double napísal:
presne tak to je, len jedna strana tam vidí len ruskú propagandu a tá prozápadná akoby neexistovala.

Zase si nahuleny? Tak len pripominam, ze k tomuto si sa este opomenul vyjadrit. Pekny vikend ;)
A nemas za co. Rad pripomeniem aj nabuduce, ked uz ti pamat nesluzi.
17.05.2024 - 15:38:37
06
mareno17 napísal:
Tak a zaciname...


Štát podľa neho zasiahne proti šíriteľom nenávisti aj proti konšpirátorom. Špeciálne vypichol satirickú stránku Zomri. „Budeme musieť zasahovať voči všetkým webom, ktoré dávajú priestor na nenávisť. Aj satirickým stránkam. Nech si všetci veľmi dobre uvedomia - aj všetci majstri sveta za klávesnicou aj s kapucňami a sáčkami na hlave - či je správne dávať priestor nenávisti. Budeme rad radom postupovať voči konšpirátorom aj voči šíriteľom nenávisti. Štát ukáže, že je silný,“ avizuje Šutaj Eštok.


velmi pochybujem ze aj proti tym co siria nenavist, na FB, na HS, alebo na cas.sk...
Na cas.sk je zablokovana kazda diskusia pod vsetkymi clankami o ficovi, no zrazu je povolena pod novym clankom o Simeckovi a o vyhrazkach smerom na jeho adresu. A samozrejme uz je plna smerackej spodiny a ich chorych vygrckov.
17.05.2024 - 15:40:24
010
double rad by som videl, keby si sem postol nejaky prozapadny hovnomet na styl HS alebo TV Slovan, ktory kazdy den pride s nejakou senzacnou spravou, ako sa Putin a hrstka chamtivych Slovanov chystaju ovladnut svet, ako je Zem plocha a ako nas rusi praskuju z vesmiru a cipuju ludom hlavy, aby verili na kktiny.
17.05.2024 - 15:43:33
01
iron.hide napísal:
velmi pochybujem ze aj proti tym co siria nenavist, na FB, na HS, alebo na cas.sk...
Na cas.sk je zablokovana kazda diskusia pod vsetkymi clankami o ficovi, no zrazu je povolena pod novym clankom o Simeckovi a o vyhrazkach smerom na jeho adresu. A samozrejme uz je plna smerackej spodiny a ich chorych vygrckov.



cas=penta=smer/hlas
17.05.2024 - 15:44:19
03
Uz nerieste toho magora dubleho,nevidite,ze je to tupy ch4j?
17.05.2024 - 15:44:26
00
No ved samozrejme, ze budu utocit len jednym smerom. Minula vlada zakrocila proti konspiracnym mediam, tak oni to teraz zoberu z druhej strany, aby sa mohli pomstit. Pan minister chodi do diskusie s Bombicom, nebodaj necakas, ze pojdu proti svojim. Ved len vdaka tym konspiracnym hovnam su tam, kde su.
17.05.2024 - 15:45:08
08
https://www.aktuality.sk/clanok/TnWX5WM/policia-riesi-40-pripadov-sirenia-nenavisti-muza-ktory-sa-vyhrazal-gulkou-ministrovi-vnutra-aj-poslancovi-gluckovi-uz-vypatrali/
ked sa vyhrazali zabitim opozicii ci prezidentke, tak mali smeraci (a najma stary gaspar) z toho strasnu srandu....
ale ked smerakom sa vyhrazaju, aki su zrazu akcni.....hovori sa tomu dvojaky meter..
thumb_up0thumb_down
17.05.2024 - 16:26:05
03
canopus napísal:
Uz nerieste toho magora dubleho,nevidite,ze je to tupy ch4j?


Ja som magor? A co vy ktori chcete vyhrat nevyhratelnu vojnu. Skor ci neskor pridete nato ze dnes bud skoncime za spolocnym stolom a dohodneme sa alebo sa z nas stane prach. Ocividne volite prach ale ja chcem aby moje deti žili. A vy mi prezradite ako vyhrate nad Ruskom a Cinou?
Julianna Assagna ste citali a to je len malá časť. Nato aby si viedol vojnu nemusis vobec nikoho napadat staci ako u nas rozhadat spolocnost potom uz staci dodavat zbrane.
Ci v Usa su taki dobrí ludia ze naleju 200mld do 8000km vzdialenej krajiny aby tam uchranili demokraciu. Skoda ze je trestne ist bojovat za druhu armada by sa mozno ukazalo.ako su natom dobrovolnici.
Lenze to čo robi Rusko mozete zastaviť ale nikto to nechce. Vid rokovania o miery bez Ruska vo Švajčiarsku.
17.05.2024 - 17:14:38
00
No daj, ako zastavíme russko
17.05.2024 - 17:16:36
01
ako len vyhrat nad jadrovou “velmocou”? 🤔 veru netusim, ale skusim sa opytat kamaratov napriklad z Vietnamu (2x), Alzirska, Afganistanu (2x) a Cecenska, mozno mi nieco poradia 🙂
17.05.2024 - 17:21:19
04
dodo58 napísal:
double rad by som videl, keby si sem postol nejaky prozapadny hovnomet na styl HS alebo TV Slovan, ktory kazdy den pride s nejakou senzacnou spravou, ako sa Putin a hrstka chamtivych Slovanov chystaju ovladnut svet, ako je Zem plocha a ako nas rusi praskuju z vesmiru a cipuju ludom hlavy, aby verili na kktiny.


Len jemne odľahčim, poopravim: 'ako má zem tvar elipsoidneho zemiaku' (totiž na plochú zem má copyright opačná strana)
17.05.2024 - 17:35:22
00
Srsen napísal:
No daj, ako zastavíme russko

Daj ty prvý. Resp Ja neviem. Ale komunikácia je základ. Silou mocou chcete Rusko Fica porazat ale nejak sa stale nedarí. Skor tym chcenim si len robite zle, teda nielen sebe ale aj mne. Situácia je zlá pre všetky strany.
Nečítam.konšpiračné a nenávistné stranky takze Slovan či Infovojnu nechávam jednoduchším.
17.05.2024 - 17:38:42
00
foobar napísal:
a kolko ludi pozeralo nazivo fejkove pristatie na Mesiaci? to si vazne taky naivny?

Som zvedavá na tú argumentáciu fejkového pristátia na mesiaci. Dnes sa dajú pozorovať stopy po pristátí. Alebo soroš a celosvetové sprisahanie všetkých čo majú výkonnejší teleskop?
17.05.2024 - 18:04:39
00
double, mas plnu hubu reci o tom, aki sme ako spolocnost rozhadani a sirime nenavist a v dalsej vete vyhlasis, ze fico ma tvoj hlas isty...
ved konecne otvor oci a pozri si ako na utok reagovala prezidentka, ps alebo aj hlas a ako reagoval danko, harabin, taraba a ficovi spolustrannici ako blaha alebo gluck, ktorych planujes nadalej podporovat. za to ti deti urcite raz podakuju, ak niekedy dostanu rozum...
17.05.2024 - 18:08:28
015
Kristína,tiež som sa stratil, nie jediný

Tu je to vysvetlené - https://www.mtbiker.sk/forum/post2034131.html#p2034131

Foobar, okrem zamotavania to tu kazis aj fotkou;) nechceš zas zmeniť?
17.05.2024 - 18:10:42
20

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up