MageZ napísal:
skakal by si na jeho mieste pred Fica? :)

Ako civilista určite nie, ale od bodyguardov zodpovedných za jeho bezpečnosť by sa to asi tak nejako patrilo :-/
15.05.2024 - 21:56:54
01
Ci ochranka zlyhala alebo nie vysetria ale od svojej by som cakal, ze cast chrani mna a druha eliminuje hrozbu. Toto mi pripomenuli ked bol syn v pripravke FK. Hodili im loptu a vsetci isli pi nej ... viete si to urcite predstavit
15.05.2024 - 22:05:29
01
Sranduješ, kto to vyšetrí ? šukaj ? solák ?
síce máš pravdu, špičkovo vyšetrili dankovu nehodu
15.05.2024 - 22:07:31
06
je to ich praca chranit, ochrankari su za to plateni. asi maju mat aj vycvik..
ale koalicia mozu si za to sami, ked tato vlada robi cistky a namiesto odbornikov pcha vsade rodinkarstvo a ksefty..temer jedneho z nich to stalo zivot.
jedine co asi v situacii zavazilo, ze strelec bol viac nesikovny ako ochranka.
15.05.2024 - 22:11:40
01
Marian61 napísal:
To čo sa stalo nemá absolútne nič spoločné s politikou, a je až neuveriteľné koľko mozgov dnes nedokáže používať rozum. :(


https://www.aktuality.sk/clanok/0eRP8R5/islo-o-politicky-motivovany-utok-robert-fico-je-v-kritickom-stave-informovali-robert-kalinak-a-sutaj-estok-z-nemocnice/

povedz Šukajovi
15.05.2024 - 22:17:13
04
peter120 napísal:
je to ich praca chranit, ochrankari su za to plateni. asi maju mat aj vycvik..


... a výsluhový dôchodok. Ten majú policajti odovodnený presne tým, ze ich povolanie je nebezpečné.
15.05.2024 - 22:41:32
02
som zvedavy na motiv toho pana, ak sa ho niekedy dozvieme. ale co chceli to maju - ked sa ta cvarga ktoru podporuju "svojimi nazormi" obrati proti nim budu utekat aj s odbornikmi ktorymi sa obklopili.
popravde uz dlhe roky cakam ci sa nenajde niekto kto ich zacne cistit, tak ako oni cistia pre nich nepohodlnych. mozno to prave zacalo. ci je to dobre alebo zle netusim. na jednej strane by im trocha strachu a respektu z obcanov nezaskodilo, na druhej ako sa vravi nasilie plodi len dalsie nasilie.
15.05.2024 - 22:43:11
00
Okrem už napísaného (napr. že nikto z ochrankárov nešiel robiť 'stenu',všetci išli na útočníka) ma 'udivuju' ešte tak 2 veci:
1) na mieste, po naložení do auta, ako keby sa ochrankár chcel dostať na miesto šoféra a nepodarilo sa a vidieť len ako ide prec, ako keby zháňať kľúče ...(žiaľ zaznam svenkne inde ale) o par sekund uz našťastie auto odišlo (snáď tam sofer sedel,zamknutý, a ten ochrankar zvonka len zbytočné skúšal otvoriť dvere sofera)
2) tie výzvy na upokojenie, zdržanlivosť od politikov (rad radom, mohol by som dávať príklady), preložené hneď v ďalších vetach silnymi slovami popierajúcimi predchádzajuce vyzvy, ako peklo, brutálny, kúpim vam zrkadlo, my koaliční to odsudzujeme...

PS: zabudol som, tretie:
kto/ako sa dostane (asi na policajnú stanicu, na chodbu) k natoceniu videa s páchateľom a jeho uverejneniu
15.05.2024 - 22:49:11
03
Táto vláda je plne magorská. Miesto odborníkov hoci aj so svojich ľudí si na posty dosadzujú nemehlá podľa politickej príslušnosti. Majú tam šéfa ochranky, ktorý nemá ani páru, takže toto je len a len vlastná vizitka. Takto to je vo všetkom. Doplatíme na tieto rošády všetci. Od kultúry až po ochranu ŽP...
15.05.2024 - 22:52:19
09
Srsen napísal:
tak či tak keď to zhrniem, ak to rozchodí, tak sme v ešte väčšej prdeli ako teraz


a mozno tento druhy navrat do reality vlastnej zranitelnosti konecne pochopi a stane sa z neho normalny, pokorny, uctivy clovek... ktory odide z politiky a zacne sa zivit legitimnou pracou :-D
15.05.2024 - 23:03:59
02
Skor dufam, ze konecne pochopi, ze sa mal dat vtedy zavriet do vazby, lebo na slobode nie je v bezpeci. To by bolo v jeho pripade idealne precitnutie.
15.05.2024 - 23:14:58
01
hranol a precitnutie a sebareflexia a pokánie....
Fakt už nehúlte :)
15.05.2024 - 23:30:36
116
kedysi davno povedal nieco v style ze on, narozdiel od Dzurindu, odide z politiky tak, ze nebude musiet chodit po kanaloch aby ho ludia na ulici neopluli

dalsia z veci, ktore mu v zivote nevysli
15.05.2024 - 23:36:02
015
mnavak napísal:
vsetci riesili strelca, k ficiakovi sa niekto zohol az velmi dlho po strelbe. navyse strelec na zemi a pan si kope do zabran. lahke je vsak hodnotit od pocitaca. nestava sa im to kazdy den a trenovat mozes kolko chces.
..

Snáď srandujes....oni by mali trénovať tak, že keď sa niečo deje, už musia ísť na automatizmy a nie vtedy pozerať na strelca jak teľa na maľované vráta....
A tá koordinácia pri evakuácii do auta a tesne po tom vyzerala tiež dosť čudne.....
16.05.2024 - 01:03:12
03
Teraz mi dochádza aké múdre rozhodnutie vlády bolo neposielat výzbroj na Ukrajinu.Tym zamedzime aby ich dochtori získavali dennou praxou neoceniteľné zrucnisti v oboru.
A prenosom konfliktu na domácu pôdu dostanú šancu aj tí naši.
16.05.2024 - 02:57:02
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up