EnduroMtb Nechám ťe tak, aj s tvojimu predstavami.
10.03.2024 - 10:02:14
00
Kice napísal:
EnduroMtb Nechám ťe tak, aj s tvojimu predstavami.


To bude najlepšie čo môžeš spraviť, určite si dosť zaneprázdnení novými technológiami.
10.03.2024 - 10:07:39
00
Nie som zaneprázdnený, ale tebe je zbytočné sa venovať.
10.03.2024 - 10:10:29
00
Z toho ako sa situacia vyvinula a po reakcii oboch stran mam dojem, ze sa rozhodne netreba obavat dat bajk do servisu ku Kubicovi. Staci si vyjasnit co sa ma robit a kolko to bude stat.
10.03.2024 - 10:59:57
07
Ja by som taký presvedčený nebol, ak je pravda že všetky tie ložiská chodia hladko, bez vôle a nie sú vyhrdzavene tak to bola určite zbytočná výmena. To že ju zákazník odsúhlasil je jeho blbosť, ale urobil to na základe odporučenia ... maľovať že v ráme sa loziska správali inak ako po demontáži je blbosť, presne ako marano píše ...
10.03.2024 - 11:17:45
30
Jezus napísal:
Staci si vyjasnit co sa ma robit a kolko to bude stat.


Presne tak. Len servis ma informoval, že cena servisu je 370 eur a to som si chcel už bike zobrať od nich ale nakoľko už bol spravený tak som to akceptoval. Ale nakoniec z toho bolo 626,50.- Nikto mi nevolal a neinformoval ma kam ta cena "uteká" ale ak si čítal moje príspevky tak sa teraz už opakujem....
10.03.2024 - 11:24:15
00
Možno len k tým ložiskám ešte podnet, lebo sa tu zverejňuje informácia, že ložisko zabudované v ráme sa správa rovnako ako mimo rámu....Tiež som si myslel, že to tak je, ale bohužiaľ rám Trek FuelEX ma presvedčil, že to tak úplne nie je. Problém je hlavne u malých ložísk. Vyberiem staré a dám krásne a luxusné mega značkové nové a ložisko pri rotácii drhne. Takže len pre kontrolu potvrdzujem názor, že: Nie všetky nové ložiská po zabudovaní idú hladko....
10.03.2024 - 11:35:02
01
ivast: To beriem. Faktom je, ze ak clovek stav bajku nevie posudit sam a vlastne ani nevie, co vsetko presne sa ma zoservisovat a nechava to na druhych, tak sa musi spolahnut na ich ferovy pristup.

EnduroMTB: Som si to teraz precital znovu a ano, ak Ti do telefonu povedali, ze celkova cena bude 370 a ked si pre bajk prisiel, tak zrazu bola cena 626,50 a to uz po zlave, tak to je samozrejme neakceptovatelne. Pedro96 ako sa toto moze stat?
10.03.2024 - 11:35:31
11
Sledoval som posledné príspevky a tiež sa mi nezdalo že by Kubica niekoho okradol aj keď cena za servis vyzerá byť vysoká. Kupoval som uňho prvý poriadny mtb cca 5-7r. dozadu a teda jednanie na úrovni. Po cca týždni som zistil že 29" kolesá mi nesedia a s výmenou za 27,5" bajk nebol problém + ponuka lepšej ceny ako bola najnižšia u konkurencie + nejaké drobnosti ako pumpa, tacháč grátis.
Platba prevodom na predajni je prinajmenšom divná. Keď viem koľko budem platiť vezmem si hotovosť (osobne platbu kartou nepreferujem, ale aj to je možnosť).
K tým ložiskám, po nalisovaní môže vzniknúť kompresia na vonkajšie púzdro, takže nalisované ložiská sa môžu správať inak. Bicykle si servisujem sám tak viem o čom hovorím.
K navýšeniu ceny a dôvodom navýšenia nech sa vyjadrí obchod.
Určite nebudú mať problém to vysvetliť.
10.03.2024 - 11:41:05
00
No ale ak ides na predajnu s tym, ze mas zaplatit 370 € a na predajni sa dozvies, ze mas zaplatit 626,50 €, tak asi nemas vo vrecku len tak z nudy o 300 € viac nez Ti bolo oznamene, nie?
10.03.2024 - 11:45:09
01
Jezus napísal:
ivast: Tp beriem. Faktom je, ze ak clovek stav bajku nevie posudit sam a vlastne ani nevie, co vsetko presne sa ma zoservisovat a nechava to na druhych, tak sa musi spolahnut na ich ferovy pristup.

EnduroMTB: Som si to teraz precital znovu a ano, ak Ti do telefonu povedali, ze celkova cena bude 370 a ked si pre bajk prisiel, tak zrazu bola cena 626,50 a to uz po zlave, tak to je samozrejme neakceptovatelne. Pedro96 ako sa toto moze stat?

Ak som to spravne pochopil podla dolozenej faktury, tak vymena a lozisk boli za tych cca 370e(s tou suhlail - napisal) a zvysna cena do tych cca 630e bolo za ostatne ukony(ktore pozadoval po servise) a material(repas vydlice, cistenie/mymena: hlavoveho, stredoveho zlozenia, prednej brzdy, lanka+bovden na prehadzku a sedlovku). Bolo uvedene, ze o vsetkom bol priebezne informovany: material+robota


Naposledy upravil kocnere dňa 10.03.2024 - 11:58:42, celkovo upravené 1 krát.

10.03.2024 - 11:53:02
00
Jezus napísal:
No ale ak ides na predajnu s tym, ze mas zaplatit 370 € a na predajni sa dozvies, ze mas zaplatit 626,50 €, tak asi nemas vo vrecku len tak z nudy o 300 € viac nez Ti bolo oznamene, nie?


Cenu mu oznámili vopred telefonicky, dva dni pred plánovaným prevzatím bicykla. Tak som to pochopil ja.
10.03.2024 - 11:55:15
00
Servis mi volal, že bike je hotový kedy si ho prídem zobrať (4.3.2024) O konečnej cene servisu ani slovo až kým som sa ja neopýtal na výslednú cenu. Pri poslednom telefonáte to bolo 370,- s tým, že bike je už hotový a čaká sa už len na vidlicu (1.3.2024) . Až kým som sa ja neopýtal na výslednú cenu. Rátal som do okolo 450 ak ešte potrebovali niekde nejakú podložku alebo cenu práce navyše pripočítat. 626,50.- som chcel na faktúru bankovým prevodom. To som mu povedal to telefónu aj to, že som u nich ten bike kupoval a nebol problém. Ako som už spomínal nežijem na Sk a naozaj nemám na karte nastavený nekonečný limit. To, že to bude problém ma mohli informovať. Kedykoľvek mi mohli zavolať, vedeli o spôsobe platby dva dni dopredu a nikto nič až na predajni (6.3.2024) mi bolo povedané, ze to problém je. Mal som inú skúsenosť u nich.
10.03.2024 - 12:04:42
00
Servis ma informoval, že cena za servis bude 370.- ak spravia aj tie ložiská, chceli odo mňa súhlas, prikývol som. Ale potom o cene už nikto nič a zrazu to bolo 626,50.- Nikto mi nevolal ani nikto nechcel odo mňa súhlas ako predtým. Kľudne to mohlo byť aj 900.- ja neviem. Rovnako nikto nič na môj spôsob platby.
10.03.2024 - 12:12:19
00
Nemyslím si, že v dnešnej dobe si niekto dovolí nezaplatiť faktúru, kde majú všetky moje osobné údaje, podpísanú faktúru a podobne. To by bol rýchli proces. Je to ale dôvere samozrejme. Rovnako ako zákazník dôveruje tak by mal aj obchodník, inak to nefunguje.
10.03.2024 - 12:25:52
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské)
keyboard_arrow_up