Čaute, chcem sa spýtať, či má niekto reálnu skúsenosť s kúpou biku z portálu https://buycycle.com/.
Platforma na oko vyzerá výborne, no reálna skúsenosť je reálna skúsenosť,
Ďakujem
Juraj
20.10.2022 - 09:27:10
00
Nazdar, ako si pochodil? Skúsil si niečo objednať...?
03.11.2022 - 17:55:01
00
Tiez by ma to zaujimalo,uz nejaky cas prezeram ponuky,ale risknut sa mi to nechce.Uz som narazil na jedneho podozrivo lacneho predajcu v spanielsku a usilovnym google im som zistil,ze je to podvodna stranka .
15.11.2022 - 14:51:27
00
Mierny optimizmus vo mne vyvolava tato stranka,ktora mi tu spanielsku uviedla bez pochyb ako podvodnu.Na rozdiel od toho stranku Buycycle hodnoti ako doverihodnu

https://www.scamadviser.com/check-website/buycycle.com

Ich FB profil tiez vyzera doveryhodne
15.11.2022 - 15:00:36
00
To buycycle vyzera byt uplne bez problemov, na stranke vidno ze padlo vela penazi, vyse 2k sledovatelov na fb, vyse 8k na Insta, robia videa na Youtube, 745 recenzi na trustpilot, tu by som sa nebal nicoho. Samozrejme je to bazar a tie bicykle su pouzivane, preto su ceny nizsie :) A prepokladam ze mozu mat lepsie aj horsie kusy, ale nemyslim ze by predavali nieco vyslovene chybove alebo prilis znicene.
15.11.2022 - 15:37:59
11
Buycycle úplne bez problémov. pred týždňom mi odtiaľ prišiel bajk, všetko majú poistene zadržaním platby. bajk môžeš poslať bezplatné naspäť ak nespĺňa uvedené v inzeráte. Celý proces od platby po doručenie, v mojom prípade z DE trval týždeň. Poplatky webu a kuriérovi boli 300€. Samozrejme bajky od výmyslu sveta, väčšina jazdenky, ale nájdeš aj úplne nové.
15.11.2022 - 20:05:58
03
Mame odtial casovku a vsetko doslo v pohode.
15.11.2022 - 21:15:53
01
Ahojte,práve mi došiel bajk, našla som ho najprv na buycycle a potom som komunikovala iba s konkrétnym predajcom a to zyclora.fr alebo bike ocasion, odporúčam,repasujú bicykle. Takže buycycle odporúčam,skontrolujú karbón,v podstate celý bajk, je naň potom ešte rok záruka a keď na ňom niečo nie je v poriadku, máte tuším dva týždne na vrátenie bicykla.
29.04.2023 - 07:20:05
11
Tiež mám skúsenosť čerstvú. Bicykel som bral od súkromného predajcu cez Buycycle, komunikácia len cez ich portál. Zjednal som veľmi slušne cenu, bike mal byť v stave "perfect", čo je prvý stupeň pod "new". To znamená, že je používaný, ale v stave nového, dokonalý optický a technický stav bez akejkoľvek potreby niečo meniť. Išlo to z Talianska z Milána. Jediná krajina s ktorou majú problém pri dodaní je práve IT, čo som zistil až keď sa dátum dodania stále posúval. Hneď po zaplatení mi prišlo info, kedy od predajcu bike vyzdvihujú (8dni od zaplatenia), a doručený mal byť následne do 5 pracovných dní. Nestalo sa. Support hneď reagoval, riešil, zisťoval, komunikoval somnou priamo konateľ spoločnosti Florian. Bike sa z nejakého dôvodu vrátil majiteľovi, Talianska kuriérska spoločnosť vraj nevedela krabicu doručiť kvôli zlému "box label". Nakoniec prišiel 30dni po zaplatení, necelé 3 týždne cestoval IT-DE-IT a po pár dňoch keď to prevzala iná kuriérska spoločnosť IT-NED-DE-SVK. Bike nebol v stave ako garantoval predajca, potrhaná omotavka, kotúče tenké 1,1mm so zjazdenymi platnička mi, cez reťaz mierka prepadla ako Borisov penis skrz pol Bratislavy, všetko špinavé, nejaká strieborná vazelina na celom pohone a šla dole len priemyselným rizpustadlom. Predajca dostal na výber, buď sa mu pošle bike naspäť a preplatí obojsmerný shipping (600€), alebo mi preplatí komplet servis. Dnes mi vrátili 400€ za servis + opozdenie, bike som si nechal. Až teraz posiela Buycycle peniaze predajcovi keď sa to celé uzavrelo. Ich služby na čistenie, nastavenie, kontrolu rámu som nevyužil.
Divne sú rozdiely v shippingu, najdrahšie doručenie je z Poľska a Talianska 300€, Španielsko, Portugalsko majú za 80€, Nemecko 120€.. pekne to uvádzajú pri kúpe. Poplatok za kúpu cez nich je 5% dohodnutej ceny za bike bez shippingu.
Celkovo som spokojný, support firmy bol úžasný, hneď odpisovali, chceli aby bol zákazník spokojný, ozaj som sa doteraz s ničím takým nestretol. A hlavne mám bike o 1000€ lacnejší ako by som našiel tuna, aj keď som kus ošedivel za ten mesiac.
Kúpu aj napriek problémom odporúčam, dovoz z iných krajín je vraj rýchly, zákazník je chránený
05.06.2023 - 21:04:30
120
ahoj predaval niekto bike cez buycycle ????????????????
13.10.2023 - 13:39:10
00
Minimálne 2 bicykle z bazaru mtbiker som videl aj na buycycle. Základ je nič nezamlcat, detailne pofotit. Buycycle ti pošlú komplet baliaci materiál a následne aj kuriéra po pár dňoch. O viac sa nestaráš. O cene budú s tebou zákazníci vyjednávať, tak s tým rátaj
16.10.2023 - 19:59:39
00
paul01 napísal:
ahoj predaval niekto bike cez buycycle ????????????????


Ahoj, áno. Ja som tam predal 2 bicykle.
27.12.2023 - 18:21:12
00
Ahojte, ja som si kúpil horák z Talianska, a po prečítaní toho príspevku vyššie som očakával komplikácie. Bicykel som kúpil v pondelok, po 10 pracovných dňoch (piatok ďalšieho týždňa) ho u predajcu vyzdvihol kuriér Fedexu (medzitým mu buycycle dodali obrovskú krabicu na zabalenie), a dnes v stredu dva týždne od kúpy prišiel. Nemal som zaplatenú tú kontrolu karbónu, ale je úplne v poriadku, dal som predné koleso (v prednej brzde bol pekne spacer) a sedlovku, dofúkal kolesá, otočil riadidlá a je pripravený na jazdenie. Vôbec by som sa toho nebál. Písal som tam kvôli platbe - aj komunikácia je takmer okamžitá, myslel som, že u nich robí nejaký Slovák, takou vynikajúcou slovenčinou odpísali, ale že používajú software na preklad. PayPal v niektorých krajinách umožňuje platbu na splátky (myslím že na tretiny), ale u nás zatiaľ nie.
31.01.2024 - 22:18:09
01
sluzba podla mna vyborna, teraz mi dosiel bike z holandska, mali este akciu 50% na postovne, takze s protection to vyslo na 104e, tie ich dalsie sluzby som nevyuzil. ohladne bicyklov to bude ale pripad od pripadu a zelezi od predajcu, treba si vediet vyhodnotit stav bicykla, hlavne podla kvality inzeratu, fotky, detailny popis apod., moj ale prisiel este v trochu lepsom stave ako som cakal
07.03.2024 - 12:22:52
01
keyboard_arrow_up