Co za hudbu pocuvaju bikeri? Aky styl? Punk,rock ... ??
Poradte mi.
23.09.2001 - 20:46:27
00
ja pocuvam to co sa pocuvat da a paci sa mi to>

Bon Jovi, Elton John, Queen, chrobaci, U2, Robie Williems, Aeroshmith {?}, Guns and Roses, ale aj IMT, Gladiator, daco aj od Maddony, JOE COCKER, ...
26.09.2001 - 13:09:09
00
Najlepsie spravis, ak si kupis Kellys a zacnes pocuvat Kelly(s) Family :)
28.09.2001 - 14:33:24
03
A co tak Bad Religion,Anthrax,the Machime alebo Naughty by Nature,Offspring a Papa Roach??
06.10.2001 - 16:18:42
00
Ürcite bikery su ista komunita a hudba k nej patri ale k bikerom sa to tak neviaze ako napriklad k skeetu, boardu a inym. Ja osobne mozem Metallicu a Limp Biskit, ale aj vsetko z coho je citit dynamika, nejaky pohyb, energia...
21.04.2004 - 16:18:55
01
Jednoznacne Metallica a Linkin park.
28.06.2004 - 20:18:08
00
priklanam sa ku kavesovi
23.07.2004 - 15:03:18
00
House ,Techno,Trance nejaky dobry dance music
Bikerov ktorych poznam ja pocuvaju seci toto a ani jeden nijake tvrde rocky
Jednoducho ideme na maraton biky do dodavky my do osobaku a subwoofer naplno a at to dudni nech vsetci vedia ked tam prideme ze sme tam a nech sa tuc tuc ozyva siroko daleko
08.08.2004 - 11:50:23
00
Moji kamosi bikery takisto pocuvaju Techno a House. Myslim si ze je to kazdeho osobna vec co pocuva a napokom aj z dobreho techna alebo hous-u ide nejaka ta energy a mozete hovorit co chcete a nepresvecite ma o opaku... Ale zase na druhej strane keby nejaky biker pri downhille pocuval ludovky tu uz by asi nieco nebolo v poriadku :-)
09.08.2004 - 13:51:57
00
No, z tychto clankov jednoznacne vychadza, ze bikeri su uplne rovnaki ako vsetci ostatny a rovnako sa medzi nimi najdu taky,co vedia co je to kvalitna hudba, a aj taky, a tych je samozrejme viacej, co pocuvaju ,ako to pekne napisal KEVES *****.Nezalezi ani tak na style, ako na urovni muziky. Prave ked toto pisem mi do ucha hra Dream theater -6 o`clock, no a samozrejma hudba ako Faith no more,Alice In Chains,Extreme,Led Zeppelin,Jimmy Hendrix........., ale nerad by som pretlacal moj vkus. A este k SIFONOVI- Takych ako on by som najradsej nakopal do riti aj s jeho subwooferom!
17.08.2004 - 16:24:34
00
PAVEL- POCUVAJ NECHCI MA NEVYTOCIT DO ***** !!!!
TAKZE PO PRVE: TO CO JE KVALITNA MUZIKA JE RELATIVNY POJEM, NEMOZES POVEDAT ZE TO JE DOBRE A TO NIE PRETOZE TO JE LEN TVOJ SUBJEKTYVNY NAZOR A TEN SI MOZES LEN VYSLOVIT ALE NEMOZES HO NIKOMU VNUCOVAT!!!! JEDEN POCUVA TO DRUHY TAMTO A CO TERAZ? NAVZAJOM SA ZACNU KOPAT DO RITI???? SKADE SI VYSIEL, ZO ZOO????
PO DRUHE: SIFON SI VYJADRIL SVOJ NAZOR, POVEDAL ZE CO ON A JEHO KAMOSI POCUVAJU A NIC VIAC!!!!
TAK POTOM NECHAPEM PRECO AJ TY SI LEN NEVYJADRIS SVOJ NAZOR, ALE HNED UTOCIS. CO POCIT MENEJCENNOSTI ZE NA TVOJU MUZIKU NENI TREBA TEN SUBWOOFER??? HE! NESER MA, PRETOZE TAKE CLANKY MA VYTACAJU...
18.08.2004 - 09:50:03
00
Ja suhlasim s Reikomom ale nie tak prudko sak to mas Pavel jedno co pocuvas sak ja tiez mam kamosov metalistov a vzivote som nepovedal ze je to somarina sak aj dobra rockova odpalovacka sa da popocuvat a aj to techno nie vsetko je dobre niektore su od veci ale ked uz nieco pocuvam tak techno,house a trance ked si mozes vybrat tak si vyber.doteraz mi tu hral Jaromir Nohavica cely album a je v pohode aj Kryl a Nedvedovi tiez ale ked sa ide na maraton chcem aby to tam "dudnelo"-dokaze to strasne povzbudit a vyburcovat.
18.08.2004 - 13:41:24
00
No, Zdravím. Reikom, dufam, že si ten nervák z môjho članku hneď rozbajkoval. Okrem ineho som tam napisal, ze nieje mojim zaujmom vnucovat niekomu moj vkus. Nic proti Sifonovi,paci sa mi jeho reakcia. Verim ze mu ta jeho oblubena hudba robi radost a ze mu navodi tu spravnu atmosferu pri slapani do pedalov. Protestoval som hlavne proti tomu subwooferu, lebo mi to pripomenulo Blbov napriklad na sidlisku alebo v centre mesta( a vrchol je to v prirode), ktori si to tac tac vytacaju a otravuju s tym ludi, a nie pre to ze je to ina hudba nez ja preferujem. Ja si tiez pustam Orbital alebo Chemical Brothers a inu umelinu, ale nie preto, ako to Sifon napisal-" aby kazdy vedel, ze sme tam"- to je podla mna Tupe.Reikom napísal:

> PAVEL- POCUVAJ NECHCI MA NEVYTOCIT DO ***** !!!!
> TAKZE PO PRVE: TO CO JE KVALITNA MUZIKA JE RELATIVNY POJEM,
> NEMOZES POVEDAT ZE TO JE DOBRE A TO NIE PRETOZE TO JE LEN TVOJ
> SUBJEKTYVNY NAZOR A TEN SI MOZES LEN VYSLOVIT ALE NEMOZES HO
> NIKOMU VNUCOVAT!!!! JEDEN POCUVA TO DRUHY TAMTO A CO TERAZ?
> NAVZAJOM SA ZACNU KOPAT DO RITI???? SKADE SI VYSIEL, ZO ZOO????
>
> PO DRUHE: SIFON SI VYJADRIL SVOJ NAZOR, POVEDAL ZE CO ON A JEHO
> KAMOSI POCUVAJU A NIC VIAC!!!!
> TAK POTOM NECHAPEM PRECO AJ TY SI LEN NEVYJADRIS SVOJ NAZOR,
> ALE HNED UTOCIS. CO POCIT MENEJCENNOSTI ZE NA TVOJU MUZIKU
> NENI TREBA TEN SUBWOOFER??? HE! NESER MA, PRETOZE TAKE CLANKY
> MA VYTACAJU...
18.08.2004 - 18:15:10
00
Nazdar chalani....
no, ako tak pozerám...ta vaša hudba...no, nie je to môj vkus.... tak napríklad ja počúvam hip-hop....
Ok, možno niekedy dobre padne niečo tvrdšie,ale hip-hop u mňa vedie....
takže bikes neni len o jednom druhe hudby..:)dexter napísal:
25.08.2004 - 01:11:51
00
Cau bikery co keby ste odlozili sluchadla a pri bajkovani pocuvali hudbu lesa,... je fajn, staci sa len zapocuvat... :-)
12.09.2004 - 15:34:51
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up