Presunúť XCM Slovenský raj na jar, organizovať ho v lete alebo na jeseň?
jar 10% [ 8 ]
leto 27% [ 21 ]
jeseň 62% [ 48 ]
Celkový počet hlasov : 77
KotolnikBB: odpoved na tvoje prispevky je v mojom prispevku vyssie. dokonca velkymi pismenami.
25.09.2008 - 21:36:33
00
KotolnikBB: odpoved na tvoje prispevky je v mojom prispevku vyssie. dokonca velkymi pismenami.


ok vidim ziadalo sa mi rozpisat..je to myslene pozitivne..
25.09.2008 - 21:37:38
00
ja sa svoje napady budem snazit realizovat ak sa mi to podari ludsky !! aj financne zabezpecit!!.. :-) nebudem sa tu rozpisovat skoda casu a asi aj energie:-((
25.09.2008 - 21:41:17
00
:? Tolko to tu riesite, mi to pripada akoby vacsina cakala len na to kedy si moze trosku (pod)"pichnut"

akcia bola dost dobra na to, aby sme tu takto na fore, deptali jej organizatorov
(+) vs. (-) , se*** na to - vsetky nedostatky najdem na kazdom jednom maratone u nas ci v zahranici

...a dost dobra na to aby sa tu niekto musel ospravedlnovat alebo obhajovat, Petos - trocha hrdosti a hlavu hore,

pozrite tento reportik :arrow: http://www.mtbs.cz/Zavody/slovenskyraj08cl.html a skuste najst rozdiel...
25.09.2008 - 22:18:46
00

hehe-matt a dutch sa nezapru... :twisted: ani asi neviete kedy vas natacali!-matt jak si sa tam drapal po skalach,akoby ani mokro nebolo..a dutch zavodnik ako sa patri :lol:
25.09.2008 - 22:36:43
00
:? Tolko to tu riesite, mi to pripada akoby vacsina cakala len na to kedy si moze trosku (pod)"pichnut"

akcia bola dost dobra na to, aby sme tu takto na fore, deptali jej organizatorov
(+) vs. (-) , se*** na to - vsetky nedostatky najdem na kazdom jednom maratone u nas ci v zahranici

...a dost dobra na to aby sa tu niekto musel ospravedlnovat alebo obhajovat, Petos - trocha hrdosti a hlavu hore,

pozrite tento reportik :arrow: http://www.mtbs.cz/Zavody/slovenskyraj08cl.html a skuste najst rozdiel...


hura konecne niekto ma pochopil..koncim diskusiu k tejto teme .dakujeme hura dopredu...:-) nenehat sa zviklat .. a na buduci rok si prosim v tiesnave pandurov a zbojnikov:-)) alebo aspon pivo pandur ked nic ine..za fajnym gulasikom by ozaj bodlo ixixix
25.09.2008 - 22:39:03
00
:? Tolko to tu riesite, mi to pripada akoby vacsina cakala len na to kedy si moze trosku (pod)"pichnut"

akcia bola dost dobra na to, aby sme tu takto na fore, deptali jej organizatorov
(+) vs. (-) , se*** na to - vsetky nedostatky najdem na kazdom jednom maratone u nas ci v zahranici

...a dost dobra na to aby sa tu niekto musel ospravedlnovat alebo obhajovat, Petos - trocha hrdosti a hlavu hore,

pozrite tento reportik :arrow: http://www.mtbs.cz/Zavody/slovenskyraj08cl.html a skuste najst rozdiel...

fakt pekny report :? -krajsie tom tu nepopisal nikto :wink: -vlastne väcsina je kritika... :roll: ...som rad ze tam boli aj takyto "mimozemsky"bajkeri,aby sa zachovalo aj to caro co tam bolo zazite-len si spomente!...ja spominam v dobrom :wink: (a to som tam zazil najhorsiu krizu svojho zivota na bajku!)
25.09.2008 - 22:54:17
00
Máme totálne zapchatý server :-)

5 GB od sponzora nestačí, musím vymazať nejaké staré FOTO, snáď sa našli všetci z letných akcií

Aj traffic je na hornej "povolenej" hranici - asi tam naozaj ľudia chodia :-) Dík.

P.S. Dík aj stax za SS resp. PM alebo ako to teraz je :-)

úplne s Tebou súhlasím, tým smerom sme šli, snaha bola maximálna, ale nevieš s čím všetkým sme museli bojovať,

len záplavy urobili toľko, že každý normálny človek by zrušil akciu :-)

Nám sa "podarilo" ??? Snáď aj podarilo to čo sa podarilo.

Návrh novej trate je na www.bikemap.net

Na náš web ešte pribudnú DIPLOMY účastníka a to je asi všetko :-)

a hej, ešte pribudne výzva pre dobrovoľníkov a sponzorov :-)
26.09.2008 - 08:18:05
00
Návrh novej trate je na www.bikemap.net

Na náš web ešte pribudnú DIPLOMY účastníka a to je asi všetko :-)

a hej, ešte pribudne výzva pre dobrovoľníkov a sponzorov :-)

K tomu navrhu novej trate by som sa rad dopracoval :wink: len neviem pod cim to mam hladat.
A k tej vyzve len toľko : koľko je cykloklubov v SNV ? Prečo nepomohli aj tohto roku ?
26.09.2008 - 13:48:07
00
hehe-matt a dutch sa nezapru... :twisted: ani asi neviete kedy vas natacali!-matt jak si sa tam drapal po skalach,akoby ani mokro nebolo..a dutch zavodnik ako sa patri :lol:

Shickmo, nepi uz tolko, trikrat som to video pozeral (raz aj s okuliarmi), ale ani mna ani matta som tam nevidel :twisted: :lol: :lol: :lol:
26.09.2008 - 14:29:00
00
heh ale zato moje huciace brzdy tam su. aj so mnou :D a potom hned rozhovor s m.barenyim.
26.09.2008 - 14:59:39
00
K tomu navrhu novej trate by som sa rad dopracoval :wink: len neviem pod cim to mam hladat.
A k tej vyzve len toľko : koľko je cykloklubov v SNV ? Prečo nepomohli aj tohto roku ?


už to tu raz bolo : http://www.bikemap.net/route/72359

a dobrovoľníkov na jednookruhovku a okolo celého raja treba určite viac ako bolo treba doteraz,

som len zvedavý ako bude zabezpečená trať na PILSBERGU - idú až ku nám na Vojtechovu samotu

a na Hýľoch ja blúdim každý raz, keď tam som :-)
26.09.2008 - 15:31:43
00
Hýľoch ja blúdim každý raz, keď tam som :-)

a tam sa da zabludit? :mrgreen:
26.09.2008 - 15:48:24
00
už to tu raz bolo : http://www.bikemap.net/route/7235

som len zvedavý ako bude zabezpečená trať na PILSBERGU - idú až ku nám na Vojtechovu samotu

a na Hýľoch ja blúdim každý raz, keď tam som :-)

Dik tak som to preluskal :wink: toto uz ma naznak serioznej trasy :wink: Ak sa tuto varianta podari presadit tak budu vsetci "čučať jak puky". Samozrejme zabezpecenie na takto dlhu trat je uplne ine, pretoze tam miestami ani GPS nejde nieto ešte mobil :lol: A ak bludis na Hyloch tak nejake track logy mam :wink:
Pilsberg je aspon mojim pohladom sutaz sama so sebou :roll: Vobec to tu nechcem komentovat pretoze ma vlastny thred. Ale ak sa nepoucili a nieco neokopcili inde, tak to bude ( ako minulorocny )trapas, alebo ako trebars Porac maraton ( taky vesnicky pretek ) bez vsetkeho co k preteku patri. Drzim palce aby tato druha verzia sa zrealizovala. Inac spojnica Certova hlava - Zadny Hyl - Geravy bola navrhnuta ako legal cyklotrasa ale bohuzial nepresla. Ale snad sa to podari na buduci rok.
26.09.2008 - 16:40:17
00
Shickmo, nepi uz tolko, trikrat som to video pozeral (raz aj s okuliarmi), ale ani mna ani matta som tam nevidel :twisted: :lol: :lol: :lol:

,,,hm mas recht :oops: ..som si myslel,ze ten co sa tam na skalu drape (1:08) je matt a ty si mal byt taky jeden ficiaci v zakrute...ale ani pells dres-a ni white LP...neviem aku vidinu som mal ked som to 1x videl :lol:
26.09.2008 - 22:59:14
00
keyboard_arrow_up