Pellegrini bojkotoval diskusiu s Korčokom v Exprese. Nebol v regiónoch, ako tvrdil, ale na Miletičovej v Bratislave.
Petkovi tecie do topanok a stavil na Ficovu radu - cim menej hovorit (pretoze sa omylom moze stat, ze povie niekedy aj pravdu - tak ako s "Chcem chranit vladu"),
len sa usmievat, ukazovat jamky a rozdavat karafiaty.
02.04.2024 - 14:18:46
08
Dnes by mala byť predvolebná diskusia Pelle-Korčok o 20:30 na Markíze s Kovačičom.
Tak snáď sa aspoň tam dostaví.
Podľa mňa počúval rádio s uchom pritlačeným o reprák, zapisoval, v hlave mu šrotovalo a teraz vymýšľa, ako to Korčokovi večer spočíta.
02.04.2024 - 14:30:28
09
Povinné počúvanie pre tých, prečo už aj Pellegrini ašpiruje na titul "vlastizradca roka".

https://www.youtube.com/watch?v=dlXoAhIOxds
02.04.2024 - 15:09:09
01
Minikin napísal:
len sa usmievat, ukazovat jamky a rozdavat karafiaty.


To ani nemusí byť Ficova rada. Jemu a jeho tímu je jasné, že v diskusii nemá šancu získať voličov, práve naopak, môže nejaké (malé) množstvo stratiť, tak dobre vie, že tam nemusí chodiť, lebo načo? Čistý a pochopiteľný, i keď podľa mňa neúctivý pragmatizmus. Sú to technokrati moci, nerobia zbytočné úkony. To nie je nejaké spontánne prezretie, oni dobre vedia, ako majú viesť kampaň.
02.04.2024 - 15:13:43
02
Mne to skôr príde, že oni nevedia čo majú robiť. Sú naučení, že najúčinnejšie je okydávanie súpera, sľubovanie a pod., čo im vychádzalo napr. v parlamentných voľbách. Teraz však chceli mať akože slušného spájajúceho kandidáta a on ním zrazu nie je, tak nevedia čo s ním.
02.04.2024 - 15:33:14
010
Ťažko povedať. Ja sa prikláňam k tomu, že vedia veľmi dobre, čo treba robiť - a aj to robia. Ale jasné, sú to iba názory, nikto do ich hláv nevidí... Určite však nesúhlasím, že Smer "je v panike". Keby aj vyhral Korčok, tak je to síce nemilé, ale nijako zásadne to neohrozí ani neovplyvní ten únos štátu, čo sa tu deje. A ako som užpísal, je celkom možné, že Ficovi sa bude hodiť mať aspoň jedného vnútorného nepriateľa ...
02.04.2024 - 15:41:09
00
To súhlasím. Prezident je symbol skôr pre zahraničie a aj pre občanov, pre ktorých je názor zahraničia dôležitý. Ale verím aj tomu, že ak to Pelle prehrá tak to bude začiatok konca koalície cez rozpad Hlasu.
02.04.2024 - 15:46:09
01
Komparzistov vyberal aj osobne Peter Pellegrini.

🔓

https://dennikn.sk/3917076/pellegriniho-volici-z-videa-su-herci-komparz-robia-aj-v-znamych-serialoch/?cst=09e0755f180585f16b1696e7d63351e2eb25936ca0a4c4770b384f4fcf690767
02.04.2024 - 16:05:00
01
Ked mafia pomaha mafii.
najvyssi-sud-zrusil-dozivotny-trest-pre-mafianskeho-bossa-obavanych-sykorovcov
02.04.2024 - 16:05:50
00
Šutaj Eštok platí „prezidentskú reklamu“. Môže to byť mimo zákon, takéto prehrešky má riešiť práve jeho rezort

https://www.startitup.sk/sutaj-estok-plati-prezidentsku-reklamu-moze-to-byt-mimo-zakon-taketo-prehresky-ma-riesit-prave-jeho-rezort/
02.04.2024 - 16:13:15
01
TA3 pridala video s PP pred 1hod. Hoci Korčok bol u nich o deň skôr.
Korčoka dusil o trochu viac ako PP.
thumb_up0thumb_down
02.04.2024 - 16:27:24
01
lukjur napísal:
To súhlasím. Prezident je symbol skôr pre zahraničie a aj pre občanov, pre ktorých je názor zahraničia dôležitý. Ale verím aj tomu, že ak to Pelle prehrá tak to bude začiatok konca koalície cez rozpad Hlasu.


No, ak Korčok vyhrá (čo si síce želám, ale obávam sa, že nevyhrá), tak to bude najmä ďalšie povzbudenie do nášho normálneho života. Momentálne je totiž rozloženie v spoločnosti veľmi vyrovnané. Už parlamentné voľby ukázali, že prodemokratická časť je veľmi početná - nezabudnime, že rozhodlo 0,6%, o ktoré SNS preliezla do parlamentu - keby získali menej, tak vládu zrejme stavia mladý Šimečka (iba 0,6% !) a že prodemokratické strany získali myslím najlepší volebný výsledok v histórii. Takže tie parlamentné voľby matematicky dopadli veľmi dobre a len skrátka štastena sa priklonila na stranu hentých vagabundov. Dá sa s tým žiť, majú väčšinu iba o štyri hlasy, to je nádejné.

Lenže ak tak dopadnú aj prezidentské voľby, že Pellé to získa len o pár prvých percent, tak síce to zase ukáže, že sme na tom nie tak zle a že prežijeme, ale skrátka to už bude pre ľudí viac demotivačné, Jeden shit sa dá prežiť, ale pri druhom v poradí už človek trochu začne strácať ochotu sa tými hovnami brodiť a začne čekovať len tak pre istotu ponuky realitiek v zahraničí ...
02.04.2024 - 16:53:06
08
Buďte radi, že nemusíte zaspávať pri svojich detoch a myslieť nato, že nič dobré ich nečaka. Je to čisto len môj problém a neželám Vám to. Ja som lahostajný tak potom čo Prezidetka, ked sa vzdala dalšej kandidatúry alebo tí čo lepili bilboardy, že po volbách nevíde slnko a čo tých dalších 2 mil Slovákov čo nevolilo ale tak treba si do niekoho kopnut. . Myslím, že som sa dosť angažoval ale prišiel ten zlom, že načo. Teraz vidím, že ludia su kvôli politike čoraz agresívnejší a vzťahy(rodinné,zamestanecké, kamarátske) čoraz povrchnejšie a prestáva sa komunikovať a s každými voľbami sa to len stupňuje pritom hmotne sa máme najlepšie v histórii. Toto, žiadny politik nedokáže len tak zmenit. Značná agresivita je zatial len na internete a socialnych sietach ale kludne to môže prejst do ulíc čo sa aj deje a verejného života, Stačí vidieť ako agresívne a arogantne sa správajú vládni predstavitelia ako Huliak,Taraba či Šimkovičová a presadzovanie ich videnia to tu nikdy nebolo. Ukážte mi jeden svetlý bod či už spoločenský ,ekonomicky alebo klimatický. Všetky tieto aspekty sa len zhoršujú. naviac nieje to len otázka Slovenska ale celého sveta. Globálne sa vzťahy len zhoršujú. A ak si myslíte, že Slovensko je jediné , kde to je zlé tak si začnite čitať aj iné európske zahraničné denníky. Bohužial miesto toho aby ludom záležalo na vztahoch tak každá strana si ide svoje mysliac, že jej videnie sveta prinesie pokoj a prosperitu.
02.04.2024 - 16:54:00
00
double,prosím ťa,už nehúl to svinstvo,fakt ser na to.
Dvihni v sobotu zadok,hoď to Korčokovi a potom sa choď bicyklovať,má byť fajn počasie-ver mi,že ak to spravíš,bude ti lepšie :nod:

čerstvé video:

Peter Tkačenko: Voľby vyhrá s najväčšou pravdepodobnosťou Ivan Korčok (FACE TO FACE)

https://www.youtube.com/watch?v=vZ9LO6ELNLM
02.04.2024 - 17:13:10
07
No napriklad, Edo dal tu Javorinu bez infarktu, co je krasny svetly bod a ukazka pokroku ludstva v preventivnej medicine 🙂
02.04.2024 - 17:19:20
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up