Vrtuľník Leteckej záchrannej zdravotnej služby Air Transport Europe z Nitry letel dnes predpoludním k vážnej dopravnej nehode v obci Lipovník v Topoľčianskom okrese.
Osobné auto tam vo veľkej rýchlosti zrazilo štvorročného cyklistu. Chlapec aj napriek resuscitácii lekárom LZZS podľahol pravdepodobne mnohopočetným vnútorným zraneniam, informovala SITA hovorkyňa LZZS ATE Sylvia Galajdová. V aute sa ľahko zranil vodič i jeho spolujazdec. Okolnosti dopravnej nehody vyšetruje polícia
20.09.2008 - 15:16:12
00
Ale len Žitný je špina... ;) Nie, pardon, toto bol Žitného dvojník. :lol:
20.09.2008 - 16:03:34
00
Ale len Žitný je špina... ;) Nie, pardon, toto bol Žitného dvojník. :lol:

Inteligentne...

Kazdy, kto nedbalostou/lashostajnostou/arogantnostou niekoho zabije, je minimalne spina. A ze tu vytahujes taketo veci, si trapny/a, sorry ale neviem co si za pohlavie a nechce sa mi to zistovat.
20.09.2008 - 16:20:38
00
ad1...som baba
ad2...nepochopil si, že to bol vtip na to, že všecia odsudzovali iba Žitného ako keby bol jediný komu sa to stalo a dosť mu na účet toho urobili peklo zo života.
Ja si myslím, že šoféri by mali dávať väčší pozor ale rodičia na malé deti tiež. Príde mi nevhodné bicyklovať s takto malými deťmi po ceste(ak to bolo niekde v dedine, tak sa ospravedlňujem{ale tam to platí z časti tiež, ale v dedine[obci] musia šoféri jazdiť opatrnejšie a predvídať, že za rohom bude dieťa})... Určite sa to dá obísť aj inakade.


Naposledy upravil MedGambit dňa 20.09.2008 - 16:40:20, celkovo upravené 1 krát.

20.09.2008 - 16:36:11
00
ja si myslim že nikto nikoho nezrazí schválne
20.09.2008 - 16:40:16
00
ad1...som baba
ad2...nepochopil si, že to bol vtip na to, že všecia odsudzovali iba Žitného ako keby bol jediný komu sa to stalo a dosť mu na účet toho urobili peklo zo života.
Ja si myslím, že šoféri by mali dávať väčší pozor ale rodičia na malé deti tiež. Príde mi nevhodné bicyklovať s takto malými deťmi po ceste... Určite sa to dá obísť aj inakade.



Pozor!!!! :!: Vsetci (aj ja) tu odsudzvali Zitneho lebo je to pan ,,prominent,, :lol: a z toho ze zabil maleho chlapca svojou lahkovaznostou, aroganciou a mienenim ze je nieco viac nez len clovek, nebude , mat nic len nejaku podmienku :evil: :evil: :!: a tento clovek (pokial je to obycajny z ludu) pojde mozno sediet (ked sa dokaze ze to bola jeho vina). :roll:
To je vsetko....ako sa hovori...,,vsetci sme si rovny, len podaaktoriu su si rovnejsi,, (Zitny, politici atd, atd)
20.09.2008 - 16:42:03
00
ja si myslim že nikto nikoho nezrazí schválne


To jasne ze nie...ale ked sedis za volantom auta je to akoby si sedel za vrazednym strojom a musis davat pozor aby si nesposobil nejaku nehodu a prisposobit tomu aj rychlost, pozornost atd... :idea:
20.09.2008 - 16:46:02
00
No jo, ale ja si myslím, že Žitnému to minimálne bulvár a jeho zranenia dostatočne vrátili. A ešte vraj aj jeho frajerka zomrela pod kolesami auta, tak vie aký je to pocit. Žitný má síce podmienku ale bulvár sa mu strašne sral do života a tento bude mať od bulváru pokoj(no ok, pár článkov a tie sa ho tiež až tak nebudú týkať) a možno väzenie. Ale keď sa zrazí takto malé dieťa, určite to nie je vina len šoféra ale aspoň jedno percento z toho tvorí nezodpovednosť a nepredvídavosť rodiča. Toť môj názor
20.09.2008 - 16:47:23
00
No jo, ale ja si myslím, že Žitnému to minimálne bulvár a jeho zranenia dostatočne vrátili. A ešte vraj aj jeho frajerka zomrela pod kolesami auta, tak vie aký je to pocit. Žitný má síce podmienku ale bulvár sa mu strašne sral do života a tento bude mať od bulváru pokoj(no ok, pár článkov a tie sa ho tiež až tak nebudú týkať) a možno väzenie. Ale keď sa zrazí takto malé dieťa, určite to nie je vina len šoféra ale aspoň jedno percento z toho tvorí nezodpovednosť a nepredvídavosť rodiča. Toť môj názor


Zitny si to zasluzil a zasluzil by si podla mna aj viac. Mne teda nikto nikdy takto nezomrel (tuk tuk) ale keby mi niekto zabije blizneho ako on, tak ja by som ho najradsej keby som mohol, ani neviem co. To ze sa par tyzdnov o nom pisalo? To je trest za ludsky zivot?
Kazdy, komu dokazu, ze takto zabije na aute niekoho len preto, ze isiel vysokou rychlostou + telefonoval (alebo nieco ine,co ubera na jeho pozornosti) by mal ist sediet, ako keby strielal na svoje obete.
A to s tou nezodpovednostou a nepredvidavostou je riadna kravina. To mam predvidat, ze nejaky magor pojde 150 a nezvladne zakrutu???? Sa zamysli, co pises.
20.09.2008 - 17:33:55
00
kto vali rychlo a pri tom telefonuje a niekoho prejde by mal ist jednoznacne sediet
je to len a len soferova vina pretoze nedbal na bezpecnost

Bubu37 odteraz bduem chodit iba cez les ziadna cesta aby ma niekto nepriesiel ked to mam predvidat :shock:

Vacsina s nas je tu aj bikerov a aj vodicov a kazdy vie jazdit opatrne na biku a aj na aute..
Ja tiez mavam stresi ked idem cez dedinu a nejake decka sa na chodniku hraju s loptu nahodou jedno mi vbehne do cesty a ...
preto radsej logicky spomalim
20.09.2008 - 17:58:53
00
čo malo čo robiť 4 ročne decko na bicykli a dokonca na ceste...
20.09.2008 - 18:30:49
00
Celkovo nemam dobre skusenosti s jazdou po ceste a nerad tade jazdim.
Pred nedavnom sme isli 3 chalani na Devin uplne po kraji kultivovane za sebou. Najprv nas debil na A6 vytrubil asi 15 sekund vkuse este si pribrzdil a isiel za nami a trubil a neskor druhe auto nas suchlo asi o 10cm.

Uz sa mi aj stalo ked som isiel po hlavnej dakde po dedinke tak z vedlajsej cesty mi vodic nedal prednost a skoro ma zrazil.
20.09.2008 - 18:33:33
00
Čo sa týka Žitného,ide len o to,že je na očiach verejnosti...nič viac,nič menej..a ide o to,že naozaj tie tresty sa sakramentsky líšia...a to na city hranie,ako príde o ruku,haha... ako sa pekne zotavuje,nič mu nechýba... :mrgreen:

A to,čo sa opať stalo a to,že ľudia sú nepoučiteľní,či ide o šoférov,alebo iných účastníkov,je len otázka šťastia,že toho nie je viac..stačí si pozrieť ráno Bazovského...A je naozaj svinstvo,že ten,kto to spôsobí,vačšinou sa mu nič nestane a umierajú nevinní...

A Ty Bubu37,ad2-Ty nepleť jablká s hruškami... :wink:
A Ty LittleFox,škoda,že tu nemáme liany,cesty by sme brázdili v korunách stromov... :wink:

A kde boli rodičia :shock:
20.09.2008 - 19:00:41
00
čo malo čo robiť 4 ročne decko na bicykli a dokonca na ceste...


teraz to bolo v televiznych novinach isiel s babkou
20.09.2008 - 19:14:17
00
čo malo čo robiť 4 ročne decko na bicykli a dokonca na ceste...


Ja ked som mal 4 roky, tiez som chodil na bicykli (mozno trojkolke) a urcite pod dozorom aj na ceste, len to este nebehali na aute 2x-rocni machri 120 po dedine/meste. Tam je problem...
20.09.2008 - 19:43:13
00
keyboard_arrow_up