Nejdem tych mestskych obhajovat, ale bohvie, co riesili a takto nezablokovali aspon elektricku. Na druhej strane by tiez zablokovali cyklopruh, ak by zastavili na kraji cesty alebo jazdny pruh, tak neviem co je lepsie. :D
20.04.2024 - 23:23:00
00
Kľudne mohli ostať stáť na ceste na opačnej strane. Autá ich stále mohli obísť po električkovej trati, ktorá je v úrovni s vozovkou. No tu je cyklopruh nad úrovňou trate, takže cyklista musel zosadnúť a zísť z obrubnika a zase na neho vyjsť.
20.04.2024 - 23:40:21
00
O parkovisku za budovou určite vedia aj mestskí policajti
21.04.2024 - 00:20:03
02
Je tam aj video ako ho ozivovali:

https://www.cas.sk/clanok/2909935/dramaticka-zachrana-zivota-bratislavski-zdravotnici-boli-pri-zrazenom-cyklistovi-skor-ako-sofer-vystupil/
21.04.2024 - 13:57:48
00
iron.hide napísal:

Tak snad sa im ho podarilo nakoniec zachranit a este viac dufam, ze to bude pre cyklistu dostatocne memento, pretoze tam jazdit si naozaj vyzaduje znizeny pod sebazachovy...
21.04.2024 - 14:55:18
00
Podľa toho, čo bolo na videu, som dosť skeptický....🤔
21.04.2024 - 15:05:24
00
Takto to dopadne, keď je niekto lenivý ísť podchodom. Určite sa na lavej strane inak neocitol, jedine, ze by bol ozaj na hlavu. Pri obi zvyknú byť takíto kaskaderi, či už peší alebo aj na bicykli. Darwinizmus v tom najlepšom.

Chodieval som tak každé ráno do práce a vždy som bicykel radšej preniesol chvíľu na pleciach (alebo potlacil po rampe) ako ísť krížom cez 6 pruhov.
21.04.2024 - 15:53:03
00
Týmto úsekom jazdím 90% svojich výjazdov na bicy smer Pristavná. V týždni odbočím z Bajkalskej na Mlynské cez víkend idem až k diaľničným rampám s tým, že stále idem plynulo po mestskej komunikácii, ktorá prepája Bajkalskú a Prístavnú smer centrum. Je to tam trochu chaotické, ale nikdy sa mi tam nestalo, že by to bolo na kolíziu. Ono keď idem na tú Prístavnú tak mám vystretú ľavú ruku po celú dobu kým, nemienime výjazd na Prístavný most, lebo ten preplet je najrizikovejší takže si vodičov pekne upracem za seba, ktorí by inak mali nutkanie mi to ešte strčiť pred nosom na most.
Preto nechápem ako ho tam mohol takto nabrať.
21.04.2024 - 16:04:00
01
JOLI napísal:
Týmto úsekom jazdím 90% svojich výjazdov na bicy smer Pristavná. V týždni odbočím z Bajkalskej na Mlynské cez víkend idem až k diaľničným rampám s tým, že stále idem plynulo po mestskej komunikácii, ktorá prepája Bajkalskú a Prístavnú smer centrum. Je to tam trochu chaotické, ale nikdy sa mi tam nestalo, že by to bolo na kolíziu. Ono keď idem na tú Prístavnú tak mám vystretú ľavú ruku po celú dobu kým, nemienime výjazd na Prístavný most, lebo ten preplet je najrizikovejší takže si vodičov pekne upracem za seba, ktorí by inak mali nutkanie mi to ešte strčiť pred nosom na most.
Preto nechápem ako ho tam mohol takto nabrať.

Tak asi zbytocne hadat, ale je to naozaj zvlastne = za predpokladu, ze cyklista mal namierene na Pristavu (jediny "legalny" smer), tak sa mal drzat pri pravom kraji vozovky, ale tak to nevyzera a uz aj mne pride pravdepodobnejsie, ze tam jednoducho prechadzal cez Bajkalsku - prave v mieste padu je najvhodnejsie miesto, bez obruvnikov a nutnosti zosadat ...
21.04.2024 - 16:40:11
00
pickup zmrd

https://www.youtube.com/shorts/e0YAPY5SII8
24.04.2024 - 09:06:00
00
Predpokladám, že to biele auto pred pickupom si si nevšimol, ako zrazu skočil na brzdy.
24.04.2024 - 16:17:00
00
takze riesenie je fuknut to bez akehokolvek znamenia cez dva pruhy az za krajnicu?
24.04.2024 - 16:22:34
02
Myslím, že možno aj tu smerovku použil. Svetlo mu začne blikat.
24.04.2024 - 17:11:04
01
Keby sa preradil len o jeden pruh, tak dajme tomu, ze prehliadol motorkara v mrtvom uhle, ale to co predviedol bol cieleny utok / snaha o zablokovanie motorkara za kazdu cenu (siel az na krajnicu). Len jedinec co nevie soferovat a pravidelne tu trolluje to moze obhajovat.
24.04.2024 - 17:22:20
01
a dalsia vec ze bol na nom nalepeny ako by boli spojeny ako dve vlakove supravy... To ze asi biely tiez nebol uplne mentalne zdravy (a pravdepodobne isiel zamerne pomaly v lavom pruhu), neznamena ze ten v pickupe za to ze ohrozil motorku, nemohol + to vyzera ako umysel od neho , ale mozno iba spanikaril.... Na druhej strane neviem od kial to je ale u nas, by si na dialnici z prava obiehat nemal... Tak napokon sa tu mozno zislo viacero "faktorov". Tazko z tohto kratkeho videa robit zavery...
24.04.2024 - 17:26:02
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up