Stary morsky vlk si v bordeli objedna na izbu 3 ku_vy a hned im prikazuje:
- Ty vylez na skrinu a z krhly budes liat vodu, akoze strasne prsi....
- Ty si zober ventilator, otacaj s nim, akoze strasne fuka....
- a ty hrmoc s tym plechom, akoze strasne hrmi.....
Ku_vy makaju, ze dazd, vetrisko, burka..... Stary morsky vlk lezi na posteli
a fajci....
Po polhodine to jednu prestane bavit: - A sulozit nebudeme?
- Vam docista je_e?! V tomto pocasi?!
----

> U soudu:
> Babičko, taknám povězte, jak se to všechno seběhlo?
> Babička: No, jdu takhle parkem, sluníčko krásně svítilo a hřálo, tak jsem se posadila na lavičku. Po chvilce šel kolem mladík, takový pohledný, a sedl si ke mně. Po minutě se přisunul blíž a vzal mne kolem ramen.
> Žalobce: Bylo vám to nějak nepříjemné?
> Babička: Ne, vzpomínala jsem, jak to bylo krásné, když jsem ještě byla mladá.
> Soudce: A co bylo dál?
> Babička: Potom mi začal jednou rukou rozepínat halenku, a když jsem se nebránila, tak mi druhou začal sunout pod sukni ke kalhotkám. Když už se mně tam málem dotknul, pustil mne a zakřičel: "1. Aprííl!" Tak jsem ho zabila, hajzla jednoho!!!
10.10.2008 - 20:48:32
00
dnes v diskusii na sme.sk :

"Madari stale nieco melu o felvídék... a o velkom madarsku. To som zvedavý, ako toho chcu docielit, ked im slováci skupuju na severe domy..."

:) :D :lol:
10.10.2008 - 20:52:47
00
Na margo maďarskej karty je na ***** perfektný článok o tom ako to v skutočnosti je. Mal by si to prečítať každý slotoslovák.
http://www.*****.com/2008/03/slovci-uber-alles.html
10.10.2008 - 21:31:30
00
Vnuk hovori dedkovi:"Dedo, pozri sa, ako narovnam tuto dazdovku."
Dedo mu na to:"Dam Ti sto korun, ked sa Ti to podari..."
Vnuk zobral sprej, nastriekal nim na dazdovku a ta sa vystrela. Tak dedo dal vnucikovi stovku.
Rano pride dedo za vnukom a dava mu znova sto korun...chlapec hovori:" Dedo, ved uz vcera si mi dal stovku?!"
A dedo mu na to:"Ja viem, ale toto Ti posiela babka..."
10.10.2008 - 21:46:17
00
dnes v diskusii na sme.sk :

"Madari stale nieco melu o felvídék... a o velkom madarsku. To som zvedavý, ako toho chcu docielit, ked im slováci skupuju na severe domy..."

:) :D :lol:


skoro som spadol zo stolicky..
10.10.2008 - 22:03:07
00
Pravidla:
Závodu se smí zúčastnit každý, kdo má licenci vydanou ČSC či jiným podobným cyklistickým kroužkem. Dále pak všichni, kdo licenci nemají. Zkrátka a jasně: každý, kdo má hlad a nezkaženou chuť. Pořadatel upozorňuje, že se závod uskuteční za plného provozu všech navštívených provozoven, tzn. že každý závodník závodí na vlasní riziko a případné předbíhání ve frontě si pak musí vyříkat s ostaními nenažranci trpící rakovinou tlustého střeva. Rovněž zdravotní komplikace si každý řeší sám. Pokud se jedná o nákazu salmonelou či listérií, zavazuje se pořadatel po celou dobu hospitalizace pašovat čerstvé lahůdky až do nemocničního pokoje. Konzumace je možná pouze na stojáka za použití aluminiových příborů. Rohlíky výhradně v oranžových plastových ošatkách. Objednávat se smí pouze tradiční bufetové pokrmy. Je zakázáno objednávat či jen pokukovat po racionální výživě jako jsou zeleninové saláty bez majonézy, bylinkové čaje, ovocné šťávy a další svinstva. Takový závodník bude ze závodu s okamžitou platností vyloučen. Doporučují se lahůdky s vyrovnanýni nutričními hodnotami jakými jsou cmunda, smaženky, pepřenky, zavináče, baltické sledě, pečenáče, aspik, ruské vejce, saláty (vlašský, pochoutkový, recepční, rybí, camping, zbojnický, rumcajs, neapol). V cukrárně pak větrníky, indiáni, věnečky, žloutkové řezy, kremrole, marokánky, pražské koule, laskonky, rolády. Nejlépe však vše dohromady. Jako nápoje jsou povoleny pouze všechny druhy coly (Coca-cola, Pepsi, Citro Cola, Kofola, Cockta, Kolča-podmínkou je složka E441 arabská guma, aspartam a acesulfam), pivo, becherovka a urologický čaj. Pořadatel díky svým bohatým zkušenostem na požádání poskytne bezplatné poradensví.
10.10.2008 - 23:07:23
00
Prihlás aj mňa!
A vlastne, kde to je a čo to bude?
10.10.2008 - 23:49:10
00
Prečo majú ženatí muži tak radi oral???
To TICHO pritom, to ticho...

Prílohy:

Kraviny1.zip [546.31 KiB]

14.10.2008 - 10:31:35
00
...

Prílohy:

Kraviny2.zip [540.37 KiB]

photo.jpg
photo.jpg 83.08 KiB thumb_up0thumb_down

14.10.2008 - 10:34:09
00
bacha nato

Prílohy:

NutnyOdpocinek.jpg
NutnyOdpocinek.jpg 187.42 KiB thumb_up0thumb_down

14.10.2008 - 10:46:22
00
http://www.innocentenglish.com/funny-pics/lolcats/funny-cat-riding-a-bike.jpg :lol:
14.10.2008 - 12:43:30
00
.....

Prílohy:

danger.jpg
danger.jpg 72.5 KiB thumb_up0thumb_down

14.10.2008 - 13:30:43
00
kocka vs rom

Prílohy:

cat vs rom.jpg
cat vs rom.jpg 158.78 KiB thumb_up0thumb_down

14.10.2008 - 15:22:14
00
a mačky aspoň nesmrdia a niesu agresivne :twisted:
14.10.2008 - 15:33:40
00
Tesco biki na tryskovy pohon http://damncoolpics.blogspot.com/2007/04/jet-bicycle.html :lol:
14.10.2008 - 15:37:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up