suhlas, Fallout je fajn, a aj s tou hlavnou babikou s velkymi ocami jak Alita, neviem ci ta herecka nie je AI :?:

Prílohy:

Untitled.png
Untitled.png 76.91 KiB thumb_up0thumb_down

21.04.2024 - 23:56:22
00
Spoilujes jeden z naj zaberov z toho serialu.
Keby som tu prvu cast nevidel, asi by som ti nebol vdacny, ze som ten paradny zaber uvidel na low res fotke vo fore. Mozes oponovat ako chces, je to bezohladnost.

Ale k veci. Za serial som strasne rad, po sklamani Nadacie a zatial nevyraznych 3 telesach je toto velke zadostucinenie a najdostojnejsia adaptacia videohry, aku som videl. Hry som hral 3, 4 a New Vegas. 4ka je moja najoblubenejsia hra vobec a prave na nu sa to cele dizajnovo aj najviac ponasa.
Mam este 3 casti, davkujem pomaly, 1 cast na den :)
22.04.2024 - 16:53:11
06
Este k tomu Problemu 3 telies, davnejsie tu bolo jeho nepochopenie (konkretne toho, ze tento problem nema analyticke riesenie)...pekne vysvetlene Neilom deGrasse Tyson.
thumb_up0thumb_down
23.04.2024 - 16:28:55
00
Problem troch telies v tych knihach ma len zanedbatelny, podruzny vyznam.
23.04.2024 - 16:36:04
00
Fallout som pozrel na 3x. Proste ma to chytilo a po 3 večeroch, som pozrel všetkých 8 dielov. Som rád, že Prime Video vypustí všetky diely naraz. Teším sa na druhú sériu. Snáď bude pokračovať v meste (New Vegas), ktoré bolo na konci seriálu vidieť. Inak hry som nikdy nehral. Čo som ale čítal recenzie a rozbory, tak film je voľným pokračovaním po udalostiach v hrách.

Taktiež som si pozrel aj obe série Halo. Tu som taktiež hry nehral, takže nemôžem porovnávať. No hráči sa sťažovali, že seriál nemal s Halo nič spoločné. Mňa bavili obe série a seriál som si užil. Sral ma len fakt, že na každý diel, som si musel týždeň počkať.

Ďalší skvelý seriál na Skyshowtime, je Tulsa King. Stallone tu hraje mafiána, ktorý musí začať od začiatku vo vyhnanstve. Na fórach som našiel informácie, že by sa mala chystať aj druhá séria.

Na Prime Video som videl ešte 2 série seriálu Reacher. Ten seriál bol nabitý akciou snáď v každej jednej epizóde. Fakt super, veľmi som sa pri tom bavil. Seriál bol natočený podľa kníh o Jack Reacher-ovi od spisovateľa Lee Child. Tých kníh je 29. Preto verím, že ešte nejaké tie série budú natočené.
24.04.2024 - 23:08:03
02
Fallout po dvoch dieloch nič moc, scenáristický odpad, trpím pri tom.
Naviac ten Maximus je totálny neherec, strašné..
25.04.2024 - 10:39:39
00
Fallout - zatial som videl 1. diel a veru akosi ma to neberie (hry som nehral)
Halo - videl 1. seriu a celkom fajn, urcite pozriem aj druhu (hry som nehral)
Tulsa King - fajn, to ma bavilo, druhu seriu (ak bude) si urcite rad pozriem
Reacher - prva seria celkom usla a tesil som sa na druhu, ale ta sklamala. Prva seria bola super do 2/3 (nepamatam si to presne), zaverecne diely ma trochu sklamali. Druha seria tiez zacala dobre, ale od polovice ma to akosi nebavilo, strasne sa to uz odtrhalo od reality.

Teraz mam rozpozerane Tokyo Vice, prva seria bola super, druha sa po 3 dieloch tvari tiez dobre.
25.04.2024 - 10:51:15
01
ak máte niekto rád drámy, toto vás zaujme. Alycia Debnam-Carey v úplne inej úlohe oproti FTWD, výborne sekunduje Sigourney Weaver
https://www.csfd.cz/film/1182324-ztracene-kvetiny-alice-hartove/prehled/

ešte jeden výborný seriál z austrálskej produkcie, skôr taký dobrodružno-romantický, ale bavilo
https://www.csfd.cz/film/1432440-ferina-lisak/prehled/
29.04.2024 - 09:20:02
00
https://www.csfd.sk/film/1502438-nas-svet-plny-zivota/recenzie/
29.04.2024 - 10:13:28
00
keyboard_arrow_up