Cavte chcel som sa popytat ci tu nekdo nevie o nejakych terennych trasach v rk a okoli pretoze som s rk ale dako vela tras tu neznam vopred dik :shock: :shock: :shock:
13.10.2008 - 15:06:38
00
tolko kopcov tam mate a nevies ziadnu trasu?? ty si asi doteraz sedel len za kompom a pozeral na bike ako bude vyzerat po prestriekani :lol: neber to osobne
14.10.2008 - 20:21:02
00
no najznamejsia vec v tvojom chotari je smrekovica a zjazd dole cez malino (vsetko cyklotrasa) cervena do podsuchej potom smak po asfalte na ozdravovnu a hreben ... celkom smak je aj lubochnianska dolina da sa tam dostat cez hrboltovu po zelenej cyklotrase ak sa nemylim... hacik je ale ze lubochnianska je najdlhsia slovenska dolina ci co... nemusis ist na uplny koniec ale da sa tam vyjasit... oplati sa ist aj na komjatnu do jasenovej a cez vysny kubin a cez vrchvartu naspat ale je to 80 percent asfalt... ja som to isiel asi tri krat nemusim totizto asfalt ale toto je romantika... vela krciem po ceste a tak... plus vyhlady samozrejme.. rozhodne ale najlepsie co tam mate je malino smrekovica ... paradny smak je aj sutovsky vodopad (taky zeleno pleso style len lightovejsi) mozem len odporucit... vlakom do sutova dat vodopad a spat tiez vlak.. (isiel som to spat lesom z ratkova ci jak sa to vola cez hreben do lubochnianskej doliny ale je to morda tlacenie....
dufam ze nieco co som tu napisal ti dalo zmysel a ked nieco objavis aj sam co stoji za zmienku pacni to sem ked budem najblizsie v RK rad to zajazdim...
14.10.2008 - 20:42:21
00
jo a na este jednu vec som si spomenul cyklotrasa z cernovej co je tam taka priehradka mala hore tak okolo nej tiez cyklotrasa az do lubochne celkom pekne to bolo co si pamatam...
14.10.2008 - 20:45:05
00
no tak urcite nieco s toho skusim no ale tak som len zaciatocnik no a bike nemam az taky dobry a podl mna ani zly no ale skusil by som to malino a ako to je dole??cez vlkolinec bieli potok??po tej cyklistickej???
14.10.2008 - 21:02:49
00
tolko kopcov tam mate a nevies ziadnu trasu?? ty si asi doteraz sedel len za kompom a pozeral na bike ako bude vyzerat po prestriekani :lol: neber to osobne

no neboj nebral som to osobne alle tak nejake trasi som tu poznal ale tak ale neni ich vela :shock: no a uz som sa pustil aj do skladania :D


Naposledy upravil romaniceo dňa 15.10.2008 - 08:13:15, celkovo upravené 1 krát.

14.10.2008 - 21:06:37
00
mozes ist hore na malino cez hrabovo po asfalte napriklad a cez vlkolinec s prestavkou na gejdaku (mrte halusky tam robia) dole alebo z malina po lese po turistickej znacke... variant je neurekom dajaku mapu si zaobstaraj....
14.10.2008 - 21:52:00
00
no poskusam daco ved uvidim isto si nejaku dobru trasu najdem :)
14.10.2008 - 21:54:22
00
keyboard_arrow_up