Ale dolezite je ze kuba ma stale pomerne velku armadu vratane letectva. Ale na zradlo nech sa nam sklada cely svet. A ked sa uz rozobera minulost komunistickych vrahov, tak nezabudnime na ich vyvoz krvavych komunistickych revolucii po afrike...
23.03.2024 - 21:26:42
09
dees napísal:
Kristina No Nemcom by som v úvodzovkach odpustil menej, pretože, v úvodzovkach, oni kúpili VIL zápalku, ktorou odpálil výstrel na Auróre. Svet by dnes vyzeral asi inak. Určite by bolo viac duší na tomto svete. A čo myslíš, Rusi nám odpustili, že sme ich napadli s Nemcami v 41-vom ? Všetko so všetkým súvisí a treba si povedať, kde je akási čiara, za ktorú viac do histórie nejdeme. Myslím si, že mi žiaľ nerozumieš. Svet nie je biely a čierny.

To je IMHO rovnaká rovnica ako keby si vinil Kisku, že vyhral prezidentské voľby, alebo že neumožnil Ficovi dostať sa na súd a urobil z neho zatrpknutého a zlostného mafiána, lebo neuspokojil jeho chuť po funkcii a dnes sme mu nemuseli čeliť ako 4 násobnému premiérovi a prokremľskej štetke?
Sťažuješ sa, že nemci porušili Ribbentrop-Molotov pakt, ktorý russi dobrovoľne podpísali a podľa ktorého rusi čakali, že si spoločne rozdelia európu? Russi napadli Poľsko, Fínsko, anektovalo Estónsko, Lotyšsko, Litva.
Takže vlastne za to, že slováci napadli russko sme teraz na russkom zozname nepriateľských krajín? Bingo!
23.03.2024 - 21:29:16
01
Kristina Ale ja to všetko viem ... ty proste nevieš po mne čítať. Ja píšem A a ty čítaš B. Najskôr si si ma zaškatulkovala a teraz sa nevieš z toho dostať. Ahoj.
23.03.2024 - 22:03:40
00
Pozrel som priebežné výsledky a zatiaľ sa potvrdzuje, že Slováci majú pekne vymrdané mozgy...
23.03.2024 - 23:00:02
06
Do druhého kola prezidentských volieb postúpia Peter Pellegrini a Ivan Korčok. Projekcia Denníka N po spočítaní 18 percent okrskov ukazuje víťazstvo Korčoka s náskokom takmer 3 percentuálnych bodov pred Pellegrinim.

https://dennikn.sk/minuta/3901271/?ref=ampm
23.03.2024 - 23:00:56
01
na sme projektuju vitazstvo Pelleho o 2%
23.03.2024 - 23:02:10
00
Ja tipujem tak o 10%
23.03.2024 - 23:11:44
00
tak či tak, pre-zi-den-to-ve skóre je masaker :facepalm:
23.03.2024 - 23:12:48
03
Harabin je uz oficialne out. Musel by ziskat skoro vsetky zostavajuce hlasy, aby postupil. Ziadne prekvapenie, mozeme ist spat |-)
23.03.2024 - 23:19:59
00
Ivan Korcok uz vedie :o :muscle:
23.03.2024 - 23:41:42
03
to podla mna nie je dobre. Prehra Pelleho moze mat mobilizacny ucinok. Keby vyhral, mozno by si ludia, ktorym sice az tak nesedi, ale viac ako Korcok, povedali, ze to ma v suchu a volit nepojdu. Takto sa obavam, ze to pojdu hodit Pellemu :-(
23.03.2024 - 23:44:16
07
Dá sa na to pozerať aj z druhej strany.
Mnoho ľudí bolo skeptických a neverili, že Korčok môže poraziť Ficovho koňa.
Teraz vidia, že aj táto možnosť je reálna.
23.03.2024 - 23:57:34
013
záleží na tom , čo urobia harabiňáci, či pôjdu voliť "dúhového", alebo sa na to vyserú ...
24.03.2024 - 00:00:14
00
dees Brics je Brics tvorený Brazíliou, Ruskom, Indiou and Čínou. Okrem Ruska, všetky firmy s potrebnými technológiami a tovarom predávajú aj v USA. Ak chcú predávať v USA naďalej, alebo obchodovať s USA firmami, nemôžu robiť biznis s Kubou. Tak skús porozmýšlať. Vieš čo je ale najväčší fail? Ľudia sa tu oháňajú demokraciou, ale zrejme ak v OSN hlasovalo dlhodobo za posledných 10 rokov za zrušenie embarga prakticky všetci, okrem USA a Izraela, ktorý sú proti, teda z nejakých 190 štátov, či koľko ich je v OSN, sú proti len 2, tak asi to je málo demokratické.

Srsen aký je teda rozdiel? Vidíš nejaký rozdiel medzi komunizmom a islamom, ktorý sa razí v už spomínaných krajinách? Si v pohode, že by zrazu tvoje dcéry a vnučky atď museli nosiť burky? Že by ich hocijaký chlap mohol znásilniť a ty si ich musel ukameňovať a jemu by sa nič nestalo? Že spravíš totálnu prkotinu a dostaneš 25 rán bičom? Že tvoje ženské potomstvo môže zabudnúť na to, že vôbec bude vedieť čítať a písať? Ako demokracia (aj tá už koľkokrát nie je demokratická, lebo buď máš ten "správny" názor a vtedy je to v poriadku, alebo máš ten zlý názor a musíš byť patrične usmernený), aj komunizmus, islam, kresťanstvo, monarchia atďs sú nejaké formy spoločnosti, ktoré sa pretavujú do vlády v tej ktorej krajine. Aj v tých superdemokratických USA ak si žena, tak v niektorých štátoch aj ťa znásilní otec, brat, dedo, strýko, alebo hocijaký muž, nemáš právo ísť na potrat, ak otehotnieš. Máš to dieťa vynosiť. Je to fér? Môžeš po vzoru našej političky Záborskej tvrdiť, že to je úplne v poriadku. Ja s tým súhlasiť nebudem.
Demokratické zriadenie je na tom rovnako ako komunistické. Obe zriadenia bojujú o to, aby ovládli svet. V rámci roboty som mal dosť kolegov z arabského sveta. Vieš čo mi všetci povedali? U nich nikdy demokracia nebola a ľudia v nej nevedia žiť a spôsobuje chaos a kopu mŕtvych.
Ja nehovorím, že islam je zlý, záleží aj na jeho forme. Tak isto je to aj pri kresťanstve.

V rámci demokracie, moje práva končia tam, kde začínajú práva ďalšieho.
24.03.2024 - 00:21:28
00
lol, to je brutálny mix, dobrú noc DJ :)
24.03.2024 - 00:35:43
07

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up