Nie 5 min, ale 5 km a aj kopec sa najde - siel som okolo magazinu. Ale ked to porovnam so Stupavou - 25 km cesty na start za 1:15 h, tak je to nic. Dnes som presiel iba 55 km celkovo.

Splnil som ciel, cas cca 3 hodiny (ciel bol aktualizovany, pri plnej sile a zdravi by som rad atakoval 2:30 cisteho casu). Siel som easy a v podstate som vladal. Povrch v zjazdoch nebol velmi pre mna. Uz som sa naucil jazdit rychlo, ale tu som dost brzil. Aj na lukach ma dost hadzalo.
Niekto bol spokojny som znacenim, ja velmi nie. Casto som siel len podla pocitu, ci inych jazdcov.

Pozitivne hodnotim priestor startu, tombolu (vyhral som :) ) a na obede som mal prijemnu spolocnost (cloveka "z bedne"). Fotak vydrzal tiez, no fotky budu az ked sa vratim z Raja (dufam, ze okrem mimiho ma odfotil aj niekto iny) - budem mimo domu.
13.09.2008 - 22:29:37
00
tak dnes som nemal zrovna dobrý deň... asi po 500m som dostal defekt (vletel som do vyrezanej diery v strede asfaltu) a kým som ho opravil tak som bol posledný :( (ten chalan v červenom na krajnici po 2 zákrute čo opravoval defekt som bol ja)... poteší :roll: ale išlo sa mi lepšie lebo som potom obiehal len ja :lol: ... kedže sa pretek pre mňa skončil tak som si naplno vychutnával krásy trate a pohostinnosť občerstvovačiek (na každej som stál možno 10min)... značenie bolo zo začiatku výborne ale postupne sa rozostupy značiek zväčšovali až som sa nakoniec cca 8km pred koncom niekde v horách (ani neviem kde som zle odbočil) stratil a prišiel som do B.Bystrice z úplne iného konca... (týmto dakujem pánovi na cesťáku, ktorý mi ukázal ktorým smerom je kúpalisko)... v cieli potešili výborné cestoviny (aj keď ich bolo pomenej) a cesta k nim bola dlhá...
čo ma ale zarazilo, bol obsah igelitky pri prezentácii: minerálka a lístok na obed... neviem či som rozmaznaný komfortom slovenských maratónov ale očakával som trošku viac... aspoň cien v tombole bolo hojne (ponožky potešia aj keď som si brúsil zuby na ten cesťácky rám)

časovo to bola veľmi dobre zorganizovaná akcia (štarty, skoré vyhodnotenie, tombola)... a celkovo ju hodnotím ako vydarenú :wink:


co skorise prihlaseny a zaplatení mali aj triccko merida zelene plamene..dobra bavlna:D! a tombola super az na to ze malo stupam do hnedej kase:-)
14.09.2008 - 07:35:18
00
nahodené
klasika:

http://www.xcmaraton.sk/xc/index.php?page=7

hľadajte sa :-)


Naposledy upravil petos dňa 14.09.2008 - 18:00:17, celkovo upravené 2 krát.

14.09.2008 - 10:30:55
00
Trať sa mi veľmi páčila, zjazd po lúkach bol úžasný. Značenie sice bolo vsade ale niekedy trocha neskoro alebo malo vyrazne. Asi tak na dvoch troch miestach som zavahal ale zabludit asi neslo. Aj ked co ma velmi mrzi, ze tam boli poslane deti na nespravnu trat. Ked vidite maleho chlapca ako zo zufalstva vycerpany place, za sa ma vratit x km, ktore prave tlacil a mame hovori ze uz nikdy nepojde na maraton :roll: ...
Asi som zhyckany, ale tiez som cakal pri prezentacii aj nejaku tycinku, alebo nieco a v cieli sa mi uz neusla kofola na ktoru som sa tesil. A pivo ma nezaujima. :(
Miesto start ciel super fakt dost miesta aj som si zdriemol na travicke.
Celkove hodnotenie: trat vyborna, velmi pekna a vytesil som sa na nej v druhom kole som to uz poznal tak to sa dalo lietat :). Trosicku znacenie ale to ide o 1% trate. Vjazd do ciela cez tu premavku bol dost adrenalin ale to sa uz inak neda.
Jedlo bolo fajne ale nejako sa na neho zbytocne cakalo.
Tombola maximalna, kamos vyhral bike :). Takze som uplateny davam 1. :)
14.09.2008 - 11:21:19
00
Caute, podarilo sa mi tiez ulozit zopar foto co som narobila na maratone, tak sa tam snad ponachadzate. Uz sa mi budu darit snad stale len lepsie a lepsie.

http://picasaweb.google.sk/Glenna230781/MeridaZelenaStopaSNPBanskaBystrica2008

a

http://picasaweb.google.sk/Glenna230781/MeridaZelenaStopaSNPBanskaBystrica2#

Mozno to nepojde hned - dvojku este len stahujem - trva to vecnost.

Drzte sa, boli ste vsetci super.


Naposledy upravil Glenna dňa 14.09.2008 - 18:04:29, celkovo upravené 1 krát.

14.09.2008 - 16:59:57
00
Dakujem Glenna, nasiel som sa :twisted: Druhy sice este nejde ale hadam coskoro pojde.


Naposledy upravil otik007 dňa 14.09.2008 - 17:59:55, celkovo upravené 1 krát.

14.09.2008 - 17:47:05
00
Pridám sa k poďakovaniu Glenna, veru že som sa našiel... Len tak ďalej s fotením :wink:
14.09.2008 - 17:56:48
00
Dakujem :oops:

Som rada, ze ma v tom aj takto podporujete. Cloveka to potom este viacej bavi :wink:
14.09.2008 - 18:09:54
00
sava pozeram tie fotky od Glennky a je tam jeden chalanisko st. cislo 69 alebo 169 nie je to jasne z fotky... jazdi na trek 4100 okuliare ... no proste uplny moj klon haha... nie je to nahodou niekto z fora?
14.09.2008 - 18:22:29
00
a este ma aj take rohy ake som mal... ze coooo haha... ja uz ani jazdit nemusim ja mam na to lidi
14.09.2008 - 18:27:45
00
Caute, podarilo sa mi tiez ulozit zopar foto co som narobila na maratone, tak sa tam snad ponachadzate. Uz sa mi budu darit snad stale len lepsie a lepsie.

http://picasaweb.google.sk/Glenna230781/MeridaZelenaStopaSNPBanskaBystrica2008

a

http://picasaweb.google.sk/Glenna230781/MeridaZelenaStopaSNPBanskaBystrica2#

Mozno to nepojde hned - dvojku este len stahujem - trva to vecnost.

Drzte sa, boli ste vsetci super.


dakujem nasiel som sa. mam malu otazocku mozno na SS, nahodou fotky z pohara Masters z Malinca by som niekde nenasiel???:-)
14.09.2008 - 18:43:18
00
no len tak mimochodom...bol som svedkom, ako tesne pred cielom jedného jazdca, pri odbočovaní z hlavnej na kupalisko zrazil malý čierny fiatik.... naštastia sa mu nič vážne nestalo...
okrem toho, že bajk musel dotlačit.... :-( ale nevzdal to.... akurat rečový prajav sa mu po tom prudko zmenil :-)
chybička se vloudila
14.09.2008 - 20:34:48
00
ako bol organizovany ten dojazd do ciela?? to akzdy isiel ako sa mu podarilo? pomedzi auta???
14.09.2008 - 20:54:39
00
Dojazd riadila policia. Pani vodicka musela vediet, ze sa tam nieco deje. Nebol som svedkom nehody ale podla sumov v cieli chcela pretekara predbiehat a tento si chcel nedbehnut k stredu cesty pred odbocenim a doslo ku kolizii. Vina je teda asi na obidvoch stranach. Ale ako som napisal vydala to agentura JPP.
14.09.2008 - 21:23:53
00
borci s cilami 103, 104 a 106 su mi povedomi 8) zaujimalo by ma kto mal 105ku
14.09.2008 - 21:30:28
00
keyboard_arrow_up