Malinovky Pellegrini zdražia!
09.04.2024 - 11:06:10
01
Mirec_K napísal:
Ako kresťan s tvojím videním sveta, ani Slovenska, nesúhlasím. Viera je vec A, vedenie štátu je vec B: Bohu, čo je božie, cisárovi, čo je cisárove. Že mám svedomie, a nechcem, aby mi štát prikazoval niečo, čo je v rozpore s ním je v poriadku, neznamená to ale, že niekto niečo vyhlási v mene Boha a ja pred ním pokľaknem. Už v minulosti tu boli takí, čo si svoje úchylnosti ospravedlňovali Bohom. Lenže s tými krestanmi to je ako s úplne každou inou skupinou - počuješ názory kričiacej menšiny. Ani kresťania nebudú jednotní čo sa týka názorov na jednotlivé témy. Tak pridám napríklad tu jednu z kresťanských výziev:

Otvorený list



Bola to len ukážka nejakého spektra tých ľudí. Môžeš to zobrať od človeka-kresťana, čo to vidí, že cirkevné zákony, príkazy, zvyklosti atď= štátne až po človeka-kresťana, čo si povie, že je to každého osobná vec, nemá problém s potratmi, homosexuálmi, atď... A máš čokoľvek medzi tým.
09.04.2024 - 11:16:45
00
bikemartin napísal:
Lož ako pracovná metóda.

Je symbolické, že Peter Pellegrini začína aj svoju prezidentskú kariéru klamstvom a podpisom antedatovanej listiny, ktorou údajne ešte pred voľbami poveril riadením parlamentu Petra Žigu. Teda, nedá sa mu to preukázať, ale logický záver je jednoznačný.

Pellegrini ešte v nedeľu tvrdil, že vo veci jeho nástupníctva na čele Hlasu a parlamentu sa niet kam ponáhľať. A keď sa v pondelok dozvie o ústavnom článku, podľa ktorého už nemôže vykonávať svoju parlamentnú funkciu, teda ani preniesť právomoci, oznámi nám, že to urobil už pred voľbami. :facepalm:
HA-RA-BIN po-ve-dal, ze je-ho zvo-le-nie je NU-LI-TNE
09.04.2024 - 12:05:39
01
bajkonur napísal:
U nás takto :D

https://domov.sme.sk/c/23313705/demokrati-kampan-rusko-ukrajina-kritika.html
Neviem, ci je toto na Slovensku dobry napad...
09.04.2024 - 13:31:52
04
Nie je. Zajtra o 10.00 majú mať k tejto skvelej kampani tlačovku.
09.04.2024 - 13:40:59
00
Hlina-super kritika voči vláde :y:

https://www.facebook.com/stranasas/videos/2671612539681482/
09.04.2024 - 13:43:18
40
Volodja napísal:
hra s výbušným ohňom + veľmi zlé načasovanie
09.04.2024 - 14:19:40
02
Volodja napísal:

neviem čo si predstavovali, keď to spustili počas prezidentských volieb
za mňa je to vedomá sabotácia, určite to pár ľudí presvedčilo ísť voliť "proti vojne"
09.04.2024 - 14:27:32
04
Keď už to subjektívne posudzujeme, za mňa je to skôr učebnicová ukážka Hanlonovej britvy - a je úplne nepodstatné, či to agentúra vylepila skôr alebo nie, na "kvalite" nápadu a reklamného posolstva to nemení vôbec nič ...
09.04.2024 - 14:36:12
00
Jaroh napísal:
Hej, toto s katastrom je nepochybne jeden z prvých krokov obmedzovani našich aktivít. Neobmedzí to pritom iba novinárov, ale aj cykloznačkárov, trailbuilderov, organizácie cestovného ruchu a pod. , množstvo ľudí a organizácií, ktoré sa hýbu okolo bicyklovania.
Už to začína a bude horšie. Ďakujme voličom Fica, Pellého a Danka.
V Čechách už majú kataster aj na mapy.cz a my naopak, ideme obmedzovať prístup k nemu.
registracia sa neda spravit? Easy steps,nestras
09.04.2024 - 14:37:55
00
Volodja napísal:

No priznám sa, že mňa osobne to vystrašilo, čo za sr4čky sú po billboardoch, som čakal na Uhríka alebo iných ruSSkých agentov, že už načisto stratili zábrany. Akože Demokrati idú pred EU voľbami cestou strachu. No dobre, tak uvidíme čo z toho. Pri terajšej nálade v spoločnosti, no neviem ...
09.04.2024 - 14:57:31
02
canopus napísal:
registracia sa neda spravit? Easy steps,nestras


Zatiaľ nevieme. Či budú chcieť iba údaje, alebo aj zdôvodnenie, že prečo potrebuješ, nevieme, či to bude nárokovateľné alebo výberové, zadarmo alebo za peniaze ...
Ale je zrejmé, že aj pri najjednoduchšej verzii - teda poskytnutie nejakých tvojich údajov - už štát bude vidieť, čo si vyhľadával.
09.04.2024 - 15:22:27
09
Samo Marec k Chmelarovi :)
https://www.facebook.com/proud2bbabrak/posts/pfbid0326MDMyKzzogVMDSBJQKanuzDQ3gftf46DUXf2JPncYLHMTJQmVETe3bP3z5UAR7Fl
09.04.2024 - 15:28:50
03
Strenki napísal:
No priznám sa, že mňa osobne to vystrašilo, čo za sr4čky sú po billboardoch, som čakal na Uhríka alebo iných ruSSkých agentov, že už načisto stratili zábrany. Akože Demokrati idú pred EU voľbami cestou strachu. No dobre, tak uvidíme čo z toho. Pri terajšej nálade v spoločnosti, no neviem ...


Hned ako som to prvotne zachytil som googlil a velmi rychlo sa dopatral k infu ze to je len prva polka kamoane a pointa ma byt pozitivna… 😅 ale sam neviem co si o tom mysliet a nepokladam to za stastnu komunikaciu… 🤔
09.04.2024 - 15:31:16
00
Jaroh napísal:
Zatiaľ nevieme. Či budú chcieť iba údaje, alebo aj zdôvodnenie, že prečo potrebuješ, nevieme, či to bude nárokovateľné alebo výberové, zadarmo alebo za peniaze ...
Ale je zrejmé, že aj pri najjednoduchšej verzii - teda poskytnutie nejakých tvojich údajov - už štát bude vidieť, čo si vyhľadával.


Este ze je svokor geodet 😅 geodetom asi pristup nezrusia 😅
09.04.2024 - 15:32:34
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up