len aby sme to o dake 2 - 3 roky nezacali vozit 8)

na meridu sa ti to bude hodit :twisted:
07.10.2008 - 22:39:40
00
Mne sa páčia.
Dal by som si na bike.
07.10.2008 - 22:42:03
00
Ja myslim, ze nejaky zmysel to mat bude. Tipol by som, ze by to mohlo bud lepsie prenasat krutiaci moment abo pomahat eliminovat mrtvy bod...

Tiez ma to napadlo ale to by musel material dost pruzit a aj tak by vlastne pruzil do zlej strany- pri zabere by sa asi mala skracovat vzdialenost os pedala os stredu a v mrtvom bode by sa rameno predlzilo a teda by trebalo mensiu silu na rovnaky krutiaci moment. V praxi to ale nema sancu fungovat kedze kluka je este dlhsia ako klasicka, takze sa bude viac ohybat od vlastnej osi ako v jej smere.
Ale aspon ten vyznam, ze sa o nich teraz pise na polovici bajkovych for a teda si ich par ludi kupi aspon ako kuriozitu, to asi ma :roll:
07.10.2008 - 23:30:16
00
Mačka dostane bombu medzi oči. hehe
Chvost Mačky bude podpálený. hehe
Labky Mačky budú obstrihané do štvorčeka.
07.10.2008 - 23:34:17
00
len aby sme to o dake 2 - 3 roky nezacali vozit 8)

hehehe
vraj Lance s tymi klukami vyhraje TdF 2009 :lol:
08.10.2008 - 06:51:40
00
Tiez ma to napadlo ale to by musel material dost pruzit a aj tak by vlastne pruzil do zlej strany- pri zabere by sa asi mala skracovat vzdialenost os pedala os stredu a v mrtvom bode by sa rameno predlzilo a teda by trebalo mensiu silu na rovnaky krutiaci moment. V praxi to ale nema sancu fungovat kedze kluka je este dlhsia ako klasicka, takze sa bude viac ohybat od vlastnej osi ako v jej smere.
Ale aspon ten vyznam, ze sa o nich teraz pise na polovici bajkovych for a teda si ich par ludi kupi aspon ako kuriozitu, to asi ma :roll:



Aj ja som nad tým rozmýšľal, ale s prekonávaním mŕtveho bodu to určite nič nemá. Toto je ako vysvetlenie napr. Entalpie - nezáleží na ceste, ale na počiatočnom a konečnom stave. A tie sú tu rovnaké ako pri klasike, takže zatiaľ okrem imidžu nevidím žiaden praktický prínos.
08.10.2008 - 10:11:05
00
Mačka dostane bombu medzi oči. hehe
Chvost Mačky bude podpálený. hehe
Labky Mačky budú obstrihané do štvorčeka.


co?, si videl katalogy meridy 2010? :wink:
08.10.2008 - 20:20:55
00
keyboard_arrow_up