Ten problém s miestom na druhú fľašu na OIZe som ja vyriešili tak, že som vyvŕtal dierky do košíka, aby bol o centimeter nižšie. Potom je to akurát. Každý bike má nejaké tie chybičky, ale táto sa dá veľmi ľahko vyriešiť.
12.03.2024 - 22:51:07
02
foobar napísal:
zalezi ako sa k tomu postavia zakaznici - a podla reakcii to vacsina odmieta, takze integrovane vedenie cez hlavko moze dopadnut presne tak ako Trust vidlice ;)

V jednej z recenzii na novy Epic 8, hned som si na teba spomenul... :!:
"The S-Works’ integrated routing undoubtedly creates a cleaner and more elegant-looking bike. And multiple brands have told me that, given the choice, consumers strongly prefer a more integrated-looking bike."

lubo_j O kopci miesta a najma tej rezerve by som vedel rozpravat :-) Za sucha je samozrejme vsetko v pohode, ale pokial vstupi do hry blato tak sa to hned ukaze. A podla prvych foto vidim ze sa nic nezmenilo, to je s "rezervou" tak na 2,2" plaste...
bikerumor.com
13.03.2024 - 08:08:17
00
Kristina napísal:
ja som napočítala 7

Stale malo, je ich az 9, TyreWiz ;-) K tomu mat na pamati nabity garmin, telefon, sezonne svetla a zahrnme teda uz aj tepak. Nova doba, nova doba.. :whew:
hips.hearstapps.com
13.03.2024 - 08:25:33
12
Jaiub po 3 sezonach jazdenia 2.4 plastov som nemal ani jeden najmensi problem za ziadneho pocasia :)
13.03.2024 - 08:36:16
00
Neoplati sa vozit na tom epicu uz maly generator na chrbte?
13.03.2024 - 08:45:18
02
Skôr nejakú permanentne zapnutú indukčnú nabíjačku s dosahom aspoň 1 meter :lol:
13.03.2024 - 08:47:57
02
To neni zly napad, zaparkovat to na nejaku "podlozku" a mat vystarane ^_^
...Aspon ze to vydrzi viac ako 1 vyjazd, lebo sa to uz nebude priliz odlisovat od starostlivosti od e-biku :worried:
Uz sa ani necudujem tym multi nabijackam na axs...

lubo_j Pokial sa jazdi na domacom ihrisku, kedy poznas lokalitu, vies si zhodnotit a vybrat podmienky, tak ok. Ale pokial prides na pretek, kde podmienky nepoznas.... viem o com hovorim. Neraz mi to spravilo skrt...

Prílohy:

IMG_4154.jpeg
IMG_4154.jpeg 480.9 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil Jaiub dňa 13.03.2024 - 09:03:49, celkovo upravené 1 krát.

13.03.2024 - 09:01:49
00
Jaiub napísal:
V jednej z recenzii na novy Epic 8, hned som si na teba spomenul... :!:
"The S-Works’ integrated routing undoubtedly creates a cleaner and more elegant-looking bike. And multiple brands have told me that, given the choice, consumers strongly prefer a more integrated-looking bike."


a teraz si otvor pinkbike a pozri si preferencie tam.. a aby vyrobcovia neospevovali nieco, co im setri naklady, tak to by som sa divil :lol:
13.03.2024 - 09:03:41
01
Preferencie vieme aj tu, lenze par diskutujucich nerobi predaje... Asi z celosvetoveho predaja vedia lepsie statistiky ako my tu, takze nas nazor je im u prdele. To je ako ked prisla octavka s delenymi svetlami. Lavina hejtu na vsetkych facebukoch, recenziach, kde sa len dalo. Nemusime 2x hadat akych aut je stale najviac na nasich cestach, ze ano... ;)
13.03.2024 - 09:11:48
00
Ani neviem o akych svetlach hovoris, ale urcite nemaju ziadny vplyv na uzivatelsky komfort - narozdiel od itegrovanej kktiny v hlavovom zlozeni.

takmer 18tisic hlasujucich:
https://www.pinkbike.com/news/poll-how-do-you-feel-about-cable-routing.html
13.03.2024 - 09:17:24
00
ale no, odkedy mam integrovane kable v hlavovom, aspon sa pri servise nenudim, aj sa lepsie vyventilujem :-))). Ale teraz uprimne, zas tak casto to rozoberat netreba. Robite z toho vacsi problem ako je :-).
13.03.2024 - 09:43:22
08
Ja proti integracii nic nemam, len co preferujem je aby to popri funkcnosti aj dobre vyzeralo. Ziadne vycnievajuce krytky, diery jak svet, rozne ine "nevzhladne" riesenia... Co teda zatial nejaka polovica vyrobcov nepochopila :-) Zatial je to stale 1.gen. bikov, kde sa vacsina vezie na boome tohto pristupu, uvidime dalej ci a ako to uzivatelsky sprijemnia. Aj tie 29" boli v prvych rokoch neohrabane autobusy a teraz tu mame xc-cka s razvorom 1,2m a 66st. hlavovkami...
13.03.2024 - 09:51:55
00
Jaiub ty mas ale epic rocnik 2016, ktory ma oficialnu prechodnost plastov 2,2. Ja mam epic evo 2021, ktory ma prechodnost 2,4.
13.03.2024 - 09:56:32
00
Ja osobne tiež nemám problém s vedením cez hlavové z hľadiska funkčnosti, alebo servisovateľnosti. Áno, je to trochu zložitejšie ako vedenie vonkajškom, ale estetika a potom napríklad čistenie bajku je jednoduchšie. Ale to sú aj hydraulické brzdy v porovnaní s V-brake.
Z môjho pohľadu malej bajkerky môj problém s vedením cez hlavové spočíva v tom, že potrebujem predstavec s veľmi strmým sklonom. Teda medzi vývodom z hlavového a predetavcom zostáva doslova milimetrový priestor. Brzdová hadica a bowden od telskopky musia teda nejako bokom čo sa mi esteticky a ani funkčne vôbec nepáči.
Keď už vnútrom tak za mňa aj cez predstavec, alebo aj riaditka. Tu je však zatiaľ pre mňa výber produktov, ktoré by spĺňali moje osobné preferencie takmer neexistujúci.
13.03.2024 - 10:00:14
00
lubo_j napísal:
Jaiub ty mas ale epic rocnik 2016, ktory ma oficialnu prechodnost plastov 2,2. Ja mam epic evo 2021, ktory ma prechodnost 2,4.


Edit: mimochodom priechodnost noveho epicu uz tusim bola otestovana slusne:
https://www.instagram.com/p/C4VvQGzIBtY/
13.03.2024 - 10:02:22
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up