa zucastnili ci uz prezidentskych alebo euro volieb. Inak dopadneme velmi zle.
07.03.2024 - 10:14:19
01
Dobrá schiza v Robkovej hlavičke …

https://www.instagram.com/reel/C4Ls_-yry6K/?igsh=MXN4NjNrcmgwMW9uYQ==
07.03.2024 - 10:24:00
07
:fubar: Tu pomôže už len dr. Chocholousek
07.03.2024 - 11:15:31
02
na tej prvej tlačovke sa tváril, že dosiahol, čo chcel (Lipšic dolu), ale hneď na to mu
na plece zaklopali všetci tí obvinení oligarchovia, že "haló Róbert a čo amnestie pre nás?",
tak na tej druhej tlačovke sa už trochu aj zavzdušnil

o týždeň uvidíme, či sa zrealizuje prognóza M. Leška, že teda rozhodnutie ÚS
nezverejnia do 15.3. v Z.z. aj za cenu, že Susko pôjde za to na 2 roky do basy
https://youtu.be/RfY6g4qR7c4?t=2379
07.03.2024 - 12:08:22
00
Pelle mu da amnestiu a vybavene
07.03.2024 - 12:25:52
00
Prave som pri obede docital clanok, ktory vykresluje absurdnu situaciu v tomto state, hlavne ako sa zacala vnimat moralka.
Z istej KE kaviarne zmizol obraz, ale majitelia mali svedka aj kamerovy zaznam.
Ten zverejnili na nete, ci niekto nevie kto to je.
Bol to dekan istej fakulty Tibor Uhrin, ktory nasledne nemal ani ten chochmes zavolat majitelom a ospravedlnit sa im, pretoze im volal prodekan.
Ono ta bizarnost pokracovala dalej, pretoze studentom oznamil, ze slo o happening, cize zohranu scenku, co majitelia popreli.
Dekan v solojazde pokracuje, ked hovori:
„Jedno bláznovstvo, ktorá sa podarilo, tak viete, čo človek má niekedy chuť urobiť, niečo také iracionálne. Nie každý, samozrejme. No, mne sa to podarilo v pondelok, jasné, že to ľutujem a nerobí mi to dobre,“
alebo
„Nie som lotor ani delikvent, ktorý by utekal pred zodpovednosťou,“

Neviem, co si pan dekan predstavuje pod pojmom zodpovednost, ale u mna by to bolo minimalne to, zeby okamzite zlozil funkciu. Som strasne zvedavy ako sa zachova skola a ci si ho tam ako spravneho odbornika s krivym morlanym kompasom ponechaju.

Takze nielen smiesne potencionalne tresty pri novelach, ale uz aj normalne verjne znama a vazena osoba vam moze nieco ukradnut a nic sa nedeje lebo to bolo len take blaznostvo.

Vyzera to tak, ze ludia si zacinaju hovorit, ze ked drbe tym hore moze aj tym dole.
07.03.2024 - 12:37:12
00
To môže urobiť len niekto, komu drbalo aj bez Fica. Ak máš chrbovú kosť, trochu zdravého rozumu a nejakú tú česť, tak je jedno, kto poťahuje motúziky na divadielku v štáte, proste sa nezachováš ako kretén len preto, lebo Robko, Jožko a Dežko sa tak chovajú.
Strenki tu dal link na dokument o Mariupole. Jeden lekár tam pekne povedal, že "vojna je ako röntgen. Ukáže, čo v ľuďoch je. Dobrí, budú lepší a zlí budú horší." Každá jedna kríza, či už politická, vojnová, osobná ukáže pravý charakter človeka.
07.03.2024 - 12:51:09
017

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up