Po minulorcnej skusenosti tento pretek vynecham. A dôvody :
1. Na obcerstvovacke polamane Kavenky a nesladeny caj :cry:
2. Ziadne sprchy :cry: ( sorry niekde vraj v hoteli boli )
3. Ziadne umyvanie bikov :cry:
4. Ceny :cry: ( vyplata pre jedineho vitaza, ostatny dostali ponozky )
5. Absencia obcerstvenia v cieli :cry: ( sponzor bol pivovar :-( )
Kedze sa neplatilo ziadne startovne tak to aj tak vyzeralo.
A pri kliknuti na ich stranku som zistil ze preteky budu 6. október 2007 :lol: a to uz nestihnem isto :lol:
Skoda ze organizator nema šajnu ako maju preteky vyzerat :cry: bodaj by som sa ale mylil.
10.09.2008 - 11:11:47
00
...kedze to bol moj prvy pretek, tak mozem povedat len tolko (to znamena, ze nepoznam ako to vyzeralo na inych podujatiach)...
...trat bola podla mna velmi dobra, a aj oznacenie dobre, nezabludil som ani raz :)
...a ked som sa fajne zahrial a dostal tempo, tak som videl obcerstvovacku, si hovorim, ze dam si cajik...no, ten obsluhovac sa ma najprv spytal co si dam a potom mi asi pol minuty nalieval caj...a stratil som z dohladu cloveka, ktory ma chcel dalej potiahnut...a tak som potom uz len sam sa tahal do ciela
:oops: :wink:
drotar : s tym umyvanim mas pravdu, ale mozno to teraz bude ine, kedze sa ma startovat z ineho miesta (pochybujem, ze sa tam pomestime, minule bolo dost aut...) a hotel je hned pri tom =50m od startu a ciela :wink:
...a este jedna vec, po preteku som sa dozvedel, ze obcerstvenie aj v cieli malo byt zadarmo...caj...no, ja som si za neho musel zaplatit :?: :!:
10.09.2008 - 11:25:04
00
drotar : s tym umyvanim mas pravdu, ale mozno to teraz bude ine, kedze sa ma startovat z ineho miesta (pochybujem, ze sa tam pomestime, minule bolo dost aut...) a hotel je hned pri tom =50m od startu a ciela :wink:
...a este jedna vec, po preteku som sa dozvedel, ze obcerstvenie aj v cieli malo byt zadarmo...caj...no, ja som si za neho musel zaplatit :?: :!:

Neviem ktory hotel mas na mysli ale sprchovat sa chodili niekde na Biele vody. Obcerstvenie bolo, ale za vlastne :cry: Toto vsetko je na mile vzdialene standardom na inych pretekoch a nevyvazi to ani atraktivne prostredie. Kto chcel zazit super organizovany pretek mal sa zucastnit Kralovskeho maratonu a verim ze aj XCM slovak paradise bude jednickou v organizacii.
10.09.2008 - 11:35:30
00
štart je na bielich vodach na parkovisku pred zjazdovkou čo je približne 50m od hotela MLYNKY http://hotelmlynky.sk/, ktorý je usporiadateľom ( takže predpokladám že tam budu aj sprchy a umývanie bikov ).
Čo sa týka organizácie a organizátora týchto pretekov tak mám na to vlastný názor. Aj keď sme vo veľmi blízkom okolí dvaja bikeri , ktorý majú skúsenosti s pretekmi, tak nás nekontaktovali s prosbou o pomoc alebo poznatky ... Aj keď ja aj kamil by sme určte radi pomohli z organizáciou, veď je to oblasť v ktorej žijeme a máme ju radi :wink:

to drotar : dúfam, že tento rok si meno aspoň kúsok vylepšia ( aj keď mám menšie obavy ) a taktiež dúfam, že aj napriek podmienkam nás prídeš navštíviť 8)
10.09.2008 - 22:54:30
00
Prist pridem ale pretekat eeeee. Urcite dojdeme popozerat sak to mame cez kopec a posudit rozdiel medzi. To ze Vas organizator neoslovil je tazko komentovat, ale je aj tazko komentovat vyznam takejto sutaze. Ak sa nieco robi ma sa robit poriadne. A ak to ma byt nejaka ludovka tak tiez by to tak malo vyzerat, aby sa ucastnici pobavili. Snad na to dojdu sami :cry:
10.09.2008 - 23:04:06
00
http://www.outdoor-slovakia.sk/mtbmaraton2008/index.php
15.09.2008 - 20:38:29
00
no ako som studoval propozicie mam nejaky divny dojem..ale priroda je pekna.uvidime
19.09.2008 - 15:44:27
00
...start a ciel ma byt na Bielych Vodach na parkovisku pri lyziarskom stredisku, no v mapach vsetkych trati na ich stranke je start a ciel zakresleny na odbocke z Mlyniek na Havraniu Dolinu :!:
:arrow: takze na mapach je chyba, start a ciel je v Bielych Vodach
19.09.2008 - 22:59:38
00
Ja to idem skúsiť, však trať ide okolo frajerkinho domu... tak sa musím ukázať :D
Snáď po min roku a 250 Sk niečo vylepšia a bude aspon to pivo :lol:
22.09.2008 - 21:56:16
00
Ja to idem skúsiť, však trať ide okolo frajerkinho domu... tak sa musím ukázať :D
Snáď po min roku a 250 Sk niečo vylepšia a bude aspon to pivo :lol:


ako sa volá frajerka ? a kde býva ?
22.09.2008 - 22:15:09
00
ako sa volá frajerka ? a kde býva ?

A ja by som poprosil aj telefonne cislo :lol:
22.09.2008 - 22:17:34
00
A ja by som poprosil aj telefonne cislo :lol:


to ti dám možno potom ja, keď budem vedieť kto to je ( ale pssst, nikomu to nepovedz :shock: ) :lol: :lol: :lol:
22.09.2008 - 23:31:45
00
he heee 13,5 km na turistickej trati....
tam ich vela nebyva :D
25.09.2008 - 19:32:39
00
he heee 13,5 km na turistickej trati....
tam ich vela nebyva :D


tak tam ich vela reku nebyva :lol: a my sme tam skoro kupili chatu
25.09.2008 - 21:22:25
00
chystate sa niekto na tento maraton? ja by som tam mal byt kedze buduci vikend som na chate v slovenskom raji a prilezitost zabajkovat v peknej prirode si asi nenecham ujst len podla poctu ohlasov v tejto teme tam asi budem sutazit sam...ani na stranke maratonu nie je zoznam prihlasenych...

a druha vec co ma kvari je pocasie, organizator na stranke sice tvrdi ze "Predpoveď na víkend je dobrá, slniečko a sucho" ale ALADIN hovori nieco ine - zamracene a dost vela dazda - cca 10 mm zrazok v sobotu...
01.10.2008 - 08:48:39
00
keyboard_arrow_up