nemal ten dráčik skrachovať?Dezolatske reči a hned rekordný obrat https://www.finstat.sk/46118985
SnS a medvede je len na odpútanie pozornosti. Si naštudujte prečo chce Fico stavať PPP cez Čínancov. Tu su peniaze. Nebude to tým,že stavajú rýchlo
23.04.2024 - 16:00:25
00
Toto si ale v určitom ohľade zaslúži obdiv - myslím že nikdy nedokážem v plnom rozsahu pochopiť, ako človek s takýmito myšlienkovými pochodmi a všeobecným rozhľadom dokázal vybudovať bez irónie hračkárske impérium ...
23.04.2024 - 16:02:50
04
v normalnej spolocnosti by bol Dracik za to co predvadza na svojich strankach uz davno vytapetovany novinami vo vykladoch. Pretoze by nemali nie len zakaznikov ale ani dodavatelov
na Slovensku nie je normalna spolocnost a je to tu obratene naruby. To bude tym, ze
1) tu kde kto instalovany do vysokej statnej funkcie dostaval znamky do indexu za podradny bakšiš
2) sme sa vo velkej miere za 35rokov samostatnosti nenaucili byt zodpovedni za svoje zivoty a mame pocit ze sa niekto iny musi o nas postarat
3) bod 2 sposobuje ze slovac je nachylna na vzletne reci, pricom nekriticky vystupuje voci tym, ktore svoje slova nedodrziavaju
4) politika sa u nas vyvinula do formy urcitej klubovej prislusnosti... podla hesla: fandime svojim a nevadi ze "hraju" pi*u
5) dlhodobo zlyhava skolsky system... snazime sa nalakat do skol kvalitnych ludi na 800eurove platy. KVALITNYCH. For sure.
6) hocijaky ozran ma pocit, ze mu spolocnost nieco dlhuje, pretoze ani po 20 rokoch v EU este stale nezaraba ako rakusak, a politici ho utvrdzuju v tom, ze za to on sam predsa nemoze
7) do toho vsetkeho - do tychto 6 bodov sa tu "hromadne rozdali" pocitace a mobily s pristupom na internet 24/7, kde ma kazdy druhy pocit, ze si moze ulavit podla lubovôle a je strasne urazeny, ked mu povies ze jeho nazor je p*covina. Potom zacne tliachat nieco o demokracii
23.04.2024 - 16:26:18
818
double napísal:
nemal ten dráčik skrachovať?Dezolatske reči a hned rekordný obrat https://www.finstat.sk/46118985
SnS a medvede je len na odpútanie pozornosti. Si naštudujte prečo chce Fico stavať PPP cez Čínancov. Tu su peniaze. Nebude to tým,že stavajú rýchlo

Keby ľudia mali prehľad, rozum, kritické myslenie, chápali aký morálny mrzák, kolaborant, extrémny požierač dezinfo a neviem čo ešte je majiteľ Dráčika. Ak by im skutočne nebolo jedno, kde míňajú svoje peniaze, Dráčik by už neexistoval. Ale tu sme na Zlovensku, kde zlo totálne mláti dobro a zdravý rozum na kašu. Je to desivé v akom stave je táto krajina. Môže za to Fico (a politici z jeho prúdu. V koši je aj Radačovský, Huliak, Blaha, Uhrík, Taraba aj Edko atď atď), covid a ruSSká hybridná vojna.
My sme tiež nakupovali v Dráčiku. Od covidu keď začial tie hnusné bannery písať, tak ani euro. Nuž ale obecný ľud to vidí ináč (resp. nevidí absolútne nič, volič je h***o). Určite tam chodí nakupovať aj kopec ľudí voličov opozície, resp. nevoličov, lebo netušia. Nestarajú sa a nezaujímajú sa o veci verejné.
23.04.2024 - 17:05:48
312
“Si naštudujte prečo chce Fico stavať PPP cez Čínancov. Tu su peniaze. Nebude to tým,že stavajú rýchlo”

nie nebude, bude to tym, ze za A: to su peniaze a za B: sikmacom je jedno, ze to budu posielat na ucet v Karibiku

slniecko a more, to maju socani radi, ved to poznas 😉
23.04.2024 - 17:49:10
00
Aj v Čiernej Hore stavali diaľnice Číňania...
23.04.2024 - 17:58:10
04
Prah tolerancie priemerného Slováka je nastavený oveľa vyššie ako vo vyspelých krajinách. Žiaľ aj v "lepších rodinách", ktoré celý život volia SKDU, SAS, PS a nedávno Korčoka, to niekedy stojí za "vyližprdel". Poznám to na vlastnej koži, to relativizovanie niektorých neduh spoločnosti mi občas hlava neberie.
23.04.2024 - 18:02:29
02
(k vystavbe s Cinanmi)
Mat cinske banky za veritela statu by som fakt nechcel. Pisal som to v minulom prispevku, potom sa necudujme, ze stratime suverenitu v rozhodovani. A do konzorcia sa ani europske ani americke banky nebudu hrnut, tak si zahrame vabank. Skoda, ze sa nepoucime z Grecka, tam to v pristavoch skusili.
23.04.2024 - 18:08:18
16
Zazil som ludi vo veducej funkcii, co sa otvorene chvalili tym, ze si potrebny diplom kupili v Sladkovicove. Poslali peniaze a index, prisiel diplom. Viete si asi predstavit, ako vyzeral ich pracovny vykon a vysledky...
23.04.2024 - 18:10:56
01
Dudo vela napovie uz vykon cinskej firmy pri stavbe elektricky v Petrzalke...

Kazdopadne smerohlasne PPP projekty su ekonomicky nezmysel, prezierenie si vlastnej buducnosti.
23.04.2024 - 18:14:31
02
I'm to ask Našiel, ako to je/bolo v tej Čiernej Hore:
https://www.trend.sk/spravy/dialnica-ekonomickeho-pekla-ako-cinsky-dlh-balkane-zmenil-prekliatie
23.04.2024 - 18:16:42
36
Na TA3 dnes večer o 19:50 Harabin, Huliak a Vančo (PS). Som zvedavý, koľko minút vydržím...
23.04.2024 - 18:47:48
00
A teda ešte k tým dialniciam, v článku z Trendu: "Cena cesty sa vyšplhala na 20 miliónov eur na kilometer, čo je najviac na svete."

Dnešné správy, pokračovanie R1 BB-Slov Ľupča, niečo nad 3 km, 87 mil euro+DPH
/áno, netuším, ako sa (ne)počítajú mosty, ani nezohladnujem inflaciu či časové hladisko/
23.04.2024 - 18:55:13
01
Ta R1 Pri Ľupči ma aj prelozku cesty prvej triedy, preto je ta cena na km Rky taka vysoka.
23.04.2024 - 19:47:47
00
MageZ napísal:
Zazil som ludi vo veducej funkcii, co sa otvorene chvalili tym, ze si potrebny diplom kupili v Sladkovicove. Poslali peniaze a index, prisiel diplom. Viete si asi predstavit, ako vyzeral ich pracovny vykon a vysledky...


No nieje to na chválu ale ja som tam studoval jeden rok. Ten som ale nedokoncil z urcitych dovodov:)
Dobre to bude. Do roku 2030 zo Ziliny do Polska po dialnici. Aj z Bb do Ruzomberka aj Turany Hubova budu. Dokonca aj tunel popod karpaty bude.
23.04.2024 - 19:49:41
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up