Presunúť XCM Slovenský raj na jar, organizovať ho v lete alebo na jeseň?
jar 10% [ 8 ]
leto 27% [ 21 ]
jeseň 62% [ 48 ]
Celkový počet hlasov : 77
Jasne, chapem. Uz len posledny detail. Pri tej makacke pre inych ludi nezabudas vyzdvihovat seba sameho. Velmi sympaticke. Prepac.


A kolko si prispel TY ked mas taketo MUDRE pripomienky? On tam zhanal peniaze aj pre TEBA, tak ak mas pisat "HLUPOSTI", tak to radsej nepis...
A dovolim si este jednu poznamku.
CO DOLEZITE SI PRE INYCH ZATIAL ZORGANIZOVAT ty?????????????
25.09.2008 - 18:53:42
00
...
25.09.2008 - 19:04:52
00
Jasne, chapem. Uz len posledny detail. Pri tej makacke pre inych ludi nezabudas vyzdvihovat seba sameho. Velmi sympaticke. Prepac.

:shock: :?:
25.09.2008 - 19:24:01
00
Jasne, chapem. Uz len posledny detail. Pri tej makacke pre inych ludi nezabudas vyzdvihovat seba sameho. Velmi sympaticke. Prepac.


myslim ze toto rypnutie je pekne nemiestne..keby to bolo na tricku spredu aj zozadu je to jeho pravo.. a mala otazka ak dovolis? uz si nieco organizoval? predpokladam ze odmietas prezenty sponzorov na suveniroch z maratonov ked je to taky problem:-) ber to ako odlahcenie, myslim ze nie je vhodne hladat slabiny na diskuteroch a rypat do nich..viac tolerancie pls!!! :!: :!: :!: :shock:
25.09.2008 - 19:43:41
00
Zabudli sme sa ešte pochváliť, že sme mali účastníkov podujatia poistených :-)
25.09.2008 - 20:26:39
00
...

Ahoj Stax, kúpil si si Peugeot-a?

Že hovoríš tou zvláštnou rečou :-)

Ako člen tímu, ktorý pripravoval XCM by si mohol napísať viac.

Pozvanie do tímu si neodmetol, tak sme to brali ako hotovú vec.
25.09.2008 - 20:57:08
00
sice nebolo smerovane na mna ale aj tak si dovolim reakciu:
myslim ze toto rypnutie je pekne nemiestne..keby to bolo na tricku spredu aj zozadu je to jeho pravo..

absolutny suhlas, je. pokym vsak bude poskytovat sluzbu je pravom zakaznikov si o tom ako svoju dobrocinnost prezentuje spravit nazor a (nie len) na fore ho vyjadrit.
a mala otazka ak dovolis? uz si nieco organizoval?

co na tom zalezi? teba sa v holicstve tiez nepytaju ci uz si niekoho strihal ked to dovrzu a stazujes si/respektive ti poskytovana sluzba nevyhovuje a das o tom vediet...
predpokladam ze odmietas prezenty sponzorov na suveniroch z maratonov ked je to taky problem:-) ber to ako odlahcenie, myslim ze nie je vhodne hladat slabiny na diskuteroch a rypat do nich..viac tolerancie pls!!! :!: :!: :!: :shock:

:)
__________________________________________________________________
su organizatori ktori organizuju maratony a su organizatori ktori organizuju maratony na urovni bez toho aby sme od nich citali poznamky kolko nie len casu ich to stoji... nehovoriac o organizatoroch ktori pripravia spickovu akciu a este ju aj vybornym sposobom prezentuju(nie len na Slovensku).
kazdy jeden co absolvoval maraton vidi a vie ze zorganizovat takuto akciu nie je to iste ako kupit si v obchode lentilky.
respekt tym co sa na tuto cinnost daju. ABSOLUTNA UCTA tym ktori podobnu akciu spravia na spickovej urovni zo vsetkym co k maratonu patri(a este aj niecim naviac co NEPOTREBUJU OZNAMOVAT kedze ucastnici to ve(i)dia aj bez toho).

este "ekonomicka vlozka":
povedzme si uprimne ze vyska startovneho je to posledne co ludi o ktorych ja viem zaujima ked sa rozhoduju ci na dany maraton ist alebo nie. ak organizator poskytne sluzbu o ktorej som presvedceny ze za to stoji, je mi ukradnute ci dam za startovne 200 alebo 800SK(nehovoriac o prikladoch ako Sela, Salzkammergut, GrandRaid) vzdy sa to pri celkovych nakladoch na maraton(y) strati...
to ze su ludia rozmaznani? su. a maju na to sakra dobry dovod. casy ked na slovensku boli 2 maratony rocne su davno prec takisto ako casy ked ludia nemali moznost porovnavat a vyberat si... to ze mozno niektore maratony zaniknu? life is hard...

prestanme podobnymi akciami zachranovat svet. na toto fakt nie su urcene...


*edit ako reakcia na posledny prispevok petos-a
nech sa paci, neodolal som napisat :)
25.09.2008 - 21:00:27
00
To STAX: ...
25.09.2008 - 21:15:34
00
sice nebolo smerovane na mna ale aj tak si dovolim reakciu:

:)
__________________________________________________________________
su organizatori ktori organizuju maratony a su organizatori ktori organizuju maratony na urovni bez toho aby sme od nich citali poznamky kolko nie len casu ich to stoji... nehovoriac o organizatoroch ktori pripravia spickovu akciu a este ju aj vybornym sposobom prezentuju(nie len na Slovensku).
kazdy jeden co absolvoval maraton vidi a vie ze zorganizovat takuto akciu nie je to iste ako kupit si v obchode lentilky.
respekt tym co sa na tuto cinnost daju. ABSOLUTNA UCTA tym ktori podobnu akciu spravia na spickovej urovni zo vsetkym co k maratonu patri(a este aj niecim naviac co NEPOTREBUJU OZNAMOVAT kedze ucastnici to ve(i)dia aj bez toho).

este "ekonomicka vlozka":
povedzme si uprimne ze vyska startovneho je to posledne co ludi o ktorych ja viem zaujima ked sa rozhoduju ci na dany maraton ist alebo nie. ak organizator poskytne sluzbu o ktorej som presvedceny ze za to stoji, je mi ukradnute ci dam za startovne 200 alebo 800SK(nehovoriac o prikladoch ako Sela, Salzkammergut, GrandRaid) vzdy sa to pri celkovych nakladoch na maraton(y) strati...
to ze su ludia rozmaznani? su. a maju na to sakra dobry dovod. casy ked na slovensku boli 2 maratony rocne su davno prec takisto ako casy ked ludia nemali moznost porovnavat a vyberat si... to ze mozno niektore maratony zaniknu? life is hard...

prestanme podobnymi akciami zachranovat svet. na toto fakt nie su urcene...


*edit ako reakcia na posledny prispevok petos-a
nech sa paci, neodolal som napisat :)


stax neviem cim som si vysluzil tolko citacii bral som svoj prispoevok ako vyzvu na ukludnenie. ked sa niekto prezentuje jeho vec nie...!len upkojit vasne..myslim ze moj nazor prezentuju vyssie prispevky. ako ked niekto povie zohnal som vybavil som urobil som..par ludi ma mozno ini nazor ale ja si myslim ze ono keby kazdy povedal ok nieco spravim pre druhych sice aj s rizikom chyb alebo to dam na benefit cisto pre seba??nemam dojem ze by tu petos vytvaral aureolu..ja skor citim z neho lean , ktory kus nastrbili problemy...moje prispevky su orientovane ano chyby ale cesta k hladaniu idealneho maratonu je nastavena..hadam sa konecne chapeme pls!!!
25.09.2008 - 21:21:05
00
nech sa paci, neodolal som napisat :)


Vďaka, napísal si to výstižne, škoda len, že pri organizácii maratónu sa zdanlivo úplne jednoduché veci dokážu kvalitne skomplikovať, to nie je ako odpovedať do fóra, je to trochu zložitejšie.

Chyby sme priznali a ospravedlnili sme sa. Stačí?

Skús z Tvojho pohľadu napísať ako by mal podľa Teba vyzerať budúci rok:

napr. chceme rozdeliť suvenír - tričko platí len ten kto ho chce ..., novú trať ..., nechceme okruhy ... atď.

čo je podľa Teba ešte treba urobiť aby sme opravili tie tohtoročné zaváhania?

nemusíš odpovedať hneď, ale Tvoja odpoveď bude mať určite váhu
25.09.2008 - 21:22:05
00
stax a porovnavat holicstvo a akciu pre 200 300 ludi sorry ale to nemyslis hadam ani zo srandy!!
25.09.2008 - 21:22:51
00
stax a porovnavat holicstvo a akciu pre 200 300 ludi sorry ale to nemyslis hadam ani zo srandy!!

sluzba...
dosad si tam ktoru-kolvek ktora ti bude vyhovovat a stoji ta aspon korunu (ci uz na priamych nakladoch, nepriamych nakladoch, daniach...)
25.09.2008 - 21:30:32
00
takze ja neviem co je ideal petos vrazi praxy do "sponzoringu" pre spravu NP alebo skusi umoznit krasny den pre ludi zo Slovenska...ja neviem vsetci su tu desni zavodnici rekorderi alebo v prvom rade sportovci s duchom zanietenim obcas dovolit spadnut na seba nielen kvapky ale aj nejaky nezdar ci nepohodu??? ah ano petos asi vsetkych "urazil" ked o sebe napisal.. ked sa trosku zaluje..pardon musim sa zastat ale z jeho prispevku som pochopil jedine ze aj jeho tsve ze to nedopadla akcia na 100 percent..aj to ze napisal svoje reakcie zvnutra.. kritika je na mieste, bude lepsie na rok...ale ruku na srdce nie je pravy biking o prirode, sportovom duchu a aj troche nepohody? soy ako cestar to asi nechapem..mozete sa do mna obuvat
25.09.2008 - 21:30:55
00
sluzba...
dosad si tam ktoru-kolvek ktora ti bude vyhovovat a stoji ta aspon korunu (ci uz na priamych nakladoch, nepriamych nakladoch, daniach...)


ok tak sa hrajme na ma dat dal a bude to biznis..tak zalozme komoru auditorov pretekov to je novinka to tu este nebolo
25.09.2008 - 21:33:21
00
osobne som zalozil temu co by sa vam pacilo na maratone..kazdy moze napisat..mal to byt zdroj tipov..spatna vazba:) mozno to chce sirsiu diskusiu o maratone co ma mat cim ma byt atd
25.09.2008 - 21:35:44
00
keyboard_arrow_up