brigadnicke centrum je ta najvacsia hovadina :)
28.08.2008 - 19:05:14
00
ty si nejaky ftipalek nee? :D to je zdieranie ludi cely ten studentky servis noslus a vsetky tie hovadiny na ten sposob...len sa nenehaj zlakat na roboty kde ti naslubuju od 50 po 200 tisic mesacne. su to typy firiem ako ovb slovakia capital a podobne :D vlastne oni ani nemaju strop aspon tak to tvrdia co sa tyka platu...a co sa tyka charakteru tak ani chrbtovu kost :P
28.08.2008 - 19:43:02
00
ked by som uz fakt nemal co, tak by som siel aj do brigadnickeho... ked neprsi, aspon kvapka ;)
28.08.2008 - 19:55:39
00
hehe ze hovadina brigadnicke :lol:

vzdy mam najmenej 56sk za hodinu alebo aj viac
na vacsine brigad sa da flakat, teda zo skutocnej 5hodinovky urobim 3 hodiny a flakam sa...
...minule sme dvaja zniesli gauc po schodoch za 200sk a to bolo vsetko, a mali sme to za 15 minut...
...su veci ktore su jednoducho na pausal, ze za 5 hodin 280sk ale spravim to za 2 hodiny a idem domov
...bezne sa stava ze typek u ktoreho som robil mi dal aj 100sk len tak na pivec
...brigadu mam vtedy ked chcem, teda nemusim chodit robit ked nemam cas, jednoducho ked mam volny den, zavolam a mam brigadu

takze asi tak chlapci ;)
28.08.2008 - 19:59:57
00
hehe ze hovadina brigadnicke :lol:

vzdy mam najmenej 56sk za hodinu alebo aj viac
na vacsine brigad sa da flakat, teda zo skutocnej 5hodinovky urobim 3 hodiny a flakam sa...
...minule sme dvaja zniesli gauc po schodoch za 200sk a to bolo vsetko, a mali sme to za 15 minut...
...su veci ktore su jednoducho na pausal, ze za 5 hodin 280sk ale spravim to za 2 hodiny a idem domov
...bezne sa stava ze typek u ktoreho som robil mi dal aj 100sk len tak na pivec
...brigadu mam vtedy ked chcem, teda nemusim chodit robit ked nemam cas, jednoducho ked mam volny den, zavolam a mam brigadu

takze asi tak chlapci ;)
3/4 tych veci nema nic spolocne s tym ze robis cez brigadnicke centrum, tak to chodi na kazdej brigade. a nehnevaj sa ale 56 za hodinu je trapne. ako jedine plus beriem to ze mozes robit kedy chces.
28.08.2008 - 20:10:00
00
a nehnevaj sa ale 56 za hodinu je trapne.


ked skoro nič nerobíš tak aj to je dosť :wink:
28.08.2008 - 20:13:34
00
3/4 tych veci nema nic spolocne s tym ze robis cez brigadnicke centrum tak to chodi na kazdej brigade

no vidis, tak potom brigada cez brigadnicke centrum, je taka ista ako kazda ina ;)
28.08.2008 - 20:19:04
00
no vidis, tak potom brigada cez brigadnicke centrum, je taka ista ako kazda ina ;)
az na tie platy ;-)
28.08.2008 - 20:22:29
00
co a za kolko robis ty?
28.08.2008 - 20:24:57
00
nerobim, tiez som robil cez brigadnicke centrum ale ked mi doslo co je za tym... tak som radsej bikoval :)

priklad, aby som tu uz nemusel prispievat ; moji kamosi robili cez centrum u nejakeho t-pka na dome, on zaplatim centru nieco cez 100 za hodinu (myslim ze to bolo 140?) a kamosi z toho dostali tych cca 60... tak to chodi pri kazdej brigade cez centrum, co ste si mysleli? takze ked budem znova brigadovat, jedine priamo, v tomto konkretnom pripade by som tak mohol zarobit 2x viac. samozrejme, treba taku najst, co nieje take lahke ale stoji to za to, kto vie, zozenie si, kto nie, maka jak debil cez centrum. koniec. :)
28.08.2008 - 20:28:13
00
do agentury prides, vyberies si pracu, termin a ides. odrobis, dostanes prachy a tym to cele hasne.nemusis sa strachovat ze Ta nevyplatia ani nic podobne. Osobne som tiez nikdy cez agenturu nerobil, zdierat sa ozaj nenecham, nie som v takej nudzi zatial :)
28.08.2008 - 20:36:12
00
nerobim, tiez som robil cez brigadnicke centrum ale ked mi doslo co je za tym... tak som radsej bikoval :)

priklad, aby som tu uz nemusel prispievat ; moji kamosi robili cez centrum u nejakeho t-pka na dome, on zaplatim centru nieco cez 100 za hodinu (myslim ze to bolo 140?) a kamosi z toho dostali tych cca 60... tak to chodi pri kazdej brigade cez centrum, co ste si mysleli? takze ked budem znova brigadovat, jedine priamo, v tomto konkretnom pripade by som tak mohol zarobit 2x viac. samozrejme, treba taku najst, co nieje take lahke ale stoji to za to, kto vie, zozenie si, kto nie, maka jak debil cez centrum. koniec. :)


aspon si zarabam sam a nie jak ty ze jak zebrak pytas secko od mamy a oca :wink:
28.08.2008 - 21:55:35
00
Fiiha, dnes je to co tema, to hadka. Ste fakt dobri. :D
28.08.2008 - 22:02:58
00
da sa brigadovať aj ked byvam na intraku a chodim do školy?
28.08.2008 - 22:03:02
00
niekto tu asi nechape celkom fungovanie pracovnych agentur. samozrejme ze zarabaju na tom ze cez ne pracuju ludia. inak by asi neexistovali. u sukromnych osob je to mozno trochu ine ale u vacsich firiem ide zhruba o to ze im sa neoplati niekoho prijimat a viest celu administrativu ak tam odorobi 2 dni. pripadne tyzden. to je jedno. radsej zaplatia viac agenture aj ked vedia ze brigadnik by sa dal zaplatit aj za polovicu z toho. ale firme tym odpada starost o nabor, takmer vsetku administrativu a ostatne starosti spojene s brigadnikmi. ked napriklad chce niekto pracovat u danej firmy na priamo bez agentury tak mu asi tazko bude firma davat plat 140 sk. dostane dajme tomu 70. len tu pracu co normalne zaplatia agenture odrobi nejaky zamestnanec danej firmy. a vacsina firiem sa na to radsej vybodne ako keby sa mali starat o to aby tam mali dostatok brigadnikov kazdy den. radsej zveria tu starost agenturam a zaplatia im za to. a navyse niekedy to ide z celkom inych fondov danych spolocnosti a nenarusa im to tak rozpocet.
to ze za rovnaku pracu je mozne dostat od odlisnych agentur rozlicny plat je uz otazkou vyberu. takze treba si prejst viacerymi agenturami, preskumat ponuky, spravanie ku klientom a nie sa hned bezhlavo vrhnut do prvej co sa najde
28.08.2008 - 23:49:08
00
keyboard_arrow_up