najskor chcem vyjadrit velmi velke podakovanie najsamlepsej roztleskavacke-Martinkaa-DIKY!

Ak to bola tá baba ktorá išla po trati a povzbudzovala (stretol som ju v tom nechutnom kopci pred Homôlkou) tak to bolo super, som si myslel, že to je nejaká náhodná turistka :-)
01.09.2008 - 00:14:58
00
mne sa Dubnicky maraton tiez velmi pacil, bol som na Klasiku. bol to sice "uz" moj druhy maraton, ale napriek tomu som ho isiel len tak lazo plazo. ziadne dupacky, hlavne si to uzit a neprist do ciela posledny :) na zaciatku som bol nejaky tuhy, ale po zjazde do Omsenia a naslednej obcerstvovacke som sa nejako rozbehol. obcerstvovacky boli inak super, stravil som tam nemalo casu. a ta na Homolke... :) zjazdy boli tiez super a aj z tych luk bol perfektny vyhlad. aj ked teda neslapali sa zrovna lahko. o rok urcite pridem zas!

co sa mareceja tyka, tak sme sa vecer v BA este pre istotu stavili na pohotovosti. po vsetkych moznych CTckach, rontgenoch a vysetreniach a konstatovani, ze na nich nic podozrive nie je, si ho tam predsalen nechali na pozorovanie, lebo sa im zdal byt trosku pomotany, co ste si asi vsimli aj vy, ktori ste s nim hovorili :) behom 2-3 dni by mal byt uplne v poriadku a doma, takze potom urcite sam napise, ci uz nieco VIE :)
01.09.2008 - 02:42:56
00
... http://the.mtbiker.sk/index.php?modul=c ... 1220211767

fotky z HARD-u - serpentíny v Tepliciach a lúčka v Omšení
01.09.2008 - 09:24:24
00
Juch ..super bolo..čo sa trate týka, vedel som čo kde číha /s výnimkou miestnych detí Horná poruba,Iliavka čo sa motali po ceste a trebalo na ne kričať/..díkec ze odstránenie toho kameňa v zjazde do omšenia..som ho čakal a nebol, veľké plus..a tiež díki za vetrík na lúkach..niekomu možno vadil, mne padol vhod..príjemne chladil..
Tí čo odhadzovali bordel po trati, nech si vstúpia do svedomia a naučia sa chovať alebo nech sa nezúčasťňujú..pohľad to nebol a nie je/po včera/ veru pekný..keď si chcú špiniť nech si špinia svoje kopce u nich doma/ironicky/..
A pocity..výsledok zodpovedal príprave,štartoval som úplne od chvosta a to bola radosť lámať pretekárov v celom tom tiahlom stúpaní na kamenné vráta..a velké dík šialencom 796 a 818, ten zjazd do Kolačína sme leteli ozaj pekelne :twisted: , následne ste ma zneužili na asfaltke ako ťahača :cry: a škoda, že bolo to auto v zákrute a museli sme zastať,už som nemal síl na attack..každopádne 7-mi dojsť s časom 2:26... je ako dojsť naraz :wink:
Nakoniec teda 33 na Basic. Mohlo byť lepšie, ale už viem čo rozbíja najviac..služobné cesty..
Gratulujem všetkým čo prišli do ciela a odnášajú si množstvo krásnych zážitkov..veď pre ne ste sem prišli :)
Nakoľko sa neorientujem..pán Marecej, to bol taký pochudlý chlapec a v cieli mal obe kolená ofačované?? To som len krútil hlavou..ou,ou. :oops:
Quasko..teba som poznal díki čiernej orce /z neakej fotky súkromné výjazdy TN/ som ťa zdravil hned po štarte /že čierna Orbea to musí byť len Quasko z fóra/ :lol: Dobre si došiel..na to že ciguješ :wink:
I taká skupinka asi 10 ľudí mi bola povedomá /biely Lapierre, krásny stroj,i ten červený zo sakalaka/ len čo sa budem vtierať :lol:
A i tá dievčina z občerstvovačky v Hornej porube je Novodubničanka..tak prídte i o rok :lol:
01.09.2008 - 10:47:22
00
Toto bol moj 1. maraton..a myslim ze bol fajn.B-D
Sice som skoncila na 182.mieste na BASICu ale aj tak som spokojna..
Asi pojdem aj na buduci rok..B) :lol:
01.09.2008 - 11:49:07
00
Moj 1. maraton, basic sa mi napriek mizernej kondicke zdal kratky, tak som si naordinoval KLASIK s cielom prist do ciela vcelku a v casovom limite. Siel som na krosovom biku s drobnou upravou: 26" MTB kolesa, pricom som z neho vytriasol iba jedinu skrutku :) (z krytu prednej pily). Obcerstvenie (vratane bororo-stimulacie na baske :D) ako aj znacenie trate bolo uplne super, len v zavere na asfaltke som si na 2 krizovatkach nebol tak celom isty. Povodny plan som prekrocil o takmer 2 hodiny s celkovym casom 6,034 hodiny vratane cca polhodinoveho flakania sa na obcerstovackach (najviac som sa zdrzal pri kolacikoch ;) ) Bolo to perfektne stravenych 6 hodin na biku a bez jedinej cigarety, dokonca este cca hodinu po prijazde do ciela som vydrzal byt zarytym nefajciarom :twisted:
01.09.2008 - 14:33:57
00
... http://the.mtbiker.sk/index.php?modul=c ... 1220211767

fotky z HARD-u - serpentíny v Tepliciach a lúčka v Omšení


V tom Omseni som si vas ani nevsimol, ze tam stojite...ste boli nejako ticho :lol:
01.09.2008 - 14:55:44
00
Zopár fotiek z pred a zo štartu hard kategórie:

http://picasaweb.google.sk/MRK.Estel/DubnicaMTB_30_8_08
01.09.2008 - 17:47:43
00

V tom Omseni som si vas ani nevsimol, ze tam stojite...ste boli nejako ticho :lol:


ale ve doni tam ešte neboli vtedy nie? :)
01.09.2008 - 18:06:19
00
Foxino, aspoň niekomu to zapaluje.... :roll:
01.09.2008 - 22:32:27
00
:cry: nema niekto super hyper fotku(y) s bikerom na striebornej najrychlejsej na svete Meride? :D cislo 502
02.09.2008 - 11:30:25
00
Ja som celkom rad ze Martinkaaa na stojke z Ilavky neodfotila (neuverenila) strhaneho typa tlaciaceho najkrajsiu (jedinu) Orbeu zo startovneho pola :lol: :lol: :lol:
02.09.2008 - 11:40:10
00
prave som dokukala konnkyho fotose, heh mlady Papierre by sa mohol premenovat na Orbeu ( muheheh :twisted: ), a Iceman na Scotta ( 8) ) ... kto tam komu este robil stojan? :D
.
ps: skromne hodnotim, ze Dubnica je najkrajsia trat aku som kedy (zatial) na maratonoch sla :wink:
(ps2:oznacenie trate si zasluzi navrh na vklad do knihy vzorovych prikladov ako sa to ma 100% bezchybne robit - klobuk dole chlapci "thumbs up")
.
ps3:kde boli tie viecere nezjazdne miesta na Hard-e? ...
02.09.2008 - 13:17:29
00
:cry: nema niekto super hyper fotku(y) s bikerom na striebornej najrychlejsej na svete Meride? :D cislo 502


muoze byt nieco taketo?
http://bmeres.com/images/dubnicak08/kdm08018.jpg
02.09.2008 - 13:17:42
00
Aj tento rok bol dubnicak vynikajuci... Moje fotky si mozete pozriet na http://bmeres.com/dubnicak08.htm .
02.09.2008 - 13:23:30
00
keyboard_arrow_up