Srsen napísal:
napr aj Zoro im robí PR a určite nie zadarmo, vlastne priťahujú hocijakú ľudskú špinu

No pokial je Zoro spolumajitel Hlasu, tak zadarmo isto nie... :smoke:
11.04.2024 - 22:16:12
03
Húliš?😉
Reakcia na 3jalo3....
11.04.2024 - 22:16:18
21
Večná škoda, že borci čo pustia do sveta takýto žblebt takmer bez výnimky použijú len minimalistický abstrakt, ale nikdy nie rozšírený obsah z prednášky Korelácia a kauzalita z Fakulty aplikovanej štatistiky Vysokej školy života :tmi:

Po udalostiach posledných mesiacov sa už teraz teším na rapídnu zmenu v demografickom trende, lebo mládež sa bude priam trhať priviesť do tejto spoločnosti čo najviac potomkov - jedine žeby nie ...
11.04.2024 - 22:17:07
07
Srsen napísal:
OK, a teraz čo presne má s tým Heger ?

Keďže štatistický úrad uvádza, že rozhodujúca bola kritický nízka pôrodnosť,tak asi málo tr*kal alebo si veľmi dával pozor😉
11.04.2024 - 22:20:09
07
to je tak ked niekomu ***** od pasa dole ale v kotrbe...
11.04.2024 - 23:14:53
01
Taký trochu dlhší status-po prečítaní je človeku až ťažko,že aká zgerba nám tu teraz vládne :(

komentáre pod statusom sa tiež oplatí prečítať

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02GDRkAufAieenWCwWaS5xcSJUo7ybW8n1keLFw5UogAqdLGRMKDgCT8AuQEMdfECil&id=100089966184789
12.04.2024 - 07:00:42
08
https://e.dennikn.sk/3936876/ekonomicky-newsfilter-fico-uz-zmrazenie-europskych-penazi-zjavne-berie-ako-istu-vec/
12.04.2024 - 07:13:40
02
aj ja dufam,ze ich zmrazia,na 3,5r,a dufam,ze vsetky € z EU fondov. Nic ine si nezasluzime
12.04.2024 - 07:15:19
011
Problem je v tom, ze ludia to nepochopia a budu kricat "EU zla", nie "Fico zly". Ku tomu si pridaj este vlny utecencov z UA po prehranej vojne, potom sa toho chytia strany a "z vole ludu" tu o par rokov bude referendum o vystupeni z EU. Krasa...
12.04.2024 - 08:10:27
02
Ma to len jednu chybicku, ze efekt sa naplno prejavi az za dlhsi cas. Ona aj corona zacala uz za Pelleho, prvy vyhlasil mimoriadnu situaciu, vid pamatne videjko so Sakovou kolko yo bude stat a kto si dnes na to spomenie? Fico priamo obral na druhom pilieri ludi o neuveritelne miliardy a uplne bez zaujmu. Stat este chvilu pojde samospadom, zosype sa az za par rokov, vid nase mosty na ktore sa serie odkedy ich postavili. Pricina/nasledok sa v politike prejavuje az po mnohych rokoch a aj to este treba stipku inteligencie, aby to clovek pochopil a vyhodnotil. Na SK nemozne, tu sa predsa hrdime nazormi, yebat kauzalitu.
12.04.2024 - 08:13:40
29
Este stihnu aj znizit kvorum na referendum a bude to v zadku
12.04.2024 - 08:39:31
01
Fico a spol. majú len jedinú úlohu-presadiť zákony tak,aby už nikdy a nikto z "našich ľudí" nešiel pred súd a už vôbec nie do basy-napr. Výboh v Dubaji už netrpezlivo čaká,kým sa bude môcť beztrestne vrátiť na SK,aj mnoho iných ...
Je naivné predpokladať,že sa tohoto cieľa vzdá,on je tiež len figúrka na šachovnici :^)
Jediné riziko prepadnutých eurofondov je v tom,že už si nebude môcť kúpiť dostatok tupovoličov,preto tak zúri :!:
12.04.2024 - 09:05:39
06
Neviem ci som to len ja nepostrehol (posledne dni som bol pracovne viac vytazeny), ale kde je opozicia? Kricia na tlacovkach preco nam maju prepadnut peniaze z EU? Lebo ak nie a jediny kto tu krici na tlacovkach, videach na YT je Fico a jeho banda tak sa potom uz fakt necudujem, ze mu to slamozruti uveria a ochvilu budu vykrikovat ako je ta EU zla a aby sme z nej okamzite vystupili. Ked uz mame k dispozicii list z EK preco ho niekto sikovny nesiri po nete? Ku mne sa dostal len vdaka tomuto vlaknu cez otvoreny clanok. XY ludi sa k nemu nedostane a aj ked ano nevie si ho prelozit. Tak potom ako tu chcu bojovat proti tomu zlu? Jedine o kom som pocul posledne dni boli Demokrati a ich billboardy, nic viac.
12.04.2024 - 09:32:34
012
opozicia je slaba. Prilis dobrucka, hlavne nikoho neurazit. Som zvedavy, ci Demokrati do toho prinesu trocha agresivity (ale nie na Matovicov styl).

A hlavne si musi opozicia zacat, alebo viac platit reklamu na socialnych sietach. Stale na mna vyskakuju Smer, SNS, dezolati a pod. Ziadna opozicia. Ludia, ktori nemaju zivot, alebo peniaze, hladaju zabavu na internete a jasne, ze klikaju a sleduju, co im vyskoci pod nos. A opozicia to nie je. Akoby nechapala silu socialnych medii. Ano, publikuju toho kazdy den dost, ale len vo svojej bubline. To nema efekt. Presviedcat presvedcenych je zbytocne.

Aj ten komunikacny styl je taky, ze na diskusiu do kaviarne fajn. Ale oni musia ovladnut davy, ak chcu uspiet. Hlavne ludi, na ktorych platia jednoduche frazy a gesta. Ludi, ktori nedokazu analyzovat komplexnejsie informacie a fakty. Darmo budu "Jozkovi od lopaty" vysvetlovat II.pilier a fungovanie trhov, ci konsolidaciu verejnych financii. On to nikdy nepochopi. Na taketo komplikovane problemy treba vytvorit jednoduche uderne hesla, ktore mu ukazu, ako sa to dotkne jeho samotneho. Takym "ovladacom davov" bol asi jedine Matovic. Ale vdaka svojej povahe sa uz uplne odpisal, nikto ho neberie vazne. Jeho kampan proti Pellegrinimu nemala ziaden ucinok.
12.04.2024 - 10:03:02
06
Nie som síce odborník, ale bojím sa, že bez eurofondov ani výtlky na cestách neopravíme ... a o kanalizácii a prípadne rozvoji dedín nebudme môcť ani snívať. Nie som si istý, či je to niečo čo sa prejaví až o X rokov... druhá vec je, že Smer to odkomunikuje tým štýlom, že za to môže dzurinda a matovič ... napr už len preto, že nás zaviazali nejakými míľnikmi (aj špeciálna prokuratúra)
12.04.2024 - 11:51:54
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up