:D :D :D vivat slovakia :D
12.03.2024 - 07:29:36
00
A čo je na tom? Win win pre obe strany. Za 20 ušetriš 80 a druhému to neprepadne.
12.03.2024 - 08:40:06
00
Čo je natom ? :D sorry bro, ale mne to príde ako úplny mindfuck.... v komunite bikerov kde by sme si mali nejako pomáhať tu ešte natom ktosi ryžuje... keby mám takýchto kupónov 20 a príde mi to free z Canyonu na email tak to tu radšej rozdám aby to niekomu pomohlo, lebo nikdy nevieš kedy budeš potrebovať od niekoho pomôcť Ty... ale asi som potom divný ja :D
12.03.2024 - 08:46:44
119
Pokiaľ niekto chcete, pošlem do správy link na tu 100e zlavu. pre istotu edit: zadarmo
12.03.2024 - 08:49:19
14
Ja sa priznám, ja to predávam, čakám hejty, lebo aj to je slovenské. Chápem, že by sme si mali pomáhať, to je v pohode, veľa pomáham aj ja. Ale tiež mám 3 malé deti a prácu ktorá je štandardne platená a manželku na materskej. Nemáme nejaké úžasné rodinné prijmy, ale výdavky máme. Tak chápem, že je to pre Teba idiotské, ale žiadny bajkeri v komunite mi s deťmi a ani finančne nijak nepomôžete. Tak si hľadám cesty sám...A aj za mňa je to WIN WIN.
12.03.2024 - 09:02:38
06
JankoV nemusíš mi písať do súkromnej správy to čo píšeš aj sem :D Ja ta absolútne zato neodcudzujem - naopak chápem Ťa a je to v poriadku... nejdem hejtovať, len mi príde skôr ľúto že nato v akej posratej dobe žijeme tak ešte aj v určitej komunite ktorá by nás mala spájať robíme "kšefty" - ale chápem a vôbec Ťa zato neodcudzujem, ale pre mňa osobne to príde bohužiaľ nejaký "post komunistický" syndróm, ktorý sa z tejto krajiny vytratí až keď tu už my nebudeme... ale ako píšem - šicko v porádku zemáky v rádku a ak by si potreboval nejakú pomoc keď bude najhoršie isto napíš ;)
12.03.2024 - 09:09:40
04
shifty12 napísal:
JankoV nemusíš mi písať do súkromnej správy to čo píšeš aj sem :D Ja ta absolútne zato neodcudzujem - naopak chápem Ťa a je to v poriadku... nejdem hejtovať, len mi príde skôr ľúto že nato v akej posratej dobe žijeme tak ešte aj v určitej komunite ktorá by nás mala spájať robíme "kšefty" - ale chápem a vôbec Ťa zato neodcudzujem, ale pre mňa osobne to príde bohužiaľ nejaký "post komunistický" syndróm, ktorý sa z tejto krajiny vytratí až keď tu už my nebudeme... ale ako píšem - šicko v porádku zemáky v rádku a ak by si potreboval nejakú pomoc keď bude najhoršie isto napíš ;)


Hej sorry, za duplicitnú odpoveď. Chápem, nie je to nič moc doba, práve preto sa máme ťažšie a práve preto sa trocha viacej treba obracať. Máš pravdu, post-komunistický syndróm tu je. Je zapísaný v naších dušiach. Vidno to na parlamentnych aj prezidentských voľbách. Vidno to, že všetci naťahujú len ruky, aby ich štát zachraňoval a dával im bonusy v podobe 2 eurovky ročne, ale ja rád pomôžem niekomu, kto potrebuje pomoc. Sorry, ale človek, čo si ide kúpiť bicykel v dnešnej dobe, ho buď nutne potrebuje alebo doba pre neho nie je zlá. Ja sám som si kúpil dobrý bajk za dobrú cenu minulý rok, ale po 15 rokoch, čo som mal starú rachotinu, ktorá už len peniaze pýtala.
12.03.2024 - 09:16:59
00
bodaj by si ich predal všetky ... čo pochybujem kedže je vela stránok a fór kde si ich ludia nájdu /dostanú zadarmo
nič v zlom avšak tvoje zdôvodnenie mi aj tak príde trošku úsmevné keďže takmer 3 tisícky na nový Nueron si predsa našiel
12.03.2024 - 09:23:09
04
kondvi napísal:
A čo je na tom? Win win pre obe strany. Za 20 ušetriš 80 a druhému to neprepadne.

Win pre 3 strany. Je to ako sprostredkovatelska provizia pre Canyon, za 20,- zozeniem dalsieho klienta a motivujem ho 80,- zlavou.
Kto si moze dovolit, tak kludne odmena za 0,-, no 20,- mi pride tiez fair. Keby k biku bol tovar (darcek), ktory preda, je to za jedno.
12.03.2024 - 09:32:42
01
tomtoylc napísal:
bodaj by si ich predal všetky ... čo pochybujem kedže je vela stránok a fór kde si ich ludia nájdu /dostanú zadarmo
nič v zlom avšak tvoje zdôvodnenie mi aj tak príde trošku úsmevné keďže takmer 3 tisícky na nový Nueron si predsa našiel


Teraz stojí skoro 3000 ale kupoval som ho za 2100. Aj tak je to veľa, vôbec neprotirečím. Svedomie ma hryzie dodnes. Ale kúpil som ho lacnejšie. A plán je nechať si ho aspoň ďalších 15-20 rokov. Bajk mám tiež ako mentálny relax, keďže som kancelárska krysa.
12.03.2024 - 09:36:32
01
Ahoj. Mna by ten kupon potesil.
Kupoval som synovi bajk a mne zatial kupony neprisli. Tak ked kupim sebe, tak hadam nieco pride, aby som mohol splatit GROŠ. ?

ivanio napísal:
Pokiaľ niekto chcete, pošlem do správy link na tu 100e zlavu. pre istotu edit: zadarmo
12.03.2024 - 10:03:06
00
Tecka napísal:
Ahoj. Mna by ten kupon potesil.
Kupoval som synovi bajk a mne zatial kupony neprisli. Tak ked kupim sebe, tak hadam nieco pride, aby som mohol splatit GROŠ. ?



mne kupón prišiel asi po 3 mesiacoch.
12.03.2024 - 10:07:32
00
Ja som za posledne 4 roky kupoval 2 Canyon biky (jeden za 4 a druhy za 7k), plus ine doplnky a nahradne diely za stovky eur a nikdy mi ziadny kupon neprisiel, fnuk fnuk :D
12.03.2024 - 11:02:13
00
uz to bude 5 rokov co som naposledy kupoval, to by ich mohlo napadnut ze mi maju poslat zlavu na novy :)
12.03.2024 - 11:07:57
00
mathoso napísal:
uz to bude 5 rokov co som naposledy kupoval, to by ich mohlo napadnut ze mi maju poslat zlavu na novy :)


A registrovali ste sa, či bez registrácie ste šli?
12.03.2024 - 11:09:31
00
keyboard_arrow_up